brands - hanescu
- Taip: 0.0%
- Ne: 0.0%
- Nežino: 0.0%
- Balsų: 0
Statymas: bet title brands (brands) @100 8/10 +8.00
Na abu nera megejai lipti ant sios dangos ir zoles kortuose suzaide maza dali savo macu,vokietis dar sakyciau jaunas ir gal po sio turnyro supras kad gali zaisti ir cia gerai 😁 o va rumunas sakyciau tipinis gruntininkas nors ir turintis stipru serva kas yra nemenkas ginklas zaidziant ant zoles. taigi brands man cia palieka gera ispudi,na taip cia jis iveike nieko gero niekada nerodziusi ant zoles andreev ir paskutiniu metu baisiai zaidzianti davydenko, taciau ir toki davydenko ne kiekvienas galetu...patiko mace man su davydenko jog po pirmo baisaus seto nenuleido ranku vokietis ir kovesi labai uzsivedes laimedamas du tie breikus ir ketvirtame sete jau davydenkui nuleidus rankas sunesiojo rusa ir svente pelnyta pergale,hanescu savo ruoztu turejo vargo ir daug vargo su kuznetsov ir ne ka maziau vargo su ilhan tas parodo jog rumunas nesijaucia gerai ant zoles ir brands mano manymu cia jau rumunui bus neperziangiamas laiptelis,aisku nesakau kad neimanomas ir jog vokietis cia nusluos rumuna taciau esu isitikines vokiecio galutine pergale siame mace,tai tik mano nuomone jei ka 😁
Ziurejau bandziau atsakyt ar gavai
Zavieslova`s pM pazek 😕
Man zjbs live unibete imiau, uzskaite ir dar katik tapetuka su 24kofu paemiau
Kas lygiai buvo?sita topas ir orakulas simtu proc uzskaito,ta tikrai zinau
Man yra neuskaite kai lygioai buwo T.y. 1:1
Dentai man irgi tas pats klausimas iskart iskilo...
Uzskaitys ir topas ir orakulas tikrai
Pasidave... tope kazin uzskaitys 😕
Bus kaip su rusu,palauze ir pasibaige grajus,saunuolis,dabar berlocq nepavestu ir vakaras idealus 😁
Jam jau su ilhan nekas buvo,cia tie nekas nesuprasi,tsongai irgi nekas buvo susiraukes lakste bet kapojosi iki galo ir laimejo,azarenka perkreiptu veidu laksto atrodo numirs is skausmo bet irgi kapojasi,cia neilysi i kiekviena ir as manau vaidybos nemazai ten buna,nes pats esu sioks toks sportininkas ir zinau jei jau skauda tiek neatsidraskysi sitiek arba kokybe zaidimo smarkiai pabloges,o va tenise to nepastebiu todel tiket tais skausmais ju labai nereiketu nes N pavyzdziu kai vos nemirstantys laimi ir dar kita diena laimi 😁
Zjbs atsigavo ir tam hanesku su koja kazkas ant live paemes 2,9 kofa gal nepaves
Dekui uz sekme,jos prireiks tikrai,malonu kad susitarem
Va del ko jis man patinka,nenuleidzia vaikinas ranku iki paskutinio kamuoliuko ir kovoja atrodo beviltiskiausioje situacijoje,macas su davydenko pirmas setas beviltiskas taciau kiti du istraukti iki tie breik ir ten isstenetos pergales kas galu gale palauze rusa,cia vel du pirmi tie breik paleisti ir trecias setas buvo daugelio laidojamas kai friciukas susieme ir va dabar visa iniciatyva rankose,aisku dar ne galas ir visko gali buti taciau pagarba uzsitarnauja vis labiau...
Ok,be problemu ir tu i mano nelisk.sekmes,brandsas tikras vokietis,kovoja iki galo
Raimike,prasiau ne karta nesmardink mano prognoziu,buk malonus,nejau taip sunku,dekui
Lemtingiausiu momentu ir pralose geima 😁 Intriga gryzta😟?!
Hanescu atrodo nei wieno geimo nepralaimejo 😕
Garantuotas skridimas
Ot zioplys
Vien servuoja abu neuzsikirsdami
Jauciuos pamalonintas carmelo 😁 jauciu pirma karta kazka gero parasai 😁 tik va pirmas setas paleistas gaila..
Viskas gerai yra
Normaliai jis raso, visi tik taip rasykit
Pilnai sutinku su tavim techasas,as niekada itikinamai nemoku rasyti,pats ta zinau,mokykloi ne koks rasytojas buvau,univere irgi,gyvenime taip pat nepasikeiciau 😁
Neuztikrinta prognoze.neitikina
Turetu imti ir melzeris mano galva
O ka del melzerio manai? :/