Pasirinkite laiko juostą:
matas
Glazun E. - Serebrennikov A.
05/21 08:30
Įdėta 2020/05/21 07:57 | 1 padėka | 760 peržiūrų
- Taip: 0.0%
- Ne: 0.0%
- Nežino: 100.0%
- Balsų: 1
Statymas: Glazun E. (pirmas geimas taskais -2,5) @110 8/10 +8.80
Labai grazu dar viena pamaciau.
Visai ne tu lygiu zaidejas Serebrennikov A. . Absoliuciai all in statymai 😁 , juokauju gali patinginiaut favoritai. Bet manau nebus dideliu problemu.
PRISIJUNKITE https://t.me/statymaigroup
18+ | Galioja T&C | Žaiskite atsakingai
Ką dar Matai užmatęs? 😟? Josim ir toliau snd ant Serebrinikovo luzu?
Volkov +7,5 pnts verta, kitus du neaisku.
Ką dar Matai užmatęs? 😟? Josim ir toliau snd ant Serebrinikovo luzu?
Niekada ant tokiu dalyku nesi apdraustas, cia ir turnyrai, kad zaidejas pats jauciu gali nuprotet ir nesamones daryt.
Dabar supratai, kaip gavo 2 setus. Manau norejo gauti, nes kai nenori, tai iskart lygis pasimato. Noriu zaidziu, noriu durniu volioju.
Ten pavlenko bus reikalinga pergale, kad eit į finalą, nes nuo volkovo dabar pasikraus ir turės 1w - 1l
Tai apie pergale cia kalbos nera, bet pranasuma labai lengva sufixinti. 1 seta gerai pamiegojai ir pakanka.
Kad nebutu, kad sufixins...nes kofai neatitinka jokio paaiskinimo.
Ten pavlenko bus reikalinga pergale, kad eit į finalą, nes nuo volkovo dabar pasikraus ir turės 1w - 1l
Niekada ant tokiu dalyku nesi apdraustas, cia ir turnyrai, kad zaidejas pats jauciu gali nuprotet ir nesamones daryt.
Ten tai is vis kazkoks kosmos
Kad nebutu, kad sufixins...nes kofai neatitinka jokio paaiskinimo.
Ten tai is vis kazkoks kosmos
Pavlenko su juo tikrai all in...Pavlenko is pat ryto gerai nusiteikes, o fora tik -2,5