Pasirinkite laiko juostą: Pasirinkti

Eurolyga 2015/16

Atsakyti Sekti temą
Manau,kad kas nepaemet,tai ant live galit bandyt Cedevita.Kroatai is zaidimo geresni ir universalesni,o Loko per pusantro suleido 10trajaku ,is kuriu keli ,buvo visiskai lempiniai ir netikiu,kad taip viskas toliau kris ir po pertraukos 😉
Registravosi: 2014/01/15 Žinučių: 139 Padėkų: 445
Cituoti
0
TU lavonu gyvenime neimsiu 😁 "cedevitos"
Registravosi: 2012/03/15 Žinučių: 2356 Padėkų: 2
Cituoti
0
Kokios kolegų mintys dėl mūsų mylimo Žalgirio? 😄
Registravosi: 2014/05/08 Žinučių: 468 Padėkų: 47
Cituoti
0
izvalgos Rašė:

Kokios kolegų mintys dėl mūsų mylimo Žalgirio? 😄


Keli faktai del kuriu siandien neverta statyti uz Zalgiri: 1. Neitiketina taciau H2H tarp siu komandu 8:0 Zalgirio naudai, is ju visos 4 varzybos laimetos Bamberge. 2. Ilgiausia Eurolygos istorijoje pralaimėjimų „Top 16“ etape serija: vokiečiai patyrė 21 nesėkmę iš eilės antrajame turnyro etape. 2005–2006 metų sezone pralaimėti visi 6 susitikimai, o 2012–2013 sezone – visi 14. Šiame „Top 16“ etape taip pat startuota nesėkme Madride prieš „Real“ (krepsinis.net).

Protinga komanda Brose, kada daugiau jei ne siandien nutraukus sias abi pralaimejimu serijas. Manau linija sio maco sudeliota labai tiksliai ir Bambergas pasims sunkesne ar lengvesne pergale 5-10 tasku skirtumu
Registravosi: 2007/06/29 Žinučių: 1403 Padėkų: 169
Cituoti
0
Na kolegos, reikia atitrūkti šiek tiek nuo teniso ir grįžti prie Eurolygos, kuri man yra laukiamiausi per visą savaitę. Aišku aš mažiausias espertas iš jūsų visų čia esančių, bet man patiko Fene - Loko overis. Loko išvykose žaidžia gana rezultatyviai, Fene nemanau kad supančios visus juodukus, kaip tik Dixon įsivels į taškų lenktynes o ir totalas nėr labai didelis. Dar visai patiko CSKA - Barca underis. Su Realu armiečiams fantastiškai krito, o ir Realas gerai metė (vien Dončičiaus trys tritaškiai per minutę). Nebus DeColo ir galima atimti apie 20 taškų, kurių Kulaginas su Fridzonu nerinks tokiu procentu. Plius Barca geriau ginasi, o ir CSKA moka pasiginti reikalui esant, pristabdė Avtodorą Saratove. su Real Maskvoje buvo visisškas chaosas bėk ir mesk. Dar galvoju ką daryt su Zvezda, manau gali pasipriešint šiandien. ačiū ir už jūsų nuomones 😁
Registravosi: 2014/05/08 Žinučių: 468 Padėkų: 47
Cituoti
0
Jei dar iki vakaro pakris cska barcos totalas, busiu priverstas imti overi, nors ir dabar ties juo..
Registravosi: 2013/08/19 Žinučių: 515 Padėkų: 424 Tel.: LT
Cituoti
0
Leisk atspet,nes statyti pries mases yra zymiai protingiau.
Registravosi: 2013/09/08 Žinučių: 200 Padėkų: 129
Cituoti
0
Na, mano kuklia nuomone, tai Unicajos -7.5 geras betas siandien yra (ka as jau ir pasidejes), taip pat ir Loko turetu kristi pries Ulkeri,bet 6.5 fora atrodo pavojingai, todel i sita tikriausiai nelysiu,nebent zemyn pasislinktu. O Zvezda ,tai turi ir gali duoti kovos PAO. 😁
Registravosi: 2014/01/15 Žinučių: 139 Padėkų: 445
Cituoti
0
Manau Panathinaikos su Zvezda realiausias underis,graikai is paskutiniu kokiu 10 varzybu,vien underiai,tik su Loko daugiau surinko,Zvezda cia turetu but uzspausta konkreciai ir neturetu rinkt daugiau nei 60-65 tsk.
Registravosi: 2011/10/09 Žinučių: 400 Padėkų: 42 Tel.: GB
Cituoti
0
Mano kuklia nuomone, tai Barca imt reiktu jei de colo ner. Aisku koef smagiau butu 3,5bent turet. Pries pat maca as cia nuspresiu. O under tai ir colo nelimpa pas CSKA niekaip. As vis matau cia kiekvienam ture kad vis cska zmonem per daug per daug.. Tas pats su rytu teletabiuos buvo. Nu jai dbr laimes laimes. Tas pats dar vylsta su Nancy lavonais - siandien jau jiem laikas laimet. Ir is esmes kaip rytas gaudavo, taip nancy nuolat gauna, o cska nuolat overina.
Ulker mace linijos puikiai sudetos siulau ten nelist.
Pas Unicaja tai nezinau, kaip ju fora gali traukt, man ten nepatikima komanda tokiom forom. O dar kai cedevita tokia kovojanti tai isvis😁
Registravosi: 2007/06/26 Žinučių: 4150 Padėkų: 335
Cituoti
0
Многие из красно-синих занятия пропускали, под вопросом остается участие в матче Аарона Джексона, Нандо Де Коло, Павла Коробкова и Джоэла Фрилэнда – решение будет принято тренерским штабом в день матча.

Cia dar ties klaustuku sitie zaidejai, manau, kad eilinis blefas ir tiek, nes zinant koks svarbus cska sis zaidejas 😉
Registravosi: 2010/01/03 Žinučių: 98 Padėkų: 40
Cituoti
0
Jeigu butu betas ar De.Colo zais daugiau 15min rinkciaus ne. Esme cia yra tame, kad jo trauma nera tokia rimtai, kad jis tikrai negaletu zaisti ir vienintelis pasirinkimas manau cia bus itoudzio ar rizikuot savo pagrindiniu zaideju su mintim, jog jis gali atkrist dar ilgesniam laikui ar ne.
Registravosi: 2015/12/08 Žinučių: 67 Padėkų: 147
Cituoti
0
Nera nei de colo nei freelando reali barsos pergale
Registravosi: 2014/10/15 Žinučių: 1485 Padėkų: 880 Tel.: LT
Cituoti
0
wabalas Rašė:

Mano kuklia nuomone, tai Barca imt reiktu jei de colo ner. Aisku koef smagiau butu 3,5bent turet. Pries pat maca as cia nuspresiu. O under tai ir colo nelimpa pas CSKA niekaip. As vis matau cia kiekvienam ture kad vis cska zmonem per daug per daug.. Tas pats su rytu teletabiuos buvo. Nu jai dbr laimes laimes. Tas pats dar vylsta su Nancy lavonais - siandien jau jiem laikas laimet. Ir is esmes kaip rytas gaudavo, taip nancy nuolat gauna, o cska nuolat overina.
Ulker mace linijos puikiai sudetos siulau ten nelist.
Pas Unicaja tai nezinau, kaip ju fora gali traukt, man ten nepatikima komanda tokiom forom. O dar kai cedevita tokia kovojanti tai isvis😁




Dėl pirmo punkto. Kaip visada imi žmogus CSKA PRP over ir jie kaip verčia taip verčia.
Registravosi: 2007/06/26 Žinučių: 4150 Padėkų: 335
Cituoti
0
Efeso minusine ir Loko?
Registravosi: 2014/05/08 Žinučių: 468 Padėkų: 47
Cituoti
0
Pao win, pats emiau su 2.88, su 2.5 value nebe tiek. Kiti jau prie tokiu salygu gali imt Loko ir visus, kurie ima Pao vadint masofcikais 😄
Cedevita-Efes over 155, totalas uzkiles, naudos irgi nekazka turbut.
Laboral - Cska under 169 1.97. Visi ima Laborala, su 3.75 ir as pasiimciau, bet laimes cia rusai eilini karta nusinesdami visu pinigus.
Real -4 2.02 pin. Yra labai didelis minusas, tai Realo 2-1 pries Barsos 1-2, tai pagal ideja Barsai cia daug svarbesnes varzybos, bet is kitos puses, tai Realas namie 2 kartus Barsai pralosti negali. Emiau praeitam mace Barsos win, fora buvo 7, dabar value uz Reala, nors kaip jau minejau nera labai stambus statymas.

Jei dar apie value sneketume, tai imsiu turbut dar Cedevitos +7. Praeitam ju tarpusavio mace emiau Efeso -3.5, po 3kel Cedevita dar vede 8 taskais, bet tada suzaide patirtis. Na bet cia dar apsvarstymu lygyje, gal geriau pergale imti.
Registravosi: 2011/04/19 Žinučių: 5831 Padėkų: 2781 Tel.: LT
Cituoti
0
As jau nuo vakar pasidejes PAO -2 su 3.25 ir man cia didziausias siandienos value. Realo minusine irgi pasiimsiu,bet kadangi kofai slenkasi aukstyn uz Madrida,tai dar galima palaukti. 😁
Registravosi: 2014/01/15 Žinučių: 139 Padėkų: 445
Cituoti
0
O kokie jūsų argumentai už PAO, ar jums tokių nereikia? Tiesiog noriu suprast 😄
Registravosi: 2014/05/08 Žinučių: 468 Padėkų: 47
Cituoti
0
izvalgos Rašė:

O kokie jūsų argumentai už PAO, ar jums tokių nereikia? Tiesiog noriu suprast 😄



Kubanas gi kaimo komanda. Su tokiu ~3 koef value tikrai yra. Čia gi statymas iš tokių kur ilgajam laikotarpy pamatai kad z.j.b.s. 😄

Beje, nespelioju savo bombioškėse rašė kad panašios foros kaip šiandien už PAO (pvz +4,5) yra nesamonė, , nes geriau yra win ir čia bukmekerių lobiai, kad lošėjai ima forą o ne win su didesniu value.
Tai va šiandien man rodos tokios varžybos, kur labai reali išimtis tai nuomonei, dažnai tokių ir NBA būna. Kur tiesiog žinai, kad varžybos bus atkaklios ir tie 4 taškai gali būt būtent tai kas padės laimėt. Anyway, sėkmės tiem kas su PAO, man šiandien poilsis tai aš tik pažiūrėsiu pora kėlinių objektyviom akim.

Cedevita taip apsišūdino per paskuitnius 3 mačus, kad pas juos į varžybas nelįsčiau. Nežinau kas ten jiem nutiko, bet gėda didelė prieš sirgalius.

Kutxa - CSKA tai pasikartosiu, nes kartojuos vis skirtingose vietose. Pas CSKA under imt arba prieš juos dėliot, tai tas pats, kas teletabių taurėj buvo dėt už Rytą kiekvienam mače, arba už Nancy šiemet eit. Ypač čia CSKA underiam galioja. Man čia kaip visada easy statymas - pirmos pusės over.

Na ir savaitės dvikovoj tarp Ispanijos grandų iš lažybų pusės tai 100proc real rinkčiaus, iš krepšinio pusės tik barca. Todėl džiaugiuos, kad šiandien išeiginė 😁
Registravosi: 2007/06/26 Žinučių: 4150 Padėkų: 335
Cituoti
0
Nu su barca realu man irgi toks didelis klaustukas visa diena, betingo prasme cia tik realas ir gan aiskus atrodo, bet logika eina I barcos puse, kuriu su 2.50 tikrai neimciau.. lauksiu live atkarpos pasigaut kazka virs 3 kofo..
Registravosi: 2013/08/19 Žinučių: 515 Padėkų: 424 Tel.: LT
Cituoti
0