Pasirinkite laiko juostą: Pasirinkti
Nelaime

Neptunas - Skycop

02/12 19:00
Įdėta 2019/02/12 12:22 | 0 padėkų | 1177 peržiūros
  • Taip: 47.4%
  • Ne: 15.8%
  • Nežino: 36.8%
  • Balsų: 19

Statymas: Neptunas (-11,5) @-118 10/10 -10.00

18+ | Galioja T&C | Žaiskite atsakingai

Komentarai (11)

  • Daug sugebėjimų reikia, norint pralaimėti lentą Skycop`ui, ir nulaužti juos tik ketvirtame kėlinyje, kai Skycop visas rungtynes žaidžia tik su 2 deriniais.. 😄 Na bet kai komandoje daugiau nemotyvuotų nei motyvuotų - viskas įmanoma. ;>

  • Sudu sudu kruva, visa sezona jie sitaip pries stipresnius laimi, o su silpnesniais vos islenda sausi keliais taskais, balvonai

  • Lavonai. Pries 5 zaidejus veteranus nesugebet paimt tokios foros....

  • artazoo

    Gal ir laimes neptunas bet apie sitokia fora galit pasvajot 😉

    Padenktu fora is kart bana tau duociau uz tokius zodzius....

  • Gal ir laimes neptunas bet apie sitokia fora galit pasvajot 😉

  • HardAxe

    Niekas neverkia. Ko draskais. 😁 aplamai komentaras ir tiek. Relax 😄

    O kam buvo reikalingas tas komentaras ? kam dave naudos jis ?

  • Niekas neverkia. Ko draskais. 😁 aplamai komentaras ir tiek. Relax 😄

  • HardAxe

    Nesuprasi ka cia neptunas sumastes. 😄 trajaka gauna po trajako, net minutines neima. 29pts nuo prienu... mhm :-)))

    Dar tik 1 kel, dar tik 1 kel, dar tik 1 kel, dar tik 1 kel, dar tik 1 kel! kiek galima kartot sitai publikai, pasideda fora, tik 1 kel biskuti ne i ta puse jau ateina verkt kad pasaulio pabaiga!

  • Nesuprasi ka cia neptunas sumastes. 😄 trajaka gauna po trajako, net minutines neima. 29pts nuo prienu... mhm :-)))

  • artazoo

    Nebutu saugiau U 165.5
    ?

    Nemanau, fora cia geriausia

  • Nebutu saugiau U 165.5
    ?