Pasirinkite laiko juostą: Pasirinkti

Euroleague Final 4. Madrid 2008

Atsakyti Sekti temą
Holdenas turi apmest prigioni..ar yra pagrindo galvot kitaip?carmelo pakomentuok
Registravosi: 2007/06/25 Žinučių: 1313 Padėkų: 5
Cituoti
0
holdenas turi apmest prigioni..ar yra pagrindo galvot kitaip?carmelo pakomentuok
abu nestabilus, kam tritaskiai geriau kris tas ir daugiau pelnys. Nezinau ar verta cia list, Planinicius daznai pagrybauja..
Registravosi: 2007/06/26 Žinučių: 1600
Cituoti
0
holdenas turi apmest prigioni..ar yra pagrindo galvot kitaip?carmelo pakomentuok
Mano man geriau atrodo Longdom (-5) - prigioni uz pirmaji, neramina tik teik kad Siskauskas gerai daba zaidzia ir Landom maziau sumeta tasku... :rolleyes:
Registravosi: 2007/06/28 Žinučių: 266
Cituoti
0
Buvo girdeti kad jasaitis isvis gali nezaist del kazkokios traumos?
Registravosi: 2007/06/25 Žinučių: 1313 Padėkų: 5
Cituoti
0
buvo girdeti kad jasaitis isvis gali nezaist del kazkokios traumos?
bet jau snd teko skaityt, kad treniravosi pilna jega. todel cia nuo trenerio priklausys.
Registravosi: 2007/06/27 Žinučių: 271
Cituoti
0
holdenas turi apmest prigioni..ar yra pagrindo galvot kitaip?carmelo pakomentuok
Mano man geriau atrodo Longdom (-5) - prigioni uz pirmaji, neramina tik teik kad Siskauskas gerai daba zaidzia ir Landom maziau sumeta tasku... :rolleyes:
:lol::lol::lol:😄😄😄😄

juokingas tu 😄 kiek mes visi matom, tai krepšiny ir ypač eurolygoj tai visai nesigaudai, todėl aš tau patarčiau nelįst niekur geriau ir nieko neimt
Registravosi: 2007/06/26 Žinučių: 4150 Padėkų: 335
Cituoti
0
Na wabalas nustebink savo ismintim, as kritika priimsiu
Registravosi: 2007/06/28 Žinučių: 266
Cituoti
0
na wabalas nustebink savo ismintim, as kritika priimsiu
nežinai vieno iš geriausių žaidėjų pavardės, svaigsti prognozėj, kad CSKA šeimininkai, o Tau Ceramicą visi nušvilpinės...
Registravosi: 2007/06/26 Žinučių: 4150 Padėkų: 335
Cituoti
0
na "wabalas"" nustebink savo ismintim, as kritika priimsiu
nežinai vieno iš geriausių žaidėjų pavardės, svaigsti prognozėj, kad CSKA šeimininkai, o Tau Ceramicą visi nušvilpinės...
nu ten vakar rasydamas ble uzmirsau kad Madride viskas vyksta, visi juk klystam... :mad:
Registravosi: 2007/06/28 Žinučių: 266
Cituoti
0
O kad ne Lagdon parasiau o Langdom, nereik ce ironizuot, m ir n raides salia vienos kitos (klaviatūroje)...
Registravosi: 2007/06/28 Žinučių: 266
Cituoti
0
o kad ne Lagdon parasiau o Langdom, nereik ce ironizuot, m ir n raides salia vienos kitos (klaviatūroje)...
ir vėl ne taip 😄 😄
Registravosi: 2007/06/26 Žinučių: 4150 Padėkų: 335
Cituoti
0
o kad ne Lagdon parasiau o Langdom, nereik ce ironizuot, m ir n raides salia vienos kitos (klaviatūroje)...
ir vėl ne taip 😄 😄
ne tu "wabalas"" juokingas, tai parasiau ka rasydamas suklydau :lol:
Registravosi: 2007/06/28 Žinučių: 266
Cituoti
0
o kad ne Lagdon parasiau o Langdom, nereik ce ironizuot, m ir n raides salia vienos kitos (klaviatūroje)...
ir vėl ne taip 😄 😄
ne tu ""wabalas""" juokingas, tai parasiau ka rasydamas suklydau :lol:
dabar tu atsidaryk pasiūlą ar eurolygos puslapį ir pasižiūrėk nes jau graudu iš juoko daros 😄
Registravosi: 2007/06/26 Žinučių: 4150 Padėkų: 335
Cituoti
0

ir vėl ne taip 😄 😄
ne tu "wabalas"" juokingas, tai parasiau ka rasydamas suklydau :lol:
dabar tu atsidaryk pasiūlą ar eurolygos puslapį ir pasižiūrėk nes jau graudu iš juoko daros 😄
zvenk kiek nori, n praleidau, nu paciam man juokinga :lol: gerai einu kursinio rasyt, tikiuos tokiu klaidu ten neprirasysiu :lol: gero ir linksmo vakaro 😉
Registravosi: 2007/06/28 Žinučių: 266
Cituoti
0
Palauks tie kursiniai, dar yra laiko 😄
Registravosi: 2007/06/29 Žinučių: 1403 Padėkų: 169
Cituoti
0
Palauks tie kursininiai, dar yra laiko 😄
man sesija jau prasidejo 😔 tai nebera ko belaukt...
Registravosi: 2007/06/28 Žinučių: 266
Cituoti
0
Palauks tie kursininiai, dar yra laiko 😄
man sesija jau prasidejo 😔 tai nebera ko belaukt...
man dar toli sesija 😄
Registravosi: 2007/06/29 Žinučių: 1403 Padėkų: 169
Cituoti
0
Palauks tie kursininiai, dar yra laiko 😄
man sesija jau prasidejo 😔 tai nebera ko belaukt...
man dar toli sesija 😄
bet darbu tai yra 😁
Registravosi: 2007/11/14 Žinučių: 528
Cituoti
0
Kaip jum stonerukas ziurisi su +6? meta labai daug is tolimu distanciju, o kiek teko matyt maccabi zaidima, tai jie ketvirtus numerius daznokai palieka laisvokus. kas del laiko, tai jo turetu gaut, nes lavrinovicius pries taraninio stiliaus aukstaugius nelabai ka padaro.
Registravosi: 2007/06/27 Žinučių: 271
Cituoti
0
kaip jum stonerukas ziurisi su +6? meta labai daug is tolimu distanciju, o kiek teko matyt maccabi zaidima, tai jie ketvirtus numerius daznokai palieka laisvokus. kas del laiko, tai jo turetu gaut, nes lavrinovicius pries taraninio stiliaus aukstaugius nelabai ka padaro.
tas geras, pats galvojau apie ji. aiksteje daug laiko prabuna, tai tikrai didele galimybe kad sumes.
Registravosi: 2007/11/14 Žinučių: 528
Cituoti
0