Pasirinkite laiko juostą:
antram
Jomantas - over 4
11/17 22:45
Įdėta 2010/11/15 18:23 | 0 padėkų | 1284 peržiūros
- Taip: 0.0%
- Ne: 0.0%
- Nežino: 0.0%
- Balsų: 0
Statymas: bet title Jomantas over 4 (Jomantas over 4) @-118 7/10 +5.95
Daug nesiplesiu. treneris pasitiki. skiria daug laiko. zais namie. praeitose neimete si kart turi permest.
sekmes kas bando.
PRISIJUNKITE https://t.me/statymaigroup
18+ | Galioja T&C | Žaiskite atsakingai
Jo cia gerai duodat 😉 man patiko 😁
Jį muša, o jam neskauda, jis iš džiaugsmo atšoka.
- Jomanto męstas kamuolys nuo lanko.
Du tvartai
Tušti vartai.
- Jomantas į abu krepšius pro šalį.
Medis ant medzio, kas? Jomantas ant parketo 😁
sitas uzmusantis 😁
Medis ant medzio, kas? Jomantas ant parketo 😁
Faktas kad jis zais daug, bet ar jis pataikys i lanka neaisku, i lenta ana savaite pora kart pataike, tai ir si kart neprasaus :-) gal
Gaus losti turbut tik tuo atveju, jei pabegs gerai nuo cibonos.geriau neimti visai
Nemėgstu jo dėl prarastų kamuolių lemiamomis akimirkomis paskutinėmis sekundėmis, kaip anksčiau buvo Gustas ir Ginevičius. 😁
Ctata: " Pastarąsias kelias dienas nesitreniravome visa sudėtimi, nes Bajramovičius ir Jomantas patyrė smulkias traumas, bet aš tikiuosi, kad abu žaidėjai rytoj galės išbėgti į aikštelę"
Jomanto visai gal neleis lošt. Jasikevičius vietoj jo gal jau loš 😁
Jau ne ne tik ne ta asila. is po praeitu rungtyniu ismest is komandos toki asila, per tiek laiko as buciau sumetes tuos kelis taskelius.......
Babrauskas los daugiau nes VTB gerai sulose ir dar Jasikevicius los, jei spes dokus susitvarkyt, nemanau kad permes
Tikekimes geraja prasme 😁
Ateinančiose rungtynėse Jomantas visus nustebins.
Jo, 30+ min zaidzia ir nesukrapstyti tokio totalo...
Anekdotas.
Bendro skambutis po varžybų Jomantui: Labas seneli! Neblogai pavarei su Barsa.... po šimts pypkių jau galvojau netyčia pataikysi iš tiek metimų kokius du kartus ir nepraeis mūsų statymas, juk tik +4 taškus lažybų kontoros davė. Dabar jau visi galvoja, kad over 4 metimams pribrendo laikas, cha...cha... Na, bet šį kart permesk prašau - nedaryk gėdos, be to nemažą sumelę statau, paskui pasidalinsim...
Zinau kad tragedija, bet sikart varzovas bus ne Barsa ir zais namie tad turetu sueit over. juolab jau pribrendo..
Antram, tikrai cia be reikalo su tuo jomantu zaidi. paieskok normaliu zaideju o ne sita kur tikrai tragedija, o ne zaidejas yra
Ziauriai varo Jomantas