Pasirinkite laiko juostą:
lUKENZO
Levante - Valencia
01/10 02:00
Įdėta 2011/01/09 14:21 | 0 padėkų | 964 peržiūros
- Taip: 0.0%
- Ne: 0.0%
- Nežino: 0.0%
- Balsų: 0
Statymas: bet title Valencia (Valencia) @-118 9/10 +7.65
Taigi, Valencia komanda žaidžią tikrai pajėgų žaidimą, mėgsta išnaudoti kraštus. Mano akimis pastaruoju metu forma išties nebloga, tačiau dažnai pražudo pačių darytos klaidos. Tos klaidos prieš tai tikiuosi išeis tik į naudą. Ko pasekoje šiandien, Stankevičiaus komanda turėtų žaisti maksimaliai susikoncentravusi, kadangi kovoje dėl Europos tokias komandas privalu įveikti.
PRISIJUNKITE https://t.me/statymaigroup
18+ | Galioja T&C | Žaiskite atsakingai
Zjbs Valencia vistiek patwarke 😁
As per neta ziuriu, tai pasirode, kad nepasyvi buvo.
Pasyvi nuošalė
Is nuosales imuse 😁 bet taip ir turejo buti, nes geriau losia😁
Pagaliau
Jau aisku kaip bus 😁 arba 0:0 arba patys prasileis 😁 Daug pinigu nusinese 😁
Nervina ir mane tokie 😁 reikia golo nors mirk 😉
Smagu Stanke starte, pasigrozesiu futbolu, bet jei statyciau Levante +1 😁
As Espanyol su mazesniu ciut paimiau 😉 bet valencijos pergales mirtinai reikia 😁
Man ir valencia beliko 😁 tikekimes ims
To Angeliz : Espanyol 1,82 Mallorca 1,68
Kokie kof uz espanyola ir mallorca buvo?
Taigi sekmes Valencijai
Na man irgi reikia Valencia pergales ir jai nesugrybaus gynyboj manau eis ir lengvai
Laikas Pastatyta Kursas Laimėjimas Būsena Informacija
19:38 30.00 Lt 5.29 158.70 Lt Priimta Neatspausdinta +3
Nr. Laikas Šaka Statymo tipas Įvykio dalyvis Kursas Var. Baigtis Rezultatas
6041 2011-01-09 Ledo ritulys Rungtynių nugalėtojas OTB/New Jersey-Tampa Bay 1.70 2
6040 2011-01-09 Ledo ritulys Rungtynių nugalėtojas OTB/Carolina-Atlanta 1.70 1
3408 2011-01-09 Futbolas Kas laimės Levante-Valencia 1.83 2
Ei baik cia taip sneket 😁 Valencia reikia kad laimetu 😁 nes kolkas Mallorca ir Espanyol eina man su vejaliu 😁 o jie visis pajimti i viena tapeta 😁 tapetas rimtas 😉
Cia apsimoka ,kad levante nepralaimes
Man siandien visa ispanų lyga patraukliai atrodo tiek Valencia, Mallorca ir Espanyol 😉