Pasirinkite laiko juostą: Pasirinkti

Eurolyga 2015/16

Atsakyti Sekti temą
Kažką kolegos darot su Real - Oly maču? Viena vertus žinant Real gynybą, o tiksliau jos nebuvimą, vertėtų investuoti į Oly overį, bet kai Oly tokie metikai, kad paskutinius du turus pelnė 72 ir 55 tai klaustukas kyla nemažas, gal sugebės įvelti ispanus į savo propaguojamą krepšinį. Pirmadienį prieš PAO jiems krito fantastiškai, bent jau pirmoje pusėje, vargai tai pasikartos šiandien. Ir su CSKA kažką reikia daryti, turi jie išsilieti už nesekmę baskų krašte. Gal standartinę wabalo over pirmos pusės? 😄
Registravosi: 2014/05/08 Žinučių: 468 Padėkų: 47
Cituoti
0
CSKA HT overis siandien vel ziurisi kaip standartinis betas kadangi bus de colo, tai turetu vel vaziuot per varzovus kaip su volu
Registravosi: 2015/12/08 Žinučių: 67 Padėkų: 147
Cituoti
0
Ka mastot siandien?
Registravosi: 2015/12/08 Žinučių: 67 Padėkų: 147
Cituoti
0
Chimki minusine visai geras variantas 😁
Registravosi: 2010/01/03 Žinučių: 98 Padėkų: 40
Cituoti
0
Ne ne as normaliu nuomoniu klausiau 😄 cia jau yra maciau kur siulo khimku minusines su 1.5kof ir t.t
Registravosi: 2015/12/08 Žinučių: 67 Padėkų: 147
Cituoti
0
Normaliu cia nebuna 😂 ir kas kad su 1.5? nju tai gaudyk didelius kofus, gal atspesi, cia tokiu pilnas forumas....
Registravosi: 2010/01/03 Žinučių: 98 Padėkų: 40
Cituoti
0
Chaser Rašė:

normaliu cia nebuna 😂 ir kas kad su 1.5? nju tai gaudyk didelius kofus, gal atspesi, cia tokiu pilnas forumas....


draugiskas patarimas chaser, pasiskaiciuok savo statymus ir koks is ju butu pelnas ,jeigu imtum bent jau pilnus variantus ... neapkarpytus su 1.65 ir tt o tiesiog standartus... pamatysi baltu ant juodo , koks bus skirtumas ... tavo win rate 4% didesnis uz safo , kas nera mazas skirtumas ir prie 140 darytu statymu... atsivertus tavo statymus atrodo viskas vien zalia.. o pas safa daugiau raudonos spalvos rezultatu... bet jo pelningumas yra net 5 kartus didesnis , nei tavo... siulau pasidaryti isvadas dabar, arba po poros metu pats suprasi viska ir vistiek jas pasidarysi... laikas pinigai seniuk 😁
Registravosi: 2015/08/24 Žinučių: 334 Padėkų: 23
Cituoti
0
nespelioju Rašė:

normaliu cia nebuna 😂 ir kas kad su 1.5? nju tai gaudyk didelius kofus, gal atspesi, cia tokiu pilnas forumas....


draugiskas patarimas chaser, pasiskaiciuok savo statymus ir koks is ju butu pelnas ,jeigu imtum bent jau pilnus variantus ... neapkarpytus su 1.65 ir tt o tiesiog standartus... pamatysi baltu ant juodo , koks bus skirtumas ... tavo win rate 4% didesnis uz safo , kas nera mazas skirtumas ir prie 140 darytu statymu... atsivertus tavo statymus atrodo viskas vien zalia.. o pas safa daugiau raudonos spalvos rezultatu... bet jo pelningumas yra net 5 kartus didesnis , nei tavo... siulau pasidaryti isvadas dabar, arba po poros metu pats suprasi viska ir vistiek jas pasidarysi... laikas pinigai seniuk 😁
Laukiau issamios analizes apie EL macus, nespelioju, o radau nemokama pamokele fisham 😵 Turi laiko pasitaisyt.
Registravosi: 2011/04/19 Žinučių: 5831 Padėkų: 2781 Tel.: LT
Cituoti
0
Tai daug vertingiau,nei vienadiene el apzvalgele 😁 parasyciau as savo nuomone,bet tai butu neetiska mano klientu atzvilgiu 😁 esu sukaustytas isipareigojimu 😁
Registravosi: 2015/08/24 Žinučių: 334 Padėkų: 23
Cituoti
0
Zalgiris under 73, crvena under 153 😵

cia su salyga kad crvena pionieriuj turbut dar niekad anera suunderiavus😁
Registravosi: 2014/10/14 Žinučių: 124
Cituoti
0
nespelioju Rašė:

tai daug vertingiau,nei vienadiene el apzvalgele 😁 parasyciau as savo nuomone,bet tai butu neetiska mano klientu atzvilgiu 😁 esu sukaustytas isipareigojimu 😁


Neapsisiks tie tavo pirkejai nuo vieno post'o 😁 Labai sureiksmini tokias smulkmenas, visi turim kazkokiu isipareigojimu, bet manes tai nei kiek nevarzo 8)
Taigi, kadangi esu laisvas zmogus ir mano chebryte normali ir supratinga, tai dalinuosi savo nuomone (😄) :
Khimky - Zalgiris. Mirtininku grupe, kur visi iskart nurase 4 komandas, nes grupej visos 4 EL TOP komandos. Siuo metu situacija daug idomesne nei galima buvo isivaizduoti, Khimkiai pirmi, OLY ir Barsa nepatenka tarp 4 stipriausiu, o Zalgiris jau turi pergale. Aisku as tikiu, kad iki TOP16 pabaigos viskas dar normalizuosis ir galiausiai bent 3 TOP komandos islys, o gal ir visos 4. Anyway, siandien susitinka grupes lydere pries autsaiderius. Kofai juda uz ruselius, todel cia nieko kito nelieka kaip tik kazkuriuo metu pasiimti Zalgirio +12 su bent 1.9 koeficientu. Zalgiris atsikrate balasto kalniecio, pakeite treneri, o rusai bent man ispudzio nepalieka. Ju stiprybe, tai nusiteikimas. Toks jausmas, kad jie visus macus zaidzia kaip underdogai, atsipalaidave, nesusikauste. Zodziu, manau, kad statyti reiktu uz zalius, bet ar bus statymas matysim is kofu judejimu.

Zvezda - Lokomotiv. Lokomotiv yra vienintele komanda pasidengusi visus 7 macus isvykoje. Man si komanda patinka kaip dogas, bet kai jie isvykoj tampa favoritais as value nematau. Pasikartosiu, kad tai komanda, kuri moka du dalykus - mesti tritaskius ir gintis. Zvezda yra viena tu seno kirpimo komandu, kurios namuose surenka daug ziurovu ir rodo daug geresnius rezultatus nei isvykoj. Anyway, cia bet koks nuokrypis nuo 2 uz Zvezda yra value ir geriausia aisku tiems, kurie turi penkiasdesimta saskaita bet365 ir gali pasiimti maza fora. Pats kol kas nieko nedejau, labai neskubu, tikrai nematau kol kas perlu sitam ture.

Unicaja - Efes. Common, how fishy is that? 1.77 uz ispanus, kai abieju balansas 2-2. Ir as ant sito kabliuko turbut uzkibsiu, bet man dar visai patinka underis sitam mace. Efeso overiai man si sezona duoda pliusa, underiai minusa, bet Unicaja stabdziai ir 157 yra per daug. Nepatinka man, kad su Realu Unicaja overperformino tritaskius, todel suzaisti toki antra maca is eiles bus sunku.

Pao - Darussafaka. Taip jau ispuole, kad reiktu imti abi sias komandas sia savaite. Vieni niekaip negali atleisti didziausio balasto, tai trenerio. Kiti niekaip negali nutraukt pralaimejimu serijos. 10 fora duoti tokiam mace yra labai drasu, bet prie tokiu aplinkybiu imti turkus kazkaip nesinori.

Barcelona - Laboral. Laboralas zaidzia stipriausia sezona per daug metu, Barsa jau siemet nugaleta, todel realu bus revansas. Fora 8 taskai ir bent as cia nelabai matau argumentu pliusinei, o tokia minusine gali imt nebent savizudziai arba giliai tikintis i dieva. Galbut galima butu koki 1kel win laboralo paimti, nes trumpam periode jie gali uzmetyt tritaskiais, bet bent jau man tokie betai kol kas nepasiteisina. Cia turbut nelysiu, nebent galbut su underiu.
😵 😵 😵 😵 😵
Registravosi: 2011/04/19 Žinučių: 5831 Padėkų: 2781 Tel.: LT
Cituoti
0
Viskas gerai cia sudeliojai, bet su laboralu isvykoj eit, tai vat cia yra savizudybe, nes isvykose lavoniskai visiskai atrodo..
Registravosi: 2014/05/18 Žinučių: 682 Padėkų: 18
Cituoti
0
Vamos!! Rašė:

tai daug vertingiau,nei vienadiene el apzvalgele 😁 parasyciau as savo nuomone,bet tai butu neetiska mano klientu atzvilgiu 😁 esu sukaustytas isipareigojimu 😁


Neapsisiks tie tavo pirkejai nuo vieno post'o 😁 Labai sureiksmini tokias smulkmenas, visi turim kazkokiu isipareigojimu, bet manes tai nei kiek nevarzo 8)
Taigi, kadangi esu laisvas zmogus ir mano chebryte normali ir supratinga, tai dalinuosi savo nuomone (😄) :
Khimky - Zalgiris. Mirtininku grupe, kur visi iskart nurase 4 komandas, nes grupej visos 4 EL TOP komandos. Siuo metu situacija daug idomesne nei galima buvo isivaizduoti, Khimkiai pirmi, OLY ir Barsa nepatenka tarp 4 stipriausiu, o Zalgiris jau turi pergale. Aisku as tikiu, kad iki TOP16 pabaigos viskas dar normalizuosis ir galiausiai bent 3 TOP komandos islys, o gal ir visos 4. Anyway, siandien susitinka grupes lydere pries autsaiderius. Kofai juda uz ruselius, todel cia nieko kito nelieka kaip tik kazkuriuo metu pasiimti Zalgirio +12 su bent 1.9 koeficientu. Zalgiris atsikrate balasto kalniecio, pakeite treneri, o rusai bent man ispudzio nepalieka. Ju stiprybe, tai nusiteikimas. Toks jausmas, kad jie visus macus zaidzia kaip underdogai, atsipalaidave, nesusikauste. Zodziu, manau, kad statyti reiktu uz zalius, bet ar bus statymas matysim is kofu judejimu.

Zvezda - Lokomotiv. Lokomotiv yra vienintele komanda pasidengusi visus 7 macus isvykoje. Man si komanda patinka kaip dogas, bet kai jie isvykoj tampa favoritais as value nematau. Pasikartosiu, kad tai komanda, kuri moka du dalykus - mesti tritaskius ir gintis. Zvezda yra viena tu seno kirpimo komandu, kurios namuose surenka daug ziurovu ir rodo daug geresnius rezultatus nei isvykoj. Anyway, cia bet koks nuokrypis nuo 2 uz Zvezda yra value ir geriausia aisku tiems, kurie turi penkiasdesimta saskaita bet365 ir gali pasiimti maza fora. Pats kol kas nieko nedejau, labai neskubu, tikrai nematau kol kas perlu sitam ture.

Unicaja - Efes. Common, how fishy is that? 1.77 uz ispanus, kai abieju balansas 2-2. Ir as ant sito kabliuko turbut uzkibsiu, bet man dar visai patinka underis sitam mace. Efeso overiai man si sezona duoda pliusa, underiai minusa, bet Unicaja stabdziai ir 157 yra per daug. Nepatinka man, kad su Realu Unicaja overperformino tritaskius, todel suzaisti toki antra maca is eiles bus sunku.

Pao - Darussafaka. Taip jau ispuole, kad reiktu imti abi sias komandas sia savaite. Vieni niekaip negali atleisti didziausio balasto, tai trenerio. Kiti niekaip negali nutraukt pralaimejimu serijos. 10 fora duoti tokiam mace yra labai drasu, bet prie tokiu aplinkybiu imti turkus kazkaip nesinori.

Barcelona - Laboral. Laboralas zaidzia stipriausia sezona per daug metu, Barsa jau siemet nugaleta, todel realu bus revansas. Fora 8 taskai ir bent as cia nelabai matau argumentu pliusinei, o tokia minusine gali imt nebent savizudziai arba giliai tikintis i dieva. Galbut galima butu koki 1kel win laboralo paimti, nes trumpam periode jie gali uzmetyt tritaskiais, bet bent jau man tokie betai kol kas nepasiteisina. Cia turbut nelysiu, nebent galbut su underiu.
😵 😵 😵 😵 😵
su pirmais dviem sutinku, ispanijoj eisiu su zvejais, graikijoj fora duota,kad imti tik i viena puse, tai paimsim i kita 😁 barselonoj pabusiu stiprus katalikas 😁
Registravosi: 2015/08/24 Žinučių: 334 Padėkų: 23
Cituoti
0
Nu kas del maco Atenuose,tai kaip ir rase Vamos,dabar kaip ir laikas butu imti abi komandas,bet jos ,deja,zaidzia tarpusavyje. Fora atrodo per graziai,tad rimciau imti turku pliusine kazkaip nesinori. Todel prie visu aplinkybiu,galbut,butu galima labai smulkiai pabandyti turku ML,kad butu idomiau maca sekti. 😄
Registravosi: 2014/01/15 Žinučių: 139 Padėkų: 445
Cituoti
0
Susidaro toks vaizdas kad underius jau eurolygoje galima imt tik per didziasias rungtyniu pertraukas😁
Registravosi: 2013/08/30 Žinučių: 1584 Padėkų: 699 Tel.: LT
Cituoti
0
Wabalo apžvalga ketvirtadienio Eurolygai

http://www.statymai.com/apzvalgos/kreps ... 015-02-04/
Telegram grupė >>> t.me/statymaigroup
Registravosi: 2011/11/24 Žinučių: 6258 Tel.: LT
Cituoti
0
Vyrukai vyrukai, as ten rasineju ne tam, kad jus pro akis praleistumet 😄 geriau pasipliekim su priesingom nuomonem
Registravosi: 2007/06/26 Žinučių: 4150 Padėkų: 335
Cituoti
0
wabalas Rašė:

Vyrukai vyrukai, as ten rasineju ne tam, kad jus pro akis praleistumet 😄 geriau pasipliekim su priesingom nuomonem


O tai ka cia komentuot, kai net liniju nera ir 2 dienos iki varzybu 😟 As tokiu metu net nezinau kas su kuo zais ir nelabai gilinuosi. O ir tavo post'as nelabai ka konkretaus pasako, tai nera net ka ir uzgincyt. As dabar uzmeciau aki i kofus, tai bus taip:
Pao -3 bankeris. Cedevita isvyku komanda, under cia ima tik stiprus katalikai, nes cedevita namie underino tik karta per 7 macus ir siaip 149.5 ir mazesni underiai man siemet labai daug minuso pridare.
Darusafaka - Zvezda, 0-5 pries 3-2, tai cia net klausimu nera ka imti. Viena is keliu progu pasiimti pergale turkams, o kad supyke, tai jau parode vietinej lygoj. Zvezda awaysulose pora neblogu macu, bet is esmes tai namu komanda. Neaisku ar cia bus statymas is manes, bet eiciau uz namus labiau. under cia jau logiskiau biski, bet mane tokie totalai pykina.
Brose - Barsa, pergalese value kazin ar daug yra, Brose jau pora macu suzaide zemiau galimybiu, visgi imciau barsa turbut. Bet mano betas turbut bus under.
Unicaja - Loko, sveciai geriausia isvyku komanda, abi pralose praeitam ture, nu cia daug value nera nei uz vienus nei uz kitus.

Antra diena privaloma Oly fora, nors khimky underdogais budami moka nustebint.
Laboral 4 kofas Tonybete? Common. Bet is esmes tai nera labai prie ko prikibt. Turku derbis taip pat su teisingais kofais.
Registravosi: 2011/04/19 Žinučių: 5831 Padėkų: 2781 Tel.: LT
Cituoti
0
Nu dauguma atveju sutinku su Vamos. Overiu/underiu kadangi negaudau,tai nekomentuoju nieko, bet kas del nugaletoju,tai jau dabar matosi,kad butinai reiks pabandyti pao minusine,kuri varzybu diena matyt bus apie 2 varganus taskelius, Barcos minusine taip pat reiks bandyt,kuri turetu buti apie 3 ar 3.5 varzybu diena, nu ir ,ko gero, reiks priglausti ir Darusafakos pergale pries serbus. Is antros dienos ,greitai permetus akimis, ne itin daug ka gero islauzti bus galima, bet tikriausiai Oly minusine butu geriausias pasirinkimas. Bet kadangi rytoj daug Eurocupo graju,tai koncentracija ten,o Eurolyga siek tiek dar gali ir palaukti.😄
Registravosi: 2014/01/15 Žinučių: 139 Padėkų: 445
Cituoti
0
Gal ne I tema, bet visa diena pinaras sukosi kaip gan stambus ir neblogas betas su 2.30 ale labai svarbiose eungtynese su kitais turkais derbyje.. bet pabijojau del paskutinio.easy wino pries besiktasa ir skipinau, tai dabar nagus tenka grauztis.. o eurolyga ziuresim kaip losejai ivertins nustatytas booku pasiulas, o tada rinksimes, good luck
Registravosi: 2013/08/19 Žinučių: 515 Padėkų: 424 Tel.: LT
Cituoti
0