Pasirinkite laiko juostą: Pasirinkti
AngeliZ

New Jersey Devils - Ottawa Senators

03/09 05:00
Įdėta 2011/03/08 21:30 | 0 padėkų | 705 peržiūros
  • Taip: 0.0%
  • Ne: 0.0%
  • Nežino: 0.0%
  • Balsų: 0

Statymas: New Jersey Devils (1) @-143 10/10 -10.00

Sveiki


Paziurim ar ytikinsiu pats save damesti dar uz Velnius kadangi lokomotivas praejas tai 100 uzmesta ant 2.62 kofo, bet jai atvirai tai mane truputy vercia nerimauti kad bus OT. Kita vertus galvoju apie 500Lt suma uz velnius 😁
Taigi vertinant paskutines rungtynes kaip ir visos iki tol gynyba gynyba gynyba o tik tada puolimas. Taciau Islanders ekipa pademonstravo kad jie gali tokia gynyba yvekti ir gaisru prie Velniu vartu buvo netaip jau mazai. Bet kiek pamenu Otawos gynyba tai ziauri tarkim Bostono pergale 1-0 turejo but mazu maziausiai 4-0 nes labai jau sekesi Otawai virbstu buvo ne vienas. Tose rungtynese dominavo Bostonas. Oj nzn gal ir perstipru butu siandien saut tiiek uz juos plius truputy teko atitrukti nuo NHL kazkur savaitei tai nzn sunkoka dabar kazka ir be pasakyti kuris cia geriausias variantas turi eiti Chicaga Minesota ir Velniai. O kurie eis lengviai tai tik laikas parodys. Beje jau 13is eiles rungtyniu kai eina under pas Velnius 😁

18+ | Galioja T&C | Žaiskite atsakingai

Komentarai (10)

  • Na gaila angeliz cia i minusa hebra ;///

  • After 1st Period 0-0 sakyciau idealiau negali but ziuresim ka antram isvysim 😁

  • Sutinku kad investiciju neverti bet vat investavau ir nemenkai undery ir wina prigriebiau sukroviau atsakanciai tikiuos eis 1-0 ar 2-1 neis tada sudas siaip tai tikrai kofas permenkas maziausiai 2 turetu but bet kaip sakant koks skirtumas ant kokio degt 😁

  • Vat kai buvo toks lavonas Vergil, vat tada tai daznai imdavau priesingai (irgi beje ne i minusa ) 😁

  • Kaip visada😟 is jo xuj znajet kiek prognoziu, gal tik kelias paemiau priesingai(ir jos beje beveik visos praejo) 😁 Pasiskaityk komentarus po prognozem - ar as visad imu priesingai?

  • Saulius kaip visada priesingai ;D o sian zubrus ramiu veidu 2 saibas ikals ir tavo x2 suniui ant uodegos

  • X2 uzdesiu siek tiek. Kofas uz NJ siandien tikrai nevertas investiciju. Ta mano ir daug zmoniu ivairiose kontorose. 😁

  • Nx dėti prognozė, kai ji jau parašyta?

  • Desiu manau under 5.5 ivarcio...nerezultatyvi tie Devilsai...

  • Taigi neytikinau tai vietoj 500 300 keliaus uz velnius