Bodo/Glimt - Sandnes
- Taip: 50.0%
- Ne: 50.0%
- Nežino: 0.0%
- Balsų: 8
Statymas: bet title Sandness 0 (Sandness 0) @140 7/10 -7.00
Niekaip nesuprantu kaip gali buti tokie kofai . Apie komandas per daug nieko nezinau tik siaip statymas paremtas mano logika . Sandnes dabar pirmi o Honefoss antri . Bet tarkim jei Sandnes pralosia o Honefoss laimi tai tada Honefoss pakyla i pirma vieta . Nu aisku siaip tiek pirma tiek antra vieta jau kyla i virsu nu bet kaip galim nenoret uzimt pirmos vietos lygoj ?... Honefoss tures lengva varzovas , t.y Lov-Ham ekipa kuri jau skrenda i zemesne lyga bet kokiu atveju tai ja iveiks tikrai manau lengvai. O jei Sandness baigia lygiom tada jie susilygina taskais bet pas Honefoss bus geresnis ivarciu santykis ir jie liks pirmi . Tai va , jei Sandnes nori buti pirmi , jie kaip ir privalo cia laimeti o varzovas jau neturi del ko kovot. Sandness nera dar praloses namiskiams , neturetu ir dabar to padaryt..Gal tokie kofai vien del to kad Bodo namuose tikrai turi superinius rezultatus bet tik del to ..
Tai kas ce per prognoze? tipo sandness win ar kaip cia? ar lygu?
Losia 14:00 , sorry..