Pasirinkite laiko juostą: Pasirinkti

EURO 2008 Switzerland and Austria

Atsakyti Sekti temą
As dvi iskyrciau:Rumunija ir Kroatija,o siaip Vokietija ir Olandija favoritemis laikau.Daug kas priklausys kokios formos visos komandos bus cempionato isvakarese.
Registravosi: 2007/06/26 Žinučių: 1342
Cituoti
0

Juvės nematau-tai negaliu sakyt, mano pusbrolis fanas jų žiaurus. Nu nežinau-čia tas pats dėl Toualalan kaip gero atraminio mintys, nežinau kas tau taip sakė-bet ko gero tas žmogus futbole kaip beveikdievas bs.lt tokio lygio 😁

O kokie tie kiti klubai? Romoj-Rossi pasėdęs, Perotta nepalošia, Totto už rinktinę neloš-kas dar?
Esposito, Aquilani, žaidėjai sugebantis tikrai nuveikti gero, tačiau nevisada, tai įvyksta.. Visu pirma reiktų palaukti ir sužinoti ką treneriai kviesis į rinktinę ir tada aptrati žaidėjų formą.. Totti, man kažkaip dar geriau, kad jo nebus. Nes jo žiauriai nevirškina mano skrandis 😄 😄
Matai,kas yra- komandos branduolys yra visai kitas, o jie dar per mažai patirties ir per mažo kalibro,kad nuveiktų stebuklus. Italai man asmeniškai žvelgiant į visus pretendentus į rinktinę-atrodo labai neįtikinamai
Nu taip, bet Donadoni nebus toks kvailas ir neleis vien jaunėlių, bus manau patirtis ir jaunystė, kartais, tai išeina į gerą, o kartais ne. Tikiuos bus į gera 😁 Italai mano mėgstamiausia rinktinė nr.2 , o džiaugsmingiausių akimirkų laukiu iš Les Bleus :cool:
Registravosi: 2007/06/29 Žinučių: 154
Cituoti
0
As dvi iskyrciau:Rumunija ir Kroatija,o siaip Vokietija ir Olandija favoritemis laikau.Daug kas priklausys kokios formos komandos bus cempionato isvakarese.
Vava pritariu.
Registravosi: 2007/06/29 Žinučių: 154
Cituoti
0
As dvi iskyrciau:Rumunija ir Kroatija,o siaip Vokietija ir Olandija favoritemis laikau.Daug kas priklausys kokios formos visos komandos bus cempionato isvakarese.
Kroatai superiniai-bet Eduardo lūžus koja 😁 😁 😁 Būtų mano valia-tam Birminghamo kapitonui nupjaučiau kojas už tokį pokštą
Registravosi: 2007/06/26 Žinučių: 453 Tel.: LT
Cituoti
0
Na manau pervertinami šeimininkai. pirmos rungtynės SUI - CZE [email protected]
tas pats su austrija AUT - CHR 2@1,80

o dar ststysiu 100 lt kad čempionata laimės Olandija @15. Jei jie laimės bus dvigube šventė. sergu už juos visada nuo 1986 metų. atsimenu net atsisakiau spaliuko ženkliuka nešiot aš ir dar 4 klasiokai nes mes už olandus sirgom. Už tai pastaba gavau i pažymių knygelę. 😁 Dabar del to kaip ir rezistentu galėčiau vadintis. olandai jauna ambicinga komanda ištroškus pergalių ir senai kažka laimėjus. jei ne portugalų cirkas per pasaulio čempionata tai olandai manau būtų toli ėję.
Registravosi: 2008/02/06 Žinučių: 116
Cituoti
0
Jei reikiamai fiziskai,psichologiskai ir taktiskai nebus pasiruose,jokios pavardes nepades,daug alkanu naujoku yra,kurie nores daug kai kam irodyti ko yra verti.Po tokiu cempionatu gimsta naujos zvaigzdes,gali suzaisti viena sekminga kelini ir tave medzios stipriausi klubai.
Registravosi: 2007/06/26 Žinučių: 1342
Cituoti
0
Kai nebera Anglu sirgsiu turbut uz Portugalus. 😁
saugai ispudingai turetu atrodyt: Nani.Ronaldo,Deco,Quaresma.. 😁
Registravosi: 2007/06/28 Žinučių: 492 Padėkų: 1
Cituoti
0
kai nebera Anglu sirgsiu turbut uz Portugalus. 😁
saugai ispudinagi turetu atrodyt: Nani.Ronaldo,Deco,Quaresma.. 😁
negaliu pakest portugalų del tų jų spektaklių, kai vaidina pražangas. spektaklis ten o ne sportas. gražiausiai žaidžia Anglai, Olandai ir Skandinavai
Registravosi: 2008/02/06 Žinučių: 116
Cituoti
0
kai nebera Anglu sirgsiu turbut uz Portugalus. 😁
saugai ispudinagi turetu atrodyt: Nani.Ronaldo,Deco,Quaresma.. 😁
negaliu pakest portugalų del tų jų spektaklių, kai vaidina pražangas. spektaklis ten o ne sportas. gražiausiai žaidžia Anglai, Olandai ir Skandinavai
Portugalai technariai,improvizatoriai ir be abejo artistai😁Man patinka ju zaidymas,bet netikiu,kad jie laimes cempionata.Svedai visada mano buvo mylimi,bet jie dar nedaugo iki cempionu.Anglu rinktyne man patiko,kaip joje buvo tokie zaidejai,kaip Gazza😁,o dabartine komanda man visiskai nepatinka.
Registravosi: 2007/06/26 Žinučių: 1342
Cituoti
0
kai nebera Anglu sirgsiu turbut uz Portugalus. 😁
saugai ispudinagi turetu atrodyt: Nani.Ronaldo,Deco,Quaresma.. 😁
negaliu pakest portugalų del tų jų spektaklių, kai vaidina pražangas. spektaklis ten o ne sportas. gražiausiai žaidžia Anglai, Olandai ir Skandinavai
Spektakliai 😄 Ronaldo vienintelis kažką vaidina. Visi žiauriai techniški, gražus akiai futbolas. Nesveikas meistriškumo lygis, kai komanda susižais tinkamai - bus baisi jėga bet kam. Šita išvardinta saugų linija tu žinai ką darys? :cool: Gynyboje yra patyrusių pajėgių žaidėjų, pasiimsim iš Atletico Madrido puolėją, yra daug jaunų talentų. Būsim žiauri jėga 😋
Registravosi: 2007/06/26 Žinučių: 459
Cituoti
0
kai nebera Anglu sirgsiu turbut uz Portugalus. 😁
saugai ispudinagi turetu atrodyt: Nani.Ronaldo,Deco,Quaresma.. 😁
negaliu pakest portugalų del tų jų spektaklių, kai vaidina pražangas. spektaklis ten o ne sportas. gražiausiai žaidžia Anglai, Olandai ir Skandinavai
Spektakliai 😄 Ronaldo vienintelis kažką vaidina. Visi žiauriai techniški, gražus akiai futbolas. Nesveikas meistriškumo lygis, kai komanda susižais tinkamai - bus baisi jėga bet kam. Šita išvardinta saugų linija tu žinai ką darys? :cool: Gynyboje yra patyrusių pajėgių žaidėjų, pasiimsim iš Atletico Madrido puolėją, yra daug jaunų talentų. Būsim žiauri jėga 😋
Kad tie talentai, gali būti greitai sutvarkyti kokios stiprios rinktinės, kuri daug mačiusi. Portugalų ginyba daugiausiai patirties manau turi, už jų saugus, bei puolėjus, nors nežinau kas ten puolime pas jus dabar loš.. Saugai ant popieriaus galingai atrodo, bet nežinia kaip bus aikštėje.
Registravosi: 2007/06/29 Žinučių: 154
Cituoti
0
kai nebera Anglu sirgsiu turbut uz Portugalus. 😁
saugai ispudinagi turetu atrodyt: Nani.Ronaldo,Deco,Quaresma.. 😁
negaliu pakest portugalų del tų jų spektaklių, kai vaidina pražangas. spektaklis ten o ne sportas. gražiausiai žaidžia Anglai, Olandai ir Skandinavai
Spektakliai 😄 Ronaldo vienintelis kažką vaidina. Visi žiauriai techniški, gražus akiai futbolas. Nesveikas meistriškumo lygis, kai komanda susižais tinkamai - bus baisi jėga bet kam. Šita išvardinta saugų linija tu žinai ką darys? :cool: Gynyboje yra patyrusių pajėgių žaidėjų, pasiimsim iš Atletico Madrido puolėją, yra daug jaunų talentų. Būsim žiauri jėga 😋
Xavi-Xabi-Iniesta,Silva, Joaquin
Villa- Torres


Sneijder-Vaart-Kuyt-Babel-Huntelaar-Castelen-Robben-Van Persie
Registravosi: 2007/06/26 Žinučių: 453 Tel.: LT
Cituoti
0
kai nebera Anglu sirgsiu turbut uz Portugalus. 😁
saugai ispudinagi turetu atrodyt: Nani.Ronaldo,Deco,Quaresma.. 😁
negaliu pakest portugalų del tų jų spektaklių, kai vaidina pražangas. spektaklis ten o ne sportas. gražiausiai žaidžia Anglai, Olandai ir Skandinavai
Spektakliai 😄 Ronaldo vienintelis kažką vaidina. Visi žiauriai techniški, gražus akiai futbolas. Nesveikas meistriškumo lygis, kai komanda susižais tinkamai - bus baisi jėga bet kam. Šita išvardinta saugų linija tu žinai ką darys? :cool: Gynyboje yra patyrusių pajėgių žaidėjų, pasiimsim iš Atletico Madrido puolėją, yra daug jaunų talentų. Būsim žiauri jėga 😋
Portugalai gerai lošia ir gražiai-bet gynyba, Fereira nulinis gynėjas, Carvalho be galvos, Meira-kiauras kaip rėtis, o dar vartuose klounas Ricardo
Registravosi: 2007/06/26 Žinučių: 453 Tel.: LT
Cituoti
0
Http://youtube.com/watch?v=zSOW0CRcmKU&feature=related

tipinis portugališkas futbolas. nieko gražaus aš ten nematau
Registravosi: 2008/02/06 Žinučių: 116
Cituoti
0
Ribery-Nasri-Flamini-Ben Arfa-Bodmer ir dar yra.. 😄
Benzema-Henry
Registravosi: 2007/06/29 Žinučių: 154
Cituoti
0
Ribery-Nasri-Flamini-Ben Arfa-Bodmer ir dar yra.. 😄
Benzema-Henry
Kada tokią sudėtį manai? Nasri geruiausiu atveju atsarginis, Arfa taip pat, Bodmer net nevažiuos- Domenech ne tokį futbolą propgauoja. Tai kur Vieira? Toulalan? ir Makelele? Ar be gynėjų žais? :lol:
Registravosi: 2007/06/26 Žinučių: 453 Tel.: LT
Cituoti
0
Ribery-Nasri-Flamini-Ben Arfa-Bodmer ir dar yra.. 😄
Benzema-Henry
Kada tokią sudėtį manai? Nasri geruiausiu atveju atsarginis, Arfa taip pat, Bodmer net nevažiuos- Domenech ne tokį futbolą propgauoja. Tai kur Vieira? Toulalan? ir Makelele? Ar be gynėjų žais? :lol:
Aš taip pat parodžiau, kad talentų netrūksta ir pas mus 😉
Registravosi: 2007/06/29 Žinučių: 154
Cituoti
0
Ricardo tai man grynas Radzi 😄😄😄
Registravosi: 2007/06/28 Žinučių: 492 Padėkų: 1
Cituoti
0

negaliu pakest portugalų del tų jų spektaklių, kai vaidina pražangas. spektaklis ten o ne sportas. gražiausiai žaidžia Anglai, Olandai ir Skandinavai
Spektakliai 😄 Ronaldo vienintelis kažką vaidina. Visi žiauriai techniški, gražus akiai futbolas. Nesveikas meistriškumo lygis, kai komanda susižais tinkamai - bus baisi jėga bet kam. Šita išvardinta saugų linija tu žinai ką darys? :cool: Gynyboje yra patyrusių pajėgių žaidėjų, pasiimsim iš Atletico Madrido puolėją, yra daug jaunų talentų. Būsim žiauri jėga 😋
Kad tie talentai, gali būti greitai sutvarkyti kokios stiprios rinktinės, kuri daug mačiusi. Portugalų ginyba daugiausiai patirties manau turi, už jų saugus, bei puolėjus, nors nežinau kas ten puolime pas jus dabar loš.. Saugai ant popieriaus galingai atrodo, bet nežinia kaip bus aikštėje.
Puolime tikiuosi Simao išvysti, Nuno Gomesas vis dar pavojingas ir Benficoje muša įvarčius..Iš mažiau žinomų šiaip Makukula demonstruoja kuo toliau tuo geresnę formą.Tas pats Quaresma pilnai gali žaisti puolėju ir Porto gretose neretai rungtynėse registruojamas kaip nominalus puolėjas. Sauguose dar yra labai pajėgus Raúl Meireles iš Porto. Manishas man niekaip neužmirštamas. Tiago kas be ko negalima pamiršti. Kalbant apie gynybą labai patyręs Jorge Andrade. Chelsea duetas Ferreira + Carvalho kas be ko. Pepe ten turi b8ti savaime aišku. Miguelį gynyboje taip pat norėčiau išvysti. Yra labai talentingas saugas Manuel Fernandes, bet ties šiuo nežinau. Rinktinėje jo kolkas nematau.
Registravosi: 2007/06/26 Žinučių: 459
Cituoti
0

Spektakliai 😄 Ronaldo vienintelis kažką vaidina. Visi žiauriai techniški, gražus akiai futbolas. Nesveikas meistriškumo lygis, kai komanda susižais tinkamai - bus baisi jėga bet kam. Šita išvardinta saugų linija tu žinai ką darys? :cool: Gynyboje yra patyrusių pajėgių žaidėjų, pasiimsim iš Atletico Madrido puolėją, yra daug jaunų talentų. Būsim žiauri jėga 😋
Kad tie talentai, gali būti greitai sutvarkyti kokios stiprios rinktinės, kuri daug mačiusi. Portugalų ginyba daugiausiai patirties manau turi, už jų saugus, bei puolėjus, nors nežinau kas ten puolime pas jus dabar loš.. Saugai ant popieriaus galingai atrodo, bet nežinia kaip bus aikštėje.
Puolime tikiuosi Simao išvysti, Nuno Gomesas vis dar pavojingas ir Benficoje muša įvarčius..Iš mažiau žinomų šiaip Makukula demonstruoja kuo toliau tuo geresnę formą.Tas pats Quaresma pilnai gali žaisti puolėju ir Porto gretose neretai rungtynėse registruojamas kaip nominalus puolėjas. Sauguose dar yra labai pajėgus Raúl Meireles iš Porto. Manishas man niekaip neužmirštamas. Tiago kas be ko negalima pamiršti. Kalbant apie gynybą labai patyręs Jorge Andrade. Chelsea duetas Ferreira + Carvalho kas be ko. Pepe ten turi b8ti savaime aišku. Miguelį gynyboje taip pat norėčiau išvysti. Yra labai talentingas saugas Manuel Fernandes, bet ties šiuo nežinau. Rinktinėje jo kolkas nematau.
Manisho smugiu neimanoma uzmirsti 😁
Registravosi: 2007/06/29 Žinučių: 1403 Padėkų: 169
Cituoti
0