Pasirinkite laiko juostą:
antram
Lewine - Berankis
08/07 00:00
Įdėta 2010/08/05 13:42 | 0 padėkų | 1863 peržiūros
- Taip: 0.0%
- Ne: 0.0%
- Nežino: 0.0%
- Balsų: 0
Statymas: bet title Berankis win (Berankis win) @-111 7/10 +6.30
Vidutiniokas tas Lewine ir tiek. nieko doro siais metais neparode. vos tik gauna pirmo ar antro simtuko zaideja ir tenka krautis lagaminus.. Rycka po traumos panasu atsigaves, gana nesunkiai nukale pries tai du varzovus, nepraloses nei vieno savo geimo. Nesutinku su bukais kad cia favoritas amerikietis. Rycka turi imt pergale.
sekmes 😉
PRISIJUNKITE https://t.me/statymaigroup
18+ | Galioja T&C | Žaiskite atsakingai
Nors vienas normaliai uzmetes buvo dar karta sveikinu super statymas nieko nepridesi
Ole ole ole 😁 geras penktadienio vakaras 😁
4k numetes ant ryckos buvau 😁 SVEIKINU
Simtukas😁
Aleliuja sveikinu visus dabar galit pasigirt kiek pralobot
Yra😡 sw Berankiui ir staciusiems 😉
Sveikinimai!
GSM BERANKIS 6-4 6-4 ... topsport kentes ryt ;DDD
Nepasiduoda zaltys
Dq kas paraset reza, prie pcdbr esu 😁
40-30
MP 😡
30-30 nu davai
5-4 nu ka break dabar bus ;D
Neina kolkas pabreikinti 😁
Zmones duokit vaizda 😉
4-4.... kazkaip abu laiko savo labai
Tikimes, kad pagaliau padarys savo
Nu jo pats laikas
4-3 nu ka dabar breakinam ir paduodam matchui gal? 😁 kaip manot?
Savo padavimu tai i viena kasa dauzo
3-3 nu laukiam break
Kiek db yra?
Kai paduo ricka levine tik akim palidi
3-2 eilinis 40-0 berankiui 😁
2-2 nu galetu greiciau uzbreakint
Pirmas padavimas berankio yra mistika levinui ;D 2-1 laimim
1-1
Zjbs dar kasi traukiau lt laimejo
1-0 laimim antram levine paduoda
Isgeriu ir as 😁 (Y)
Gal vaizda kas turi buciau begalo dekingas?
Nu reikia isgerti ta proga
Beranki davai nepasiduok blt rikai pergales tavo mirtinai
Viena turim Ricka go
SET 6-3 BERANKIS !
Ble savo tai gerai ima Berankis
5-3 😡
Pagaliau 4-3 pirmauja, Berankio padavimas
*4-3 ir paduoda
Nu dabar padaryk
Puiku sansa pradzioje pabreikines turejo, bet sugalvojo nervus patampyti 😁
3-3
2-3
2-2
Ble turejo vel 3 bp ir nieko ... 1-2 gaunam
Nu davai dar viena breika
Ech, pati pabreikino 😔 negerai
Joo ... 2 DF ir pralose savo 1-1
Praziopsojau ir jau pabreikino zjbs
Galit reguleriai reza rasyti? Nes per tlf as.
Iskart pabreakino, mldc
To dentas raportuosiu !
Puiki pradzia ! 1-0 ir paduoda
Nezinot kur live vaizdu ar nera?
Levine hardo zaidejas? bukit zmones, pasidomekit pries rasydami tokias nesamones.
Nu ka visiems sekmes ! gero teniso !
Nu jo, nebent del kitu ilgo maco taip uzsitese viskas 😁
Zodziu neaisku, kada cia prasides, gal 23.30, o gal ir dar veliau. Live score parasyta, kad prasides 11:30 Vancuver laiku, o dabar ten jau yra 12:35 😔 gal atkele susitikima? 😔
Tuoj los 😁 center court'e, katik baiges vienas maca, dabar berankio ir levine eile
Pradeda protennislive.com/frames...&ref=atpworldtour.com/ch
Tuoj Rycka prades zaisti. Astunkojis, Riba zaidzia, pirma seta laimejo 7:5, antra gavo 6:4, ir db veda 1:0.
RIba su Volandri tai yra , ne taip parasiau 😁
Dekui 😁 kai jau bus kokiu ziniu tai praneskit 😉 nes stambiia kaba 😁
Dar nezaidzia
Gal kas zino kaip ten berankiui einas?
Astunkojis kas tau cia 😁 ? is kokio mezio kas ismete? koks riba koks vliegen 😁 ?
Man tapetui uzbaigti liko Berankio pergales sulaukti, bet zinant, kad man tapetus sueda vienas ivykis pastoviai, tai nekokios mintys aplanko, bet laikysiu kumscius uz lietuvi 😁 tikuos pralaus uzkeikima😁
Levine paemes ir nezinai lost pradez apie 22.15
Ko nelose?
Kas zino RIBa - Vliegen Retirino RIBA ?
Gal netycia rodys kurnors? 😁
Tik levine.
Unibete paliko is 2,03 iki 1,95 zmones stato
Stambiai rizikuot tikrai negalima buvo čia.. Berankis neseniai po traumos, žaidėjų pajėgumas apyligis, Levine hardo žaidėjas.. Tokias sumas mest ant tokio matcho yra mažų mažiausiai kvaila.
Kaip kofas yra puikus o varzovas ikandamas tikrai verta surizikuot stambiai. teisingai sako zabieslovas kad nuo 1k prasideda zodis "stambiai"...
Pasiulik geresniu variantu su tokiu kofu?
Beprociai 😁 ))) uz tokio lygio tenisa po 1k statyt 😁
As nesakysiu kiek uzmeciau,nesigyrsiu ,beto dar live uzmesiu ka nors ,stambiai speju prasideda nuo 1k
Vyrai kiek cia pas jus stambiai reiskia?
Dar vis gera kofa duoda unibet 2.03
Berankis retai LT atima bet kaip bus tai nzn dar koki 50uzmest reiketu 😁
Paimiau ir as stambiai. tikiuosi neapvils berankis
Paiimtas stambiai , tope kofa numusiau nuo 1,94 iki 1,85 😁 sekmes
Dentas: results.fonbet.info/?locale=en
Manau cia underis, berankis supis . O gal zinot kada sepis prades losti?
Tai kaip manot bus sunkiios varzybos ir det over ar ryckos pergale?
Be to tope jau 1.94 rickos kofas
Lahm: nixuja neturejo imt tas kuznetsovas...
Imti stambiai jo pergale ar ne? kaip manot ?
Visiskai sutinku. nesuprantami kofai. levinas daugiau uzdaru patalpu specialistas. kai tuo tarpu berankiui tai megstamiausia danga (po zoles zinoma kur 9-1 rodiklis) 😁
Paimsim😁
Nu tai vakar kuznetsovas irgi turejo nugaleti ta mausa levine, bet kanadietis kanadoj pasibuvojo...
As nesuklydau, imti reikia snd 😁
Cia tomai ryt los.
Abu kieti, snd reiktu imt overy
Jo teisingai kazkaip pralaidau sita.. 2008 03 17 buvo susitike ir pergale 6-4, 6-7(6), 5-7 paeme Rycka..
Super ,dienos statymas norejau rasyt sita. dar nepaminejai jie buvo susitike pries 2 metus jau tada per 3 setus buvo nugaletas Ryckos,o dabar reitinge pakiles BERANKIS ,o Levine pasmukes.galima rasyt ir rasyt.sekmes