Pasirinkite laiko juostą:
Nelaime
Goyang - Sonic Boom
03/19 13:30
Įdėta 2019/03/19 10:50 | 5 padėkos | 1305 peržiūros
- Taip: 38.9%
- Ne: 16.7%
- Nežino: 44.4%
- Balsų: 18
O goyang pergalle verta imt?
Sonic win, tiesiog Ocheon nepasiteisines pirkinys kuris sugadino koamdna, jo gynyba yra tokia skyleta kad jis trajkus turetu mest bent 50% kad atpirktu savo mniusa
Kaip Egis pergalė šiandien tau žiūrėtusi?
Incheon win, nors ir neturi jie dvieju zaideju bet nemanau kad jie nori eit su tokia prasta nuotaika i PO tiek prastu varzybu jie jau suzaide
O del pergales ka manot??
Nežinau, čia toks 50/50 statymas. Praitose varžybose head2head dauguma surinko daugiau nei 176. Čia toks rizikingesnis statymas mano nuomone.
Mastyk gyliau.. Ziuret reikia, kokias foras dave, kas zaide kas nezaide, kiek ismete kamuoliu , kiek pataike , kiek skyre baudu teisejai, kokie teisejai teisejavo , ar lempiniu baudu buvo daug,ar ne ir t.t.
Pvz jeigu is visu rungtyniu kurias jie butu zaide butu totalas nustatytas 175 ir visas rungtynes jie butu suzaide OT, ir tik tada per 2-3 taskus butu nepramete, tai kaip manai geras siandien toks statymas butu ar ne ?
Tai argumentuok kodel neturetu imesti didesnio rezultato?
Ne mano prognoze cia,ir as nesakiau kad cia eis,ar neis,as tiesiog taves paklausiau,ar tau lazybos tai vien tik paziurejimas i h2h?
Dowista o tu dar ka nors ziuri lazybose apart h2h? 😄
Tai argumentuok kodel neturetu imesti didesnio rezultato?
O goyang pergalle verta imt?
Kaip Egis pergalė šiandien tau žiūrėtusi?
Dowista o tu dar ka nors ziuri lazybose apart h2h? 😄
Pats sugalvojau 😄 , patikrink kokias varzybas ziuri 😉
Atsiprasau! Rytines akys uztinusios matyti matomai!
Nežinau, čia toks 50/50 statymas. Praitose varžybose head2head dauguma surinko daugiau nei 176. Čia toks rizikingesnis statymas mano nuomone.
Nelabai suvokiu is kur toki totala gavai pasidalindamas 09.50 jei as jau vakar ziurejau tokio nebuvo..
Pats sugalvojau 😄 , patikrink kokias varzybas ziuri 😉
Tai kad ir dabar visur toks pat,175,5,
Nelabai suvokiu is kur toki totala gavai pasidalindamas 09.50 jei as jau vakar ziurejau tokio nebuvo..