Pasirinkite laiko juostą: Pasirinkti

Eurovizija 2021

Atsakyti Sekti temą
Favoritai, arba Lietuva 😄 Islandija neišaus, nes negalės nugalėtojos dainos atlikti.
Registravosi: 2012/10/02 Žinučių: 57 Padėkų: 1
Cituoti
0
Reikia nuomonių dėl nugalėtojo, apsidraudimui pasiėmęs Maltą. Ką manote - Italija, Prancūzija ar Šveicarija realiausi laimėti?
Registravosi: 2012/10/02 Žinučių: 57 Padėkų: 1
Cituoti
1
Jo, o ka iš patikimu kad įr mazesniu kofu galit pasiulyt? Fr top 5?
Registravosi: 2014/05/25 Žinučių: 27
Cituoti
0
nash123 rašė:

Jo, o ka iš patikimu kad įr mazesniu kofu galit pasiulyt? Fr top 5?

Manau tą pačia Lietuvą TOP10. Mano asmeninis favoritas - Kipras, matau gali būti šiek tiek keblumų dėl TOP10, bet tikrai turi ten būti. Pagal mane, kažkur 7-8 vietą pagal televotes, o iš jury tikiuosi bent 12 vietos.
Registravosi: 2012/10/02 Žinučių: 57 Padėkų: 1
Cituoti
1
LoaD1nG rašė:

Manau tą pačia Lietuvą TOP10. Mano asmeninis favoritas - Kipras, matau gali būti šiek tiek keblumų dėl TOP10, bet tikrai turi ten būti. Pagal mane, kažkur 7-8 vietą pagal televotes, o iš jury tikiuosi bent 12 vietos.

Dekui
Registravosi: 2014/05/25 Žinučių: 27
Cituoti
0
Turiu Malta, Prancuzija, Italija ir Sveicarija.. Galvoju ar apsidraust su Ukraina
Registravosi: 2012/07/19 Žinučių: 44
Cituoti
0
Yra geras statymas wiliamhill. Uz ka balsuos UK ziurovai? 1.50 uz Lietuva. Emigrantai subalsuos kaip visada.
Registravosi: 2011/07/19 Žinučių: 194
Cituoti
0
Eurovizijos koeficientai prieš didįjį finalą

embeded-image

Eurovizija 2021 koeficientai
Telegram grupė >>> t.me/statymaigroup
Registravosi: 2011/11/24 Žinučių: 6278 Tel.: LT
Cituoti
1
embeded-image

Bet365 ir Unibet turi labai skirtingas nuomones dėl to, kiek 12-tukų gaus Švedija.

ROI: 12.00%

Stake: 75.00

------------------------------------------
2.10 x 40.00 = 84.00
2.40 x 35.00 = 84.00
------------------------------------------
Registravosi: 2011/06/24 Žinučių: 1646 Padėkų: 128 Tel.: LT
Cituoti
0
All top 5 finish - France, Italy, Malta - 2.25 koef.
Registravosi: 2011/04/27 Žinučių: 65 Tel.: LT
Cituoti
0
Filosofas rašė:

embeded-image

Bet365 ir Unibet turi labai skirtingas nuomones dėl to, kiek 12-tukų gaus Švedija.

ROI: 12.00%

Stake: 75.00

------------------------------------------
2.10 x 40.00 = 84.00
2.40 x 35.00 = 84.00
------------------------------------------

Čia man visiškas under Švedų 12ukų. Dar gali išvis ir under 0.5 būt. Nenustebsiu, kad ten viena iš tų lažybų prilygins statymą vienetui, nes sakys, kad suklydo iš esmės.
Registravosi: 2012/05/08 Žinučių: 167 Padėkų: 12
Cituoti
0
Bet sudėliojo taip numerius, kad laimėtų Italija. Maltai labai prastas numeris, Kiprui mirtis, Prancūzija nors numeris geras, bet šalia(prieš juos) Lietuva-Ukraina... Turiu baimės, kad ir smulkios detalės gali nulemti nugalėtoją. Beje įdomu kaip Suomija ar daug balų nuims nuo Italų, ar visgi jie jiems ne konkurentai.
Registravosi: 2012/05/08 Žinučių: 167 Padėkų: 12
Cituoti
0
Senseless rašė:

Bet sudėliojo taip numerius, kad laimėtų Italija. Maltai labai prastas numeris, Kiprui mirtis, Prancūzija nors numeris geras, bet šalia(prieš juos) Lietuva-Ukraina... Turiu baimės, kad ir smulkios detalės gali nulemti nugalėtoją. Beje įdomu kaip Suomija ar daug balų nuims nuo Italų, ar visgi jie jiems ne konkurentai.

Jei laimes Italija tai tik del to, kad Italija, suomiu pasirodymas niekuo nenusileidzia, isvis objektyvumo Eurovizijoj mazai, po to kai Latvija nepateko i finala tai Eurovizija tik patvirtino savo kaip cirko etikete, o ne profesionalaus dainu konkurso. Maltos gerbejai alpsta nuo maltietes vokalo, nors akivaizdu, kad latvei nebuvo lygiu vokalo prasme siais metais. Viska daro pinigai, reklama
Registravosi: 2017/12/23 Žinučių: 200 Padėkų: 30
Cituoti
0
up rašė:

Jei laimes Italija tai tik del to, kad Italija, suomiu pasirodymas niekuo nenusileidzia, isvis objektyvumo Eurovizijoj mazai, po to kai Latvija nepateko i finala tai Eurovizija tik patvirtino savo kaip cirko etikete, o ne profesionalaus dainu konkurso. Maltos gerbejai alpsta nuo maltietes vokalo, nors akivaizdu, kad latvei nebuvo lygiu vokalo prasme siais metais. Viska daro pinigai, reklama

Latvių dainoje nebuvo jokio kabliuko, o ir pats pasirodymas scenoje vargiai kažkuo išsiskyrė. Tokiu atveju vokalas ne itin ir gali išgelbėti.
Registravosi: 2012/02/25 Žinučių: 104
Cituoti
8
up rašė:

Jei laimes Italija tai tik del to, kad Italija, suomiu pasirodymas niekuo nenusileidzia, isvis objektyvumo Eurovizijoj mazai, po to kai Latvija nepateko i finala tai Eurovizija tik patvirtino savo kaip cirko etikete, o ne profesionalaus dainu konkurso. Maltos gerbejai alpsta nuo maltietes vokalo, nors akivaizdu, kad latvei nebuvo lygiu vokalo prasme siais metais. Viska daro pinigai, reklama

Nu man nepatinka Malta, aš manau ten išpūstas burbulas stipriai, bet nu Latvės daina neduog Die tokių mažiau Eurovizijoj. Išvis bardakas, kažkoks nesusipratimas. Tik įrodo, kad jei dainos nerasta, tai joks balsas nepadės.
Registravosi: 2012/05/08 Žinučių: 167 Padėkų: 12
Cituoti
9
Kad italai ims ziurovu top1, tai labai sunku abejoti. Nesu Eurovizijos fanas, nesu tokio zanro megejas, bet viskas pas italus yra taip gerai ir taip catchy, kad nezinau kas is ju galetu atimti ziurovu balsavimo pergale. O ir siaip pastaraisiais metais pastebejau, kad ziurovai labai megsta balsuot uz italu pasirodymus, jau ne karta Italija pagal ziurovu balsus topuose buna. Ziuri turbut padalins auksciausius balus prancuzams ir sveicarams. Sakyciau bukmekeriai viska labai gerai paskaiciave. 😄
Registravosi: 2011/08/21 Žinučių: 2105 Padėkų: 67
Cituoti
0
Daug kartų perklausiau dainas. Išvados dėl nugalėtojo: (per pastaruosius 3 metus buvo žymiai lengviau nuspėti)
Lyriškesnė daina laimės (pagal stiprumą) - favoritai Prancūzija, Šveicarija
Vedanti daina laimės (pagal stiprumą) - favoritai Malta, Italija, Lietuva, Ukraina (dar pridėjęs būčiau Kiprą, bet kažkuo auditorijose nemažai fanų turi, bet ir netrūksta nemėgstančių)

Praeitą euroviziją nugalėjo lyriškesnio tipo daina, pagal seką turėtų laimėti vedanti daina, bet mano nuojauta kužda, kad laimės Prancūzija (iš jury 1-2 vieta, iš televotes spėju 3-4 vieta). To turėtų pakakti, kad aplenkti pvz. taip labai vertinamus italus.

Laukiu kitų galutinės nuomonės, padiskutuojam 😁
Registravosi: 2012/10/02 Žinučių: 57 Padėkų: 1
Cituoti
0
Telegram grupė >>> t.me/statymaigroup
Registravosi: 2011/11/24 Žinučių: 6278 Tel.: LT
Cituoti
0
Kaip galvojat, ar jog San Marinas dainuoja paskutiniai, jiems duoda kazkokiu didesniu sansu? Ar jau bus visi atsivalge dainu iki tol?
Registravosi: 2011/06/17 Žinučių: 1179 Padėkų: 1807
Cituoti
1
LT punktuose geriausi koef Italai 3.40, Prancūzija 4.25. Aš turiu Prancūzus visokius TOP susidėjęs, bet jaučiu Italus reiks pasidėt draudimui. Nors man jie nepatinka, bet žiūrint jų pasirodymą aiškiai jaučiu, kad tai galėtų būt nugalėtojų pasirodymas. Turi tos energijos, to žavesio jie. Tokia galinga sprogstanti daina, kuri manau netik žiūrovų, bet ir komisijos balsavime gali būti TOP2. Išvis nenustebintų jei Italai triuškinančiai laimėtų, jiems tik reikia, stipriai nukonkuruoti Suomiją. Prancūzijai sunkiau, yra Bulgarė, yra Šveicaras(nes Prancūziškai dainuoja), gal dar kažką pamirštu(Pvz Portugalija?). Vienintelis dalykas kuo netikiu, tai Malta. Žiūrėjau daug kartų, nu nematau ten kažkokio winnerio, jokio kabliuko nėra. Taip komisija ją temps aukštyn, bet kurioje vietoj liks pas žiūrovų? Gal net ne TOP10.
Registravosi: 2012/05/08 Žinučių: 167 Padėkų: 12
Cituoti
3