Pasirinkite laiko juostą:
Dentas
Helsingborgs IF - Halmstad
05/22 20:00
Įdėta 2010/05/22 20:00 | 0 padėkų | 1415 peržiūrų
- Taip: 0.0%
- Ne: 0.0%
- Nežino: 0.0%
- Balsų: 0
Statymas: Helsingborgs IF (1) @-244 10/10 +4.10
Taigi, susitinka pirmoji komanda lygos su 8. Pranasumas namu puseje 100%. nETIKETAS pralaimejimas atrodo suykdys ir bus pertrekstas widutiniokas. Halmstad po 3 pralaimetu varzybu is eiles iskovojo pergale. Tad daugiau nebra ka rasyti ir taip aisku kad winn cia seimininku. sekmes 😉
PRISIJUNKITE https://t.me/statymaigroup
18+ | Galioja T&C | Žaiskite atsakingai
Pagaliau baigesi. wiskas gerai 😁
Kol kas viskas ok , gal nepasik bendro reikalo
Tokia komanda nemana, kad dar praleis,
Supah 😁 tikiuos islaikys persvara.
Ir ant tu zodziu goal 2:1 😁
Nekaip.... nei ta nei ta nenori musti goal...
Nu kaip vyksta antras kelinys ?
Pylos gaus per pertrauka nuo trenerio ir iskart us goal.
Nu tikiuos viskas bus gerai..
Atrodo Sveciai perema inceatyva pries pertrauka. 😐
1:1 😔 Progu neisnaudoja seimininkai 😐|||||
Kam tu wisur ta rasai? Bet gerai ,akd issakiai sawo nuomone 😁
Jo 0-0 gali pavaryt, experte. :-D
Gali lygiom pavaryt 0-0 arba 1-1
😁
10 min jau 1:0 😁
Winer1 ta ir turejau omeny, tik ziuriu kad ne taip parasiau
Edgariuk baik 😁
Oho expertai
Tu kitaip supranti tos 30% .. man pvz nera lazybose 100% ar 80% stafkiu nes cia sportas cia belekas gali atsitikti 😁 )
Tai jo. Taip darydawau kai tirobet litia nebuwo baigesi. DBr baigesi tai riek tope atsilosti. + Jai 1 min ipisa goal ir statymas lieka su 1,2 koff
Mazas pastebejimas 5 kart laimejus reiktu 2 kart pralost kad ant savu liktum, o jai rimtai nemanau, kad verta toki det neprasidejus varzybom pvz "livebet" prasidejus rugtynem po kokiu 10min kofas soktels iki 1,5 - 1,6 galima siek tiek palaukt ir didesnio kofo, bet kokiu atveju sekmes 😁
"manau geriau paimti toki kofa kuris turi sueiti cia 70% negu imti kofa 1.80 kuris kad sueis yra 30% . bent as tai paimsiu"
Va sitas pasisakymas parodo tikrajy tawo supratima. Nuo kada imdamas 1.8 kofa tu duodi 30%? Tai kam tada isvis toky imt, jei priesingas jam variantas visada atsiras ir jis bus 70% su panasiu kofu (turbut didesniu)... Ir cia matau dedat tik pagal koeficientus. Taip, bukmekeriai laiko juos favoritais, bet su tokiais koeficientais net ir laimeje 5 kartus is eiles, o po to vienakart pralose liksit ant savu. Statyt ne ant koficientu reikia, o ant ywykiu, kurie turi praeit.
Edgarai viskas suprantama, is karto yejes y lazybas netapsi profesionalu, mokykites 😁
As tai statau jau metus. Ta prasme as i wiena lapuka 1 wyki uzdedu ir 50 lt. ir taip 5 lapukus po wiena iwki. o ne Tapeta 😁 Tai pasakykit kaip jus stattot, kad cia zvengiat tiek 😕
To Tomas007: nu taip tu jau visiskai subrendes matau su savo stafkem ;DDD
Nu jo po 5ivikius 😁 pirmais metais as ir taip dedavau 😁
Pliusuotojai... Pagal issireiskimus nei wienam neduociau 15 metu... Arba statyt pradejot siais metais..
As tai dbr imus koffa ~1.5 uzmetu po 50 lt kokius 5 iwikius ir warau tai pliusiuke. Kartais nepasiseka, bet tada tik sugryzta - nera. O kai wisi praeina + skaiciuoju 😁
Sakai imti lygini nelygini bet is to nebusi pliuse o is tokiu kofu galima nesunkiai pliusoti aisqu ne po pora stuku bet galima 😁
Nu nebenusisnekam....
"1.80 kuris kad sueis yra 30%" imk lyginy nelyginy su 1.9, ten 50%
97%
Kofas gal ir ne per didelis bet ... manau geriau paimti toki kofa kuris turi sueiti cia 70% negu imti kofa 1.80 kuris kad sueis yra 30% . bent as tai paimsiu 😁 )
Bisk mazokas kofas
Nemoku minciu isreiksti rasydamas. Nori statyk nori ne. Gi neapsiverksiu kad nestatai
Nebera ka rasyt, nes neturi daugiau ka pasakyt? ;D
argumentai tai kzn..neitikina visiskai manes.;]