Pasirinkite laiko juostą:
Nelaime
Neptunas - Skycop
02/12 19:00
Įdėta 2019/02/12 12:22 | 0 padėkų | 1177 peržiūros
- Taip: 47.4%
- Ne: 15.8%
- Nežino: 36.8%
- Balsų: 19
Daug sugebėjimų reikia, norint pralaimėti lentą Skycop`ui, ir nulaužti juos tik ketvirtame kėlinyje, kai Skycop visas rungtynes žaidžia tik su 2 deriniais.. 😄 Na bet kai komandoje daugiau nemotyvuotų nei motyvuotų - viskas įmanoma. ;>
Sudu sudu kruva, visa sezona jie sitaip pries stipresnius laimi, o su silpnesniais vos islenda sausi keliais taskais, balvonai
Lavonai. Pries 5 zaidejus veteranus nesugebet paimt tokios foros....
Gal ir laimes neptunas bet apie sitokia fora galit pasvajot 😉
Padenktu fora is kart bana tau duociau uz tokius zodzius....
Gal ir laimes neptunas bet apie sitokia fora galit pasvajot 😉
Niekas neverkia. Ko draskais. 😁 aplamai komentaras ir tiek. Relax 😄
O kam buvo reikalingas tas komentaras ? kam dave naudos jis ?
Niekas neverkia. Ko draskais. 😁 aplamai komentaras ir tiek. Relax 😄
Nesuprasi ka cia neptunas sumastes. 😄 trajaka gauna po trajako, net minutines neima. 29pts nuo prienu... mhm :-)))
Dar tik 1 kel, dar tik 1 kel, dar tik 1 kel, dar tik 1 kel, dar tik 1 kel! kiek galima kartot sitai publikai, pasideda fora, tik 1 kel biskuti ne i ta puse jau ateina verkt kad pasaulio pabaiga!
Nesuprasi ka cia neptunas sumastes. 😄 trajaka gauna po trajako, net minutines neima. 29pts nuo prienu... mhm :-)))
Nebutu saugiau U 165.5
?
Nemanau, fora cia geriausia
Nebutu saugiau U 165.5
?