Pasirinkite laiko juostą:
Nelaime
Bonn - Oldenburg
05/21 21:30
Įdėta 2019/05/21 14:09 | 0 padėkų | 857 peržiūros
- Taip: 22.2%
- Ne: 11.1%
- Nežino: 66.7%
- Balsų: 9
Megstu rizikuot, Bonn pergale pasiemiau su OT. Gan solidziai atrode isvykoje, bet ketvirta kelini paleido ziauriai. + Isvykose nelabai jie rodo formos, bet namie sugeba ikasti varzovui
Tame esme ir buvo, kad namie jie puikus o isvykoje grybauja, o praeitame mace dar ir kova dave...
Megstu rizikuot, Bonn pergale pasiemiau su OT. Gan solidziai atrode isvykoje, bet ketvirta kelini paleido ziauriai. + Isvykose nelabai jie rodo formos, bet namie sugeba ikasti varzovui