Pasirinkite laiko juostą: Pasirinkti
_atp_wta_

djokovic - nadal

01/29 13:30
Įdėta 2012/01/29 05:02 | 0 padėkų | 917 peržiūrų
  • Taip: 55.6%
  • Ne: 44.4%
  • Nežino: 0.0%
  • Balsų: 9

Statymas: djokovic (2-0 po pirmu dvieju setu) @210 10/10 -10.00

Ispanas gali zaisti labai gerai ir su kuo nori ir kada nori ir kaip nori ir ant kur nori,bet kada pamato kitoje puseje Nole tuomet prasideda bedu turgus kuris tesesi pernai ir neabejoju jog prasites ir siemet.kuriame mace suzaide prastai serbas?kuriame mace matesi jog jis ne toks geras kaip pernai? su ryziku? tik sapaliones,bet po ryziko rakete butu nusilenkes garbanius net nespejas uzsikist garbanu uz ausies...jei nesuvaikejas ant senatves maestro ispano jau cia nebutu...serbas issekes?nu gal...vat todel jis ir laimes lengvai..sekmes..ai tfu,nieko protingo neparasiau , nole kai kals eisa tai nadalio visi hendai subyres tuo paciu neutralizuosis smesai ko pasekoje nadalis nepanaudos servo ir volio taip isjungs serbas ispana is zaidimo ir pirmus du setus laimes itikinamai, va dabr tikrai sekmes

18+ | Galioja T&C | Žaiskite atsakingai

Komentarai (8)

  • Nieko nepralosiau nes uz nadali buvo parasyta.

  • Kiek pralosei?

  • Kas cia prognozes naikina😟

  • Viskas normaliai tau? djokas senai pirma geima paemes

  • Čia tikėtina, kad pirmą geimą pasiims nadalis, labai kovingai nusiteikęs 😁

  • Kodel nejuokint? as stengiuosi kad butu linksma zmonem,ar tai blogai?

  • Kals eisą su nuėjusiu visiškai servu? Nejuokink jau žmonių 😄
    Man atrodo kad po dviejų setų bus 1:1, nes Nadalis kovingai nusiteikęs ir čia kova tikrai bus nuožmi, tikėtina kad iki tie break\'ų bus nueita, tiek vienas, tiek kitas traukė per pusfinalius atrodo nerealius kamuoliukus ir tikrai jau kai finalas bus abu linkę pakovoti, juolab kad abiejų formos yra labai jau abejotinos ;]

  • Rimtas pareiskimas