Pasirinkite laiko juostą:
Rockyy
Šiauliai - Žalgiris
04/28 20:30
Įdėta 2012/04/28 13:15 | 0 padėkų | 1505 peržiūros
- Taip: 31.3%
- Ne: 68.8%
- Nežino: 0.0%
- Balsų: 64
Statymas: Šiauliai @526 7/10 -7.00
Reikia pripažinti, kad iš Žalgirio nieko doro nebeliko. Nors ir nelabai buvo šį sezoną 😁 Šiauliai namuose stiprūs, užsivedimas 100%, neseniai įveikta geresnė komanda - lrytas, taigi pasitikėjimas savo jėgom taip pat didžiulis. Į Žalgirį be Weemso man, asmeninškai, baisu žiūrėt. Namie dar dar, bet išvykose, tai atsiprašau. Su Rūdupiu tampytasi iki galo, buvo 2 taškai likus 5min. Jei čia ne value, tai aš nežinau kas yra value..
Manau, sulauksim įdomaus finalo.
PRISIJUNKITE https://t.me/statymaigroup
18+ | Galioja T&C | Žaiskite atsakingai
Neblogai Šiauliai varo.. 😄 2-19.
Aš šiaip už žalius sergu. Bet, man atrodo, kiekvienas sveiko proto žmogus dabar pasakytų, jog šiai dienai Rytas žymiai stipresnis. 😁
Del jegu tai rytui nekaska, paziurekit koks svarbiu varzybu maratonas, jau greiciau VEF pasikandzios , o ne siauliai
Nu abejoju kaip su jegomis pas siaulius po pusfinalio su rytu.
Cia siauliu overis neblogai atrodo. Zalgiriui su ginyba isvykoj sunkiai sekasi.
Nu kad tikrai Lrytas geresnis turbūt, bet kiekvieno skirtinga nuomonė. O šiaip tai nežinau, kažin ar čia eis pergalė, pliusinė Šiaulių tai tūrėtų..
Beto jau buvo nugaleje Zalgiri nesenai Siauliuose
Gal ir vertas keliu lituku, bet del pliusines uz Siaulius tai 100%