Pasirinkite laiko juostą:
julius
Cile - Serbija
11/15 00:00
Įdėta 2012/11/14 17:49 | 0 padėkų | 785 peržiūros
- Taip: 50.0%
- Ne: 0.0%
- Nežino: 50.0%
- Balsų: 2
Statymas: Cile (-1 ah) @200 8/10 -8.00
Nu siauriaakiai pasisiukslino , pralaimedami kenguros saliai .. ka padarysi.. cia manau pergale tikrai stiprus ivykis . Cile su europos komandomis zaidzia gan gerai , atrodo kad ten jie atiduoda 200% saves . Taip jie pralaimejo Ispanams per draugiskas bet pralaimejo 3-2 ir tai tik po 93 minute imusto pergalingo ivarcio , poto seke lygiosios su Francais , namuose suvalge estus 4-0 , lygiosios su Portugalais . Manau kad ir siandien nepasisiukslins ir namuose sves itikinama pergale. Serbams draugiskos ne itin sekas , kai zaidzia amerikoj tai gavojo tiek nuo Honduro tiek nuo Meksikos tai manau gaus ir nuo Ciles.
PRISIJUNKITE https://t.me/statymaigroup
18+ | Galioja T&C | Žaiskite atsakingai
Nu jei zaistu cileje tai imciau drasiai bet cia europoje los tai nzn nzn nematau jokiu dideliu pliusu cilei apart betvarkės serbų viduje 😁