Pasirinkite laiko juostą: Pasirinkti
antram

Djokovic - Berdych

02/25 15:00
Įdėta 2011/02/25 11:54 | 0 padėkų | 973 peržiūros
  • Taip: 0.0%
  • Ne: 0.0%
  • Nežino: 0.0%
  • Balsų: 0

Statymas: bet title Djoko 2-0 (Djoko 2-0) @-154 7/10 -7.00

Sveiki,
Sulaukem pusfinaliu, ir pirmam susitiks Djokovic su Berdychu. visai nesenai, siu metu AO buvo susitike 61 76 61 laimejo serbas. tarpusavio susitikimai 5-1 Djoko naudai. Berdychas laimejes yra vos viena kart, tai ivyko zaidziant ant zoles, visus kitus kartus buvo zaidziama ant hardo ir visur laimejo serbas.
Djoko pastebejau cia zaidzia siek tiek atsipalaidaves. atidave seta Lopezui, vakar su Mayeriu jei neklystu pirmam sete atsilikinejo 3-5, bet tada laimejo 4 geimus iseiles, bei antram sete 6-1 nuslave. toks jau yra serbas, kuo jam sunkiau tuo jis geriau zaidzia.
sekmes

18+ | Galioja T&C | Žaiskite atsakingai

Komentarai (19)

  • Geras tas vaizdas ,rodo juk Sport1 isijunk ir ziurek 😁

  • 7:6 berdychas paime pirma seta

  • 6:5 jokis gauna,berdychas paduoda

  • Vaizdas klaikus

  • Klausiu kaip telike atrodo?

  • Va jum ir 2:0 ,tuoj paims pirma seta Berdychas .5:3 tie breike dabar

  • Tik skaiciukus matau.. kaip ten vaizdas atrodo? uz ka live mestumet?

  • 2.1

  • Kiek dave uz ti breik?

  • Tie break eina

  • Live bete paseksiu geriau sita ir pasidarysiu pinigelio 😉 visko cia gali but 😉 tas pats Berdychas nera pescias

  • Tie-break

  • Over 21.5 paemiau

  • Sekmes ir tau, abu variantai ziurisi.

  • SFA as irgi rinkausi tarp minusines ir sito, ir apsistojau ties 2-0. sekmes..

  • 3.5 minusine serbo paimta.

  • Jei taip berdych pajegtu losti taskas i taska , tai tikrai tada ne 2 setai butu

  • 75 64 ir pralostum.

  • Logiskai jei 2-0 , geriau imti maziau nei 22 geimai , didesnis kofas 😁 ))