Pasirinkite laiko juostą: Pasirinkti

Eurovizija 2021

Atsakyti Sekti temą
Senseless rašė:

LT punktuose geriausi koef Italai 3.40, Prancūzija 4.25. Aš turiu Prancūzus visokius TOP susidėjęs, bet jaučiu Italus reiks pasidėt draudimui. Nors man jie nepatinka, bet žiūrint jų pasirodymą aiškiai jaučiu, kad tai galėtų būt nugalėtojų pasirodymas. Turi tos energijos, to žavesio jie. Tokia galinga sprogstanti daina, kuri manau netik žiūrovų, bet ir komisijos balsavime gali būti TOP2. Išvis nenustebintų jei Italai triuškinančiai laimėtų, jiems tik reikia, stipriai nukonkuruoti Suomiją. Prancūzijai sunkiau, yra Bulgarė, yra Šveicaras(nes Prancūziškai dainuoja), gal dar kažką pamirštu(Pvz Portugalija?). Vienintelis dalykas kuo netikiu, tai Malta. Žiūrėjau daug kartų, nu nematau ten kažkokio winnerio, jokio kabliuko nėra. Taip komisija ją temps aukštyn, bet kurioje vietoj liks pas žiūrovų? Gal net ne TOP10.

Man italai irgi nežavi ir aš kolkas nejuntu iš jų nugalėtojo dvasios. Hmm, bulgarė, man asmeniškai visiškai nepatinka, realiai į top10 net nestayčiau. Prancūzijai vienintelis tikras konkurentas Šveicarija.
Registravosi: 2012/10/02 Žinučių: 57 Padėkų: 1
Cituoti
0
Kaip manote, ar Kipras TOP10 ištrauks?
Registravosi: 2012/10/02 Žinučių: 57 Padėkų: 1
Cituoti
0
LoaD1nG rašė:

Kaip manote, ar Kipras TOP10 ištrauks?

Manau, kad bus sunku su pirmu numeriu. Išvis stengiuosi vengti spėliojimų finaluose su tais kurie gauna 1-2 numerį. Jiems ištikro duobė, nes po jų dar porą valandų skamba dainos ir tas recap irgi kai paleidžia dar ne visi spėja pastebėt, kad prasidėjo recap, žodžiu duobių duobė būt 1-2 numeriu.
Registravosi: 2012/05/08 Žinučių: 167 Padėkų: 12
Cituoti
0
Portugalija top 10 @1,9 smarkiau.
Rusija top 10 @3,25 smulkiau.

Sekmes visiems 😁
Registravosi: 2018/12/06 Žinučių: 19 Padėkų: 1
Cituoti
0
Gal kas gali patart kur čia reik rašyt adminams, kad padėtų. Negaliu įkelti prognozių, nes ryškiai būsiu kažką su datom suklydęs pusfinaliuose. Sako, kad nesu "patvirtinęs" baigties(spėju Kipro suklydau rašydamas), negaliu naujų įdėt, peržiūrėjau forumą nematau panašių temų.
Registravosi: 2012/05/08 Žinučių: 167 Padėkų: 12
Cituoti
0
Rich. rašė:

Kaip galvojat, ar jog San Marinas dainuoja paskutiniai, jiems duoda kazkokiu didesniu sansu? Ar jau bus visi atsivalge dainu iki tol?

Aš manau, kad padės. Kofas pakilo net iki 2.5, kad papuls į TOP10. Aš manau žiurovų balsų gaus daug ir gali papult. Komisija tik kaip įvertino?
Registravosi: 2020/08/18 Žinučių: 56 Padėkų: 35 Tel.: GB
Cituoti
0
Matchbox rašė:

Portugalija top 10 @1,9 smarkiau.
Rusija top 10 @3,25 smulkiau.

Sekmes visiems 😁

Sunkiai portugalai 10 liks
Registravosi: 2014/10/15 Žinučių: 1494 Padėkų: 880 Tel.: LT
Cituoti
1
Senseless rašė:

Gal kas gali patart kur čia reik rašyt adminams, kad padėtų. Negaliu įkelti prognozių, nes ryškiai būsiu kažką su datom suklydęs pusfinaliuose. Sako, kad nesu "patvirtinęs" baigties(spėju Kipro suklydau rašydamas), negaliu naujų įdėt, peržiūrėjau forumą nematau panašių temų.

Spausk mygtuką "pažeidimas" ant savo prognozės ir paaiškink situaciją.
Registravosi: 2020/08/18 Žinučių: 56 Padėkų: 35 Tel.: GB
Cituoti
0
Senseless rašė:

Gal kas gali patart kur čia reik rašyt adminams, kad padėtų. Negaliu įkelti prognozių, nes ryškiai būsiu kažką su datom suklydęs pusfinaliuose. Sako, kad nesu "patvirtinęs" baigties(spėju Kipro suklydau rašydamas), negaliu naujų įdėt, peržiūrėjau forumą nematau panašių temų.

Spausk ant pusfinalio statymų Pažeidimas ir paprasšyk, kad pakeistų datą į 22 dieną. Tada leis kelti naujas prognozes.
Registravosi: 2011/06/24 Žinučių: 1645 Padėkų: 127 Tel.: LT
Cituoti
0
Dėkui už pagalbą, atlikta.
Registravosi: 2012/05/08 Žinučių: 167 Padėkų: 12
Cituoti
0
Beje dėl Portugalijos TOP10 ne itin sutikčiau. Taip, komisijoj bus TOP10, bet pas žiūrovus kur bus ? ar bus TOP15 net abejoju. Jie ten kaimynų neturi ir jei nekalbėsim apie Sobralį, tai Portugalija visad užmirštama būna, jų rezultatai tragiški.
Registravosi: 2012/05/08 Žinučių: 167 Padėkų: 12
Cituoti
1
Gal kas zinot ar islandai dainuos gyvai siandien ar vel bus irasas is?repeticiju ?
Registravosi: 2014/10/15 Žinučių: 1494 Padėkų: 880 Tel.: LT
Cituoti
0
krulis11 rašė:

Gal kas zinot ar islandai dainuos gyvai siandien ar vel bus irasas is?repeticiju ?

Irasas
Registravosi: 2017/12/23 Žinučių: 200 Padėkų: 30
Cituoti
0
Senseless rašė:

Beje dėl Portugalijos TOP10 ne itin sutikčiau. Taip, komisijoj bus TOP10, bet pas žiūrovus kur bus ? ar bus TOP15 net abejoju. Jie ten kaimynų neturi ir jei nekalbėsim apie Sobralį, tai Portugalija visad užmirštama būna, jų rezultatai tragiški.

Tokiu atveju San Marinas auksciau uz Portugalija 2kof? Bet as manau portugalai bus aukstai tarp komisijos, o tarp ziurovu nesiskirs labai san marinas nuo portugalu.
Registravosi: 2011/06/17 Žinučių: 1179 Padėkų: 1806
Cituoti
1
San Marino nežinau, nes super mega žvaigždė man nieko nereiškia. Nežinau kokia jo įtaka bus komisijos ir žiūrovų balsavimuose. Neturiu galių vertinti San Marino. :/ Jei nupirko jį, gal nusipirks ir kaikurių šalių balus San Marinas neįsivaizduoju.
Registravosi: 2012/05/08 Žinučių: 167 Padėkų: 12
Cituoti
0
Ką jūs tam san marine matot? 😄 TOP15 gali būti, bet TOP10 hmm
Registravosi: 2012/10/02 Žinučių: 57 Padėkų: 1
Cituoti
0
Ką žinau, kad Kirkorovas nupirks Rusijos balų Moldovai, kad neliktų Moldova paskutinė. Bet tik tiek jis ir sugebės padėti šiai varganai šaliai. Kiti tai tikrai nepasimaus ant jų kabliuko antrą kart.
Registravosi: 2012/05/08 Žinučių: 167 Padėkų: 12
Cituoti
0
Senseless rašė:

Ką žinau, kad Kirkorovas nupirks Rusijos balų Moldovai, kad neliktų Moldova paskutinė. Bet tik tiek jis ir sugebės padėti šiai varganai šaliai. Kiti tai tikrai nepasimaus ant jų kabliuko antrą kart.

Tai kokios tavo mintys snd ?
Registravosi: 2014/10/15 Žinučių: 1494 Padėkų: 880 Tel.: LT
Cituoti
0
krulis11 rašė:

Tai kokios tavo mintys snd ?

Pasiėmiau kątik Lietuvos 169.5 over. Turiu parašęs jau keletą prognozių čia jei seki.
Registravosi: 2012/05/08 Žinučių: 167 Padėkų: 12
Cituoti
0
Ir kofas dužo iš kart 1,70
Registravosi: 2013/04/11 Žinučių: 622
Cituoti
0