Pasirinkite laiko juostą: Pasirinkti

ATP/WTA turnyrai 2007 I savaitė

Atsakyti Sekti temą
Na kol kas labai nesigilinus manau padesiu uz savo favorita Ivana ( 50 USD ) ir kitas man patinkantis statymas tai Youzhny 😁 manau laukia idomus macai...
Registravosi: 2007/12/08 Žinučių: 9
Cituoti
0
Man irgi is pirmo zvilgsnio labiausiai patinka youzhny, cilic. Dar manau galima butu imti ivano ir stanislavo overi, nes nuspet nugaletoja pakankamai sunku, bus itempta kova
Registravosi: 2007/06/27 Žinučių: 713 Padėkų: 1
Cituoti
0
As ir galvojau apie Youzhny bet uz ji kazkodel kofai vis kyla visur tai reiskias kazkas jam yra negerai nes seip kofai gi ne kiltu gal kas ka zinot? gal su kokia trauma los ar kazkas panasaus
Registravosi: 2007/10/06 Žinučių: 884
Cituoti
0
Tiesiog daug kas stato uz Malisse, todel kofas ir kyla. Jokios traumos Youzhny tikrai neturi.
Registravosi: 2007/12/18 Žinučių: 17
Cituoti
0
Galvociau apie overi
7220 -24+/Ljubicic Ivan-Wawrinka Stanislas
Registravosi: 2007/10/24 Žinučių: 22
Cituoti
0
O as galvoju apie Ljubicic ir Davydenko ir Youzhny
Registravosi: 2007/06/26 Žinučių: 1240 Padėkų: 1 Tel.: LT
Cituoti
0
Ką teniso ekspertai papasakos apie Wawrinka? Mane labai traukia pliusinė fora.
Registravosi: 2007/06/24 Žinučių: 362
Cituoti
0
Gal as nesu expertas, bet nusimanantis siek tiek. Tai jai imt ka nors is sio maco, tai nebent pliusine fora arba geimu overi. Kodel? Wawrinka tikrai zaidzia puikiai. Tiek pirmas tiek antras servas geri ir breakinti Wawrinka tikrai bus sunku, o receivinti jis irgi moka gerai. Davydenko vakar tikrai galejo laimeti, taciau kai tenisininkas daro tiek UR, tai sveika kaili issinesti praktiskai neimanoma. Vakar nemaciau kaip zaide Murray, bet maciau ji zaidziant pries tai du kartus, tai pries Schuellteri tikrai nepaliko gero ispudzio, tingejo begti i kita aikstes puse, tikrai nepersistenge, pries Johanssona antras setas suzaistas ispudingai, taciau siandien sansus vertinciau 60/40, gal 55/45 Endzio naudai.
Registravosi: 2007/12/18 Žinučių: 17
Cituoti
0
Saimi, gal papasakosi kaip baigėsi susitikimas tarp Murray ir Davydenko?
Registravosi: 2007/06/26 Žinučių: 2021 Padėkų: 1
Cituoti
0
O ka ten pasakoti? sakau, kad nemaciau to maco.
Registravosi: 2007/12/18 Žinučių: 17
Cituoti
0
Karalius o tu nematei to mačo? Davydenko atrodė tikrai labai prastai, pridarė nesamoningų klaidų, palūžo.
Registravosi: 2007/06/24 Žinučių: 362
Cituoti
0
o ka ten pasakoti? sakau, kad nemaciau to maco.
Juk sakei, kad ten dienos "viernekas". Tai kodėl pralošė rusas?
Registravosi: 2007/06/26 Žinučių: 2021 Padėkų: 1
Cituoti
0
Karalius o tu nematei to mačo? Davydenko atrodė tikrai labai prastai, pridarė nesamoningų klaidų, palūžo.
Mačiau. Kažin kas privertė jį palūžti... Murray jį sulaužė traukdamas netraukiamus kamuoliukus. Nežinojo ką priešpastatyti škotui rusas.
Registravosi: 2007/06/26 Žinučių: 2021 Padėkų: 1
Cituoti
0
o ka ten pasakoti? sakau, kad nemaciau to maco.
Juk sakei, kad ten dienos "viernekas". Tai kodėl pralošė rusas?
Sakiau, nes taip maniau ir buvau isitikines situo statymu, bet visiems buna. Sikart nesuejo, kita karta gal sueis.. Tu tau irgi daug ka sakai, bet kodel nesueina. Gi nesakiau dekit visu pinigus ant sio ivykio ir statykit uz ji. Dar sakiau, kad daug kas uz Mureju stato, bet as manau, kad Nikolajus laimes. Neraginau visu statyti.
Registravosi: 2007/12/18 Žinučių: 17
Cituoti
0
o ka ten pasakoti? sakau, kad nemaciau to maco.
Juk sakei, kad ten dienos "viernekas". Tai kodėl pralošė rusas?
Sakiau, nes taip maniau ir buvau isitikines situo statymu, bet visiems buna. Sikart nesuejo, kita karta gal sueis.. Tu tau irgi daug ka sakai, bet kodel nesueina. Gi nesakiau dekit visu pinigus ant sio ivykio ir statykit uz ji. Dar sakiau, kad daug kas uz Mureju stato, bet as manau, kad Nikolajus laimes. Neraginau visu statyti.
Bet as nesakau, kad mano statymas, tai yra dienos stafkė... Va kur ir skiriasi tokie pasireiškimai.
Registravosi: 2007/06/26 Žinučių: 2021 Padėkų: 1
Cituoti
0
"Karalius"" o tu nematei to mačo? Davydenko atrodė tikrai labai prastai, pridarė nesamoningų klaidų, palūžo.
Mačiau. Kažin kas privertė jį palūžti... Murray jį sulaužė traukdamas netraukiamus kamuoliukus. Nežinojo ką priešpastatyti škotui rusas.
Vistiek svarbiausias faktorius, del kurio Davydenko pralose: jo pacio padarytos klaidos!
Registravosi: 2007/12/18 Žinučių: 17
Cituoti
0
Kad ir pats kaltas, už tai jis tau tavo pinigų negrąžins...
Registravosi: 2007/06/26 Žinučių: 2021 Padėkų: 1
Cituoti
0

Juk sakei, kad ten dienos "viernekas". Tai kodėl pralošė rusas?
Sakiau, nes taip maniau ir buvau isitikines situo statymu, bet visiems buna. Sikart nesuejo, kita karta gal sueis.. Tu tau irgi daug ka sakai, bet kodel nesueina. Gi nesakiau dekit visu pinigus ant sio ivykio ir statykit uz ji. Dar sakiau, kad daug kas uz Mureju stato, bet as manau, kad Nikolajus laimes. Neraginau visu statyti.
Bet as nesakau, kad mano statymas, tai yra dienos stafkė... Va kur ir skiriasi tokie pasireiškimai.
Matau tu vistiek nesupranti. As aiskiai pasakiau, kad tai tik mano nuomone. Netraukta is kitu forumu, visi ekpertai stato uz Davydenko.Ne! Mano dienos statymas, nes man jis atrode patraukliausias ir apskritai buvo vienintelis dienos statymas, tai, kad nereikia cia kazko prikisineti. Neraginau cia visu statyti.Tai tarkime tu parasai dvi prognozes i pagrindini, vienos patikimumas 9/10, kitos 6/10. Tai as suprantu, kad 9/10 tavo dienos stafke, cia net nereikia klausti..
Registravosi: 2007/12/18 Žinučių: 17
Cituoti
0
Kad ir pats kaltas, už tai jis tau tavo pinigų negrąžins...
O as skundziausi, kad jis gaidys, lochas ir t.t.?? As is vis nieko nesakiau.Tai sportas. Viena diena sportininkas gerai suzaidzia, kita diena jis nepanasus i save: daug klysta, blogai atakuoja ir t.t.
Registravosi: 2007/12/18 Žinučių: 17
Cituoti
0
Aš tik sudedu patikimumus, o ar tai mano dienos stafkė tu tikrai nežinai, o jei manai, kad dienos, tai labai klysti. Iš vis baigiam šitą kvailą diskusiją, kurios kaltininkas yra Davydenko.
Registravosi: 2007/06/26 Žinučių: 2021 Padėkų: 1
Cituoti
0