Tikiuosi tu teisus ir jie sendien laimes 😁 Bet siaip pastebejau, kad ir kokios svarbios varzybos, jie ne is tu, kur spaudzia labai priesininka. Ner ir pries luzerius zaidami, jiem per daug laisves suteikia. Tas pasyvumas ir kartais atrodo tingejimas (kaikuriu MC zaideju), pakisa koja. Bet siaip sekmes, as irgi uz City.