Pasirinkite laiko juostą: Pasirinkti

EURO 2008 Switzerland and Austria

Atsakyti Sekti temą
Man kaip anglu fanui, teks sirgt uz tuos ,kurie mus ismete - kroatus 😄 Bet ir siaip simpatizuoju siai rinktinei nuo Davoro Sukero laiku, kai WC ketvirta vieta paeme.
Registravosi: 2007/06/26 Žinučių: 1600
Cituoti
0

Spektakliai 😄 Ronaldo vienintelis kažką vaidina. Visi žiauriai techniški, gražus akiai futbolas. Nesveikas meistriškumo lygis, kai komanda susižais tinkamai - bus baisi jėga bet kam. Šita išvardinta saugų linija tu žinai ką darys? :cool: Gynyboje yra patyrusių pajėgių žaidėjų, pasiimsim iš Atletico Madrido puolėją, yra daug jaunų talentų. Būsim žiauri jėga 😋
Kad tie talentai, gali būti greitai sutvarkyti kokios stiprios rinktinės, kuri daug mačiusi. Portugalų ginyba daugiausiai patirties manau turi, už jų saugus, bei puolėjus, nors nežinau kas ten puolime pas jus dabar loš.. Saugai ant popieriaus galingai atrodo, bet nežinia kaip bus aikštėje.
Puolime tikiuosi Simao išvysti, Nuno Gomesas vis dar pavojingas ir Benficoje muša įvarčius..Iš mažiau žinomų šiaip Makukula demonstruoja kuo toliau tuo geresnę formą.Tas pats Quaresma pilnai gali žaisti puolėju ir Porto gretose neretai rungtynėse registruojamas kaip nominalus puolėjas. Sauguose dar yra labai pajėgus Raúl Meireles iš Porto. Manishas man niekaip neužmirštamas. Tiago kas be ko negalima pamiršti. Kalbant apie gynybą labai patyręs Jorge Andrade. Chelsea duetas Ferreira + Carvalho kas be ko. Pepe ten turi b8ti savaime aišku. Miguelį gynyboje taip pat norėčiau išvysti. Yra labai talentingas saugas Manuel Fernandes, bet ties šiuo nežinau. Rinktinėje jo kolkas nematau.
Tiago Juventuse retai blyksteli, nors paskutiniu metu atlieka savo darbą neblogai, bet retokai pradeda rungtynes starte, įdomu kaip jam seksis rinktinėje. Andrade, neaišku išviso ar vyks į čempionatą.
Registravosi: 2007/06/29 Žinučių: 154
Cituoti
0
Ribery-Nasri-Flamini-Ben Arfa-Bodmer ir dar yra.. 😄
Benzema-Henry
Kada tokią sudėtį manai? Nasri geruiausiu atveju atsarginis, Arfa taip pat, Bodmer net nevažiuos- Domenech ne tokį futbolą propgauoja. Tai kur Vieira? Toulalan? ir Makelele? Ar be gynėjų žais? :lol:
Aš taip pat parodžiau, kad talentų netrūksta ir pas mus 😉
Tai aš su tuo sutinku-bet ispanų genijai u-18 neloš šiame čempe irgi,kad ir kokie talentai bebūtų :lol:
Registravosi: 2007/06/26 Žinučių: 453 Tel.: LT
Cituoti
0
Mano favoritai yra Vokieciai. O siaip dar sirgsiu uz Svedija, nes ju zaidimas man labai patinka. 😁 Na ka laukiam kol paskelbs visi savo sudetis, o tada galesim aptarti grupes varzybu favoritus. :rolleyes: Siaip pora rungtyniu jau nusiziurejes 😋
Registravosi: 2008/04/05 Žinučių: 15
Cituoti
0
1) Prancūzija

2) Vokietija

3) Italija

nežinau kodėl aš taip bet manau, kad pirmą vietą užims ar france arba germany 😁
Registravosi: 2008/04/22 Žinučių: 68 Padėkų: 156 Tel.: LT
Cituoti
0
Vokieciai 1st place ;]]] Daugiau nieko nenoriu matyti 😄
Registravosi: 2007/06/26 Žinučių: 516
Cituoti
0
Vokieciai 1st place ;]]] Daugiau nieko nenoriu matyti 😄
nenorėk, bet pamatysi kaip Cristiano laiko iškėlęs taurę 😋:lol:
Registravosi: 2007/06/26 Žinučių: 459
Cituoti
0
Galutinė Portugalijos rinktinės sudėtis:

Vartininkai: Ricardo (Sevilijos "Real Betis"), Quim (Lisabonos "Benfica"), Rui Patricio (Lisabonos "Sporting").

Gynėjai: Paulo Ferreira (Londono "Chelsea"), Ricardo Carvalho ("Chelsea"), Jose Bosingwa ("Chelsea"), Bruno Alves ("Porto"), Jorge Ribeiro (Porto "Boavista"), Miguel ("Valencia"), Fernando Meira ("VfB Stuttgart"), Pepe (Madrido "Real").

Saugai: Petit ("Benfica"), Deco ("Barcelona"), Raul Meireles ("Porto"), Miguel Veloso ("Sporting"), Joao Moutinho ("Sporting").

Puolėjai: Nuno Gomes ("Benfica"), Simao Sabrosa (Madrido "Atletico"), Cristiano Ronaldo ("Manchester United"), Nani ("Manchester United FC"), Hugo Almeida (Brėmeno "Werder"), Ricardo Quaresma ("Porto"), Helder Postiga (Atėnų "Panathinaikos").

Įspūdinga. 😉
Registravosi: 2007/06/26 Žinučių: 459
Cituoti
0
Figo10 Rašė:

Galutinė Portugalijos rinktinės sudėtis:

Vartininkai: Ricardo (Sevilijos "Real Betis"), Quim (Lisabonos "Benfica"), Rui Patricio (Lisabonos "Sporting").

Gynėjai: Paulo Ferreira (Londono "Chelsea"), Ricardo Carvalho ("Chelsea"), Jose Bosingwa ("Chelsea"), Bruno Alves ("Porto"), Jorge Ribeiro (Porto "Boavista"), Miguel ("Valencia"), Fernando Meira ("VfB Stuttgart"), Pepe (Madrido "Real").

Saugai: Petit ("Benfica"), Deco ("Barcelona"), Raul Meireles ("Porto"), Miguel Veloso ("Sporting"), Joao Moutinho ("Sporting").

Puolėjai: Nuno Gomes ("Benfica"), Simao Sabrosa (Madrido "Atletico"), Cristiano Ronaldo ("Manchester United"), Nani ("Manchester United FC"), Hugo Almeida (Brėmeno "Werder"), Ricardo Quaresma ("Porto"), Helder Postiga (Atėnų "Panathinaikos").

Įspūdinga. 😉


good 😁
Registravosi: 2008/05/08 Žinučių: 508
Cituoti
0
Go netherlands 😡 😄
Registravosi: 2007/06/26 Žinučių: 488
Cituoti
0
Nepaimti maniches yra tikrai klaida nors ir neblizga jis intere bet is portugalu rinktines tai beabejo geriausias saugas ,ja galbut prilygtu tik tiago taciau ir to nera del prastos formos juventuse ..galiu uztikrinti kad sie zaidejai visa galva pranasesni tiek uz petita ar veloso ar meirelesa ir portugalijos cempionate butu bene ryskiausios zvbaigzdes nezinau ka galvojo scolari neimdamas ju i komanda bent vienas is ju turejo vaziuot 100 procentu vietoj kazkurio puolejo almeidos ,postigos ar gomeso ..kvailokas sprendimas nematau portugalu pusfinaly.
Registravosi: 2008/02/20 Žinučių: 294
Cituoti
0
Galima tik pasidziaugtidel to kad pagaliau galesim isvysti tokio lygio turnyre tikrai nuostabu zaideja tai Moutinho
Registravosi: 2008/02/20 Žinučių: 294
Cituoti
0
O ten ciuvelis ivardines prancuzu saugus tai prajuokino kai reta
Registravosi: 2008/02/20 Žinučių: 294
Cituoti
0
Jackus Rašė:

nepaimti maniches yra tikrai klaida nors ir neblizga jis intere bet is portugalu rinktines tai beabejo geriausias saugas ,ja galbut prilygtu tik tiago taciau ir to nera del prastos formos juventuse ..galiu uztikrinti kad sie zaidejai visa galva pranasesni tiek uz petita ar veloso ar meirelesa ir portugalijos cempionate butu bene ryskiausios zvbaigzdes nezinau ka galvojo scolari neimdamas ju i komanda bent vienas is ju turejo vaziuot 100 procentu vietoj kazkurio puolejo almeidos ,postigos ar gomeso ..kvailokas sprendimas nematau portugalu pusfinaly.


Jackau,
esi matęs ką aikštėje daro Petitas ar Meiralesas? abu žiaurūs, tiek galiu pasakyti. Manische starte jau tikrai nebenusipelno vietos. ir ne dėl to , kad jis neblizga Intere. paprasčiausiai mano minėtieji talentai dabar komandai bus daug naudingesni. Manischas taip gal ir ištroškęs futbolo, bet vien to nepakanka. Petitas ir Meirelesas dabar įgavę puikias formas. Žiaurus techniškumo lygis. TOP žaidėjai. Kas dėl Almeidos ir Postigos - jokiu būdu jų keisti negalima. Abu labai reikalingi komandai ir pagal Scolari žaidimą jie čia tikrai tars savo svarų žodį. Manische geriausias saugas Portugalijoj niekada nebuvo ir nebebus. Tai faktas. Portugalija pusfinalyje .
Registravosi: 2007/06/26 Žinučių: 459
Cituoti
0
Mates juo daugybe kartu ir pripazistu jog tai puikus futbolininkai taciau pastatykime maniche ir tiago i viena is 3 geriausiu portugalijos komandu ir jie beabejo ten bus pagrindiniai zaidejai ,tiesiog as sakau savo nuomone jie geriausi vidurio saugai portugalijoje.,o kam tureti almeida ,postiga ir gomesa jei centre zais vistiek vienas puolejas as neisivaizduoju
Registravosi: 2008/02/20 Žinučių: 294
Cituoti
0
Jackus Rašė:

mates juo daugybe kartu ir pripazistu jog tai puikus futbolininkai taciau pastatykime maniche ir tiago i viena is 3 geriausiu portugalijos komandu ir jie beabejo ten bus pagrindiniai zaidejai ,tiesiog as sakau savo nuomone jie geriausi vidurio saugai portugalijoje.,o kam tureti almeida ,postiga ir gomesa jei centre zais vistiek vienas puolejas as neisivaizduoju


Tiago taip sutinku. Manishas - klysti. dar prieš tai jau kai dėliojome sudėtis čia, sakiau kad jo negalima pamiršti - tačiau ne pagrinde. Pagrindo Portugalijoje jis šiuo metu nevertas. pats pripažysti, kad Petitas ir Meiralesas puikūs futbolininkai - ir būtent šiuo metu jie pranašesni tiek fiziškai, tiek visais kitais apsektais. Manishas jau pamiršęs ką reiškia rungtynes starte pradėti, kai tuo tarpu mano minėtieji visą sezoną rungtyniavo žiauriai naudingai. manishui žaidybinės praktikos trūksta šiuo metu, Scolari savaime suprantama visa tai numatė ir priėmė teisingą sprendimą ir kaip spaudos konferencijoje sakė , kad komanda šiemet labai galinga ir jis ja šimtu procentų pasitiki. kas dėl puolėjų , Postiga išėjęs iš Porto ir toliau žaidžia labai gerai ir toks žaidėjas, kad ir ant suolo niekada nepamaišo, juolab sužaisti jis tikrai gali ir tai parodys. Nuno Gomes - labai patyręs tokio rango rungtynėse ir žinant , kad jis už savo šalį visada sužaidžiia labai gerai galima tikėtis sprogimo iš jo, juolab kad ir Benficoje muša įvarčius ir yra labai pavojingas. Almeida , paskutiniu metu seku Werderio žaidimą, tai jis ten vienu pagrindinių žaidėjų tapęs, visi kamuoliai apie jį sukasi, kelia pavojų kiekvieną minutę, jaunas , dega noru dalyvauti čia, atiduos visas jėgas. Kaip galima jo nepaimti? Realiai labai norėjau čia puolėjų grandyse pamatyti Derlei, bet yra kaip yra..
Registravosi: 2007/06/26 Žinučių: 459
Cituoti
0
Su maniche stipresnis buvo atleticas stipresne butu ir portugalijos rinktine galbut cia veikia ir simpatijos nes sis saugas tikrai neeilinis atsimenant visus svarbiausius turnyrus ties 2004 europos tiek 2006 pasaulio savo neeiliniais ivarciais traukdavo jis portugalus sunkiuose varzybose ,o 2006 atsimenu net nervas paeme kai neisliedo i starta jo pries angloa scolari nieko gero portugalai tuose varzybose neparode ,veliau zaide visas varzybas imuse ivarti i mano akimis stipresnes olandijos ruinktines vartus ir nuvede rinktine iki pusfinalio ,ta pati dare ir 2004 graikijoj ,nzn paziuresim kaip bus ,bet nemanau jog logiskas sprendimas maniche palikt namie 😁
Registravosi: 2008/02/20 Žinučių: 294
Cituoti
0
As dar karta sakau nesiginciju kad postiga ,gomesas ir almeida prasti puolejai tiesiog nunustebciau jei vienas is ju per visa cempionata neisbegtu i aikste net minutei 😁
Registravosi: 2008/02/20 Žinučių: 294
Cituoti
0
Prisimenu aš irgi jo nesveikus smūgius į devinkę, iš 30laipsnių kampo.. tačiau yra vienas bet, apie kurį jau apkalbėjau.. simpatizuoju aš irgi jam nuo tų laikų jau kai su Figo drąskė gynybą, bet reikia žiūrėti realistiškai
Registravosi: 2007/06/26 Žinučių: 459
Cituoti
0
Jackus Rašė:

as dar karta sakau nesiginciju kad postiga ,gomesas ir almeida prasti puolejai tiesiog nunustebciau jei vienas is ju per visa cempionata neisbegtu i aikste net minutei 😁


Įdomi man tavo nuomonė,ką įsivaizudoji pagrindinį? Aš aišku pirmenybę atiduodu Werderio perliukui, jis ir turėtų būti pagrindinis.. Gomesas savo minutes taip pat turi sužaisti ir mažiausiai laiko manau gaus Postiga, bet jei prireiks stiprinti puolimą baigiantis rungtynėms, tikiuosi ir jį pamatyti
Registravosi: 2007/06/26 Žinučių: 459
Cituoti
0