Pasirinkite laiko juostą: Pasirinkti
Lietvamzdis

Unicaja - Brose Baskets

12/28 00:45
Įdėta 2012/12/27 18:20 | 0 padėkų | 900 peržiūrų
  • Taip: 63.0%
  • Ne: 18.5%
  • Nežino: 18.5%
  • Balsų: 27

Statymas: Unicaja ((0-6) fora) @-143 7/10 -7.00

Na renkuosi galėtinai saugią 6 taškų forą. Apskritai, man Brose Baskets atrodo Eurocup\'o lygio komanda, na pateko į tą top16, tačiau tik įveikusi Rytą ir jauną Partizan komandą. Savam vokiečių čempe Alba parodė Basketams jų vietą laimėdami 15 taškų. Tuo tarpu, Unicaja Eurolygoj sukovojo tikrai galingai, turi galingą priekinę liniją, gerai ginasi nuo trajakus mėtančių komandų, manau šiandien tikrai spės gainioti vokiečių snaiperius, neduos laisvai atakuoti. Spėju, kad Unicaja ims 10+ persvara, nematau kitų baigčių. Sekmės

18+ | Galioja T&C | Žaiskite atsakingai

Komentarai (13)

  • Nei vienam, nie kitam. 😁

  • Žiauriai galas nesusiklostė varžybų, bet nieko nepadarysi.

  • Ne nu bet Malaga sugeba.. atsilikinėjo berods net 11 taškų po pertraukos ir trečio kėlinio pabaigoje likus 15 taškų skirtumas ištirpo iki 2 ir štai techninė ar nesportinė ir iškarto vėl -6. 😁

  • Vidalis per minutes pertraukele sako: \"a lot of time left\" 😄
    čia situacija kaip tam anekdote: susitinka futbolo cempionate Brazilijos ir Japonijos rinktines, 3:0 brazilai laimi, bet japonai nenusimena, nes dar tik 5-a minutė 😄

  • Nemačiau varžybų pradžios, bet pats live pasiėmiau po dviejų kėlinių Unicaja su 1.71 kofu. Tikiuos atsigaus. O štai į bwn užėjęs radau 1.8 kofą ir pokšt po akimirkos pasidarė 1.53 ar tai reiškia, jog kažkas stambiai švystelėjo už ispanus? : ))

  • Unicaja isvis gryba pjauna, tik islygina ir vel paleidzia, paskutine ataka tai isvis ziauri... jei treneris jiem neispardis subiniu per pertrauka tai nieko gero nesimato cia...

  • Blogiausia, kad tokia pradzia suteike Brose Baskets ekipai nemazai pasitikejimo savimi, ko pasekoje puolime neblogai einas

  • Gerai, kad atsigavo laiku.... 15-19, o buvo 0-15 😄

  • Net ne liudna, o visai graudi, na bet gal atsigaus 😄

  • Na pradzia tai tikrai kad liudna ....

  • Asrock, tikriausiai tavo gera nuojauta 😄

  • Na nuojauta man dažnai ir daug ką sako, tiesiog aš ne boba, kad vadovaučiausi nuojauta...

  • O man čia kažkaip atrodo, kad šios varžybos bus šiandienos staigmenėlė ir vokietijos komanda pasiims Unicaja. Čia tik nuojauta.