Pasirinkite laiko juostą: Pasirinkti
antram

Naglis - Nevezis

04/08 21:30
Įdėta 2011/04/08 12:25 | 0 padėkų | 1686 peržiūros
  • Taip: 0.0%
  • Ne: 0.0%
  • Nežino: 0.0%
  • Balsų: 0

Statymas: bet title Nevezis laimes (Nevezis laimes) @-125 7/10 +5.60

Na cia nelabai issivaizduoju kitokia rungtyniu baigti. Naglis po skandalo, gal ir bandys irdoyti kad gali kovoti, bet Nevezis yra pajegesne, ekipa, jiems reikia pergales ir jie ja turetu pasiimti. Pirma tarpusavio susitikima laimejo Naglis, bet tada nagli dar zaide Dilys(pelne 29 taskus), Mikalauskas(pelne 15), o snd ju nebus. Nevezis tuo metu buvo gilioje duobeje, tai tas pralaimejima galima suprasti.
Snd situacija tokia, kad Nevezis LKL yra 9, bet dar turi sansu pakilti iki 8 vietos, reikia laimeti likusias dvi varzybas. Naglis kovoja del 11vietos kuri leistu likti LKL be jokiu perzaidimu. Nevezio tikslai atrodo rimciau, komanda rimtesne tad tikiu ju pergale.
sekmes

18+ | Galioja T&C | Žaiskite atsakingai

Komentarai (10)

  • Pralindo per plauka

  • Tiek nervu jau seniai nebuvau apturejas..

  • Arba kaip tik turetu rebilituotis aikstelej

  • Nu atrodo geras sitas dar po tu skandalu gal turetu kazkokius kompeksus jaust zaidejai aikstelej

  • Nesuprantu, kas cia nulemia toki dideli nevezio kof ? kazkaip butu 1.6 butu aisku, dbr baisu imt..

  • Paimta su 2.08 triobete

  • Patinka sitas.

  • Tope irgi duoda, be jokiu kombinaciju, eik ir statyk. kof 1.85.

  • Cia unibet turejo buti. ispradziu uzmaciau tonybet tai cia ir parasiau. Unibete beje buvo 1.85 kaistaciau. kam reikia tas susiras kitose bendrovese ir pastatys kur leidzia singla. adminai pataisykit bendrove i unibet. dekui.

  • Kam deti statyma,kuri leidzia statyti 5 ivykiu kombinacijoje.