Pasirinkite laiko juostą:
antram
Gulbis - Stakhovsky
02/23 15:00
Įdėta 2011/02/23 11:17 | 0 padėkų | 1188 peržiūros
- Taip: 0.0%
- Ne: 0.0%
- Nežino: 0.0%
- Balsų: 0
Statymas: bet title Stakhovsky +3.5 (Stakhovsky +3.5) @1.750 6/10 +4.50
Sveiki,
Susitinka latvis Ernestas Gulbis(atp24) ir ukrainietis Sergiy Stakhovsky(atp43). tarpusavi yra zaide du kartus, abu laimejo Gulbis. viena beje visai nesenai dar siais metais sausio menesi Sydney 64 64. 2007 metais prancuzijoj irgi ant hardo laimejo 36 76 62. kaip matom viena kart +3.5 butu sueje, viena kart ne.
Jeigu gryzt prie siu metu kovos tai ten abu kovojo lygiai, Gulbis turejo 7 breikpointus isnaudojo 3. Ukrainietis is 6 tik 1. Statistikoj skaiciai labai panasus. snd taip pat tikiuosi kovos taskas i taska ir galbut net Stakhovsky pergales. siais metais Gulbis 4win 4lost. Stakhovsky 5win 5lost.
sekmes
PRISIJUNKITE https://t.me/statymaigroup
18+ | Galioja T&C | Žaiskite atsakingai
Nu turetu, jei neivyks netiketumu 😁 ))
Mindi ar dar laimes gulbe?
Reikia dar vieno atsigavimo, nes kitaip namo..
Mano pliusine jau suejo, jum teks paprakaituot dar..
Aha atsigavo gal
Du kart gulbis is 0-40 islipo.
Laimes gulbis ramiai vyrai
Del Verdasco ir Kohlschreiber sutinku, del Gulbio ne. jei jis gaus nebus cia jokia sensacija.
Kad gulbis gauna i kupra, nu pagaliau ir pats pabreikino.
Kad Kohlschreiber gavo baranka.
Kad Verdasco gavo.
Kokios nesamones? viskas normose..
Nesamones vyksta tenise ir toliau..
Vidiciau nematau dauzymo kazkodel..
Gal kas stream'a turit?
76 64 ima gulbis ir visiem gerai.. sekmes..
Maciau praitas varzybas gulbio, tikrai gerai lose, ir kiek gi galima pralost, nieko nelaimet jau keturis, ar kiek ten turnyru iskrenta pirmuose rounduose, kiek jau galima...
As tikiu,kad atsipalaidaves,bet as imu 2-0 gulbio,reik tiketis nesudurniuos latvis 😁
Makacioli atsipalaidaves zaide tai taip ir suzaide.
vidiciau: sudauzys tai sudauzys..
Ka norit ta sakykit, bet gulbis sudauzys ta jusu ukrainieti
Na man stakhovsky po vakar maco su 1140 rakete itartinai atrodo,sugebejo ne viena savo padaciu atiduot..