Ljubicic - Monaco
- Taip: 0.0%
- Ne: 0.0%
- Nežino: 0.0%
- Balsų: 0
Statymas: Ljubicic (1) @-167 7/10 +4.20
7/10 , o ne 9/10 ar koki 10/10 vien del to , kad Ljubai 31 metai.
Monaco man isimena tuo, kad ant hardo dazniausiai iveikia pirma etapa, antram krenta. Siaip Monaco ant greitu dangu neturi gero padavimo ir dideliu pasiekimu tuo paciu nera. Kitas dalykas Ljuba dar pakyletas, per du setus iveike viena didziausiu savo skriaudeju Djoka, dabar kitas Monaco su kuriuo irgi pralostas paskutinis H2H macas per tris setus ant grunto (gruntas Monaco danga, bet ir jo laimetam mace buvo lygi kova). Monaco paskutinius du macus sitam turnyre lose po tris setus, nors laimedavo nesunkiai. Monaco dazniausiai nepasiekia , kad pirmo servo laimetu kamuoliuku procentas butu 70 , o tai nekas, losiant ant hardo.
Sitas turnyras kaip visada tikras pinigu maisas 😁
Sitas turnyras tikra pornografija 😁
Manau kad ljuba ims sita dar varzova , nera monaco stiprus
Monaco tai vakar tragiskai zaide, jei ir siandien tai pzais ljubiciui visi sansai
Kris ljuba. jau pergale pries djokoviciu buvo stebuklas. itariu bus kaip su baghdaciu. nukale fede ir pasikrove nuo lavono robredo.
To hellrider: greiti, negreiti , bet negruntas , todel ACE turetu eiti 😉
Over manau nesunkiai
Sitie hard kortai netokie greiti, todel monaco visai gerai jauciasi ant tokios dangos
Jo. turi sitas eit.