Pasirinkite laiko juostą:
Maniax
Žalgiris - Lietkabelis
03/04 22:00
Įdėta 2012/03/04 20:22 | 0 padėkų | 936 peržiūros
- Taip: 92.9%
- Ne: 7.1%
- Nežino: 0.0%
- Balsų: 14
Statymas: Mažiau (+30 Lietkabelis) @-118 9/10 +7.65
Nežiba tas Žalgiris, kad ir namie žaidžia. Vos išlipo prieš Neptūna, silpnai atrodė ir rungtynėse su cantu. Vakar žvaigždžių diena, popas, veems, javtokas, kalnietis, jankūnas, rakovič, kuzminskas visi ten buvo. Nežinia kas kaip ten ka atšventė, nuotaukos buvo visų labai jau geros, atispalaiodave. Nematau šiandine žalgirio agresyviai nusiteikusio ir traiškančio Lietkabelio.
PRISIJUNKITE https://t.me/statymaigroup
18+ | Galioja T&C | Žaiskite atsakingai
Sveikinu galiausiai ,
Sveikinimai 😁
Na rodos viskas liux. turetu puikiai sueiti, 3 min liko
Na jei nesusimaus jau ,pataikys baudas visas tai turetu eit
Nu sunkiai labai kol kas, bet tikėkimės sueis
O klaidu ka pridares 😔 atsiprasau
Net baudu nesugeba sumest , tai ko noret
Zalgiris siaucia dar nuo vakar isibegejes, itariu visi degsim su situo...
Nu ka sekmes kabeliui !