Pasirinkite laiko juostą: Pasirinkti

Eurolyga 2017/18

Atsakyti Sekti temą
makafutka rašė:

as.com/baloncesto/2018/0...a/1519991912_904329.html kaip suprantu yra tikimybe Nedoviciui zaist ir Bet365 idejo linijas. Ar gali zmogus gerai pasirodyt tokioj arenoj jeigu is tikro 3 dienas gulejo lovoj su gripu ir nesitreniravo?

Jeigu jau taip veržiasi į aikštę, tai kondicijos nėra tragiškos. Nesitreniravo, bet komandą žino puikiai ir tos treniruotės vargu ar yra esmė čia. Manau, kad medicina čia daug duos ir savo ~25min atloš. Mum po ligos reik kelių parų atsigaut. Profesionalam vargu ar tiek laiko reik, juos medikai greičiau ant kojų pastato. Plaza nėra trenktas treneris ir jei Nedovic neįrodo, kad gali žaist, tai ir negaus laiko. Daugiau čia klausimų nei atsakymų ir veltis nereikėtų, bet spėčiau, kad jei jau žais, tai savo laiką gaus ir metimus beabejo išsimes. Man čia geriau tada žiūrisi komandos draugų kiek užkelti totalai į under pusę.
Registravosi: 2017/02/26 Žinučių: 450 Padėkų: 159
Cituoti
0
makafutka rašė:

Nezinau Eurolyga nesidomiu, bet ziurint i vidurki, minutes, komandos totala ir aplinkybes 15.5 underis atrodo kaip geras variantas. Jeigu kas galit placiau apsvieskit

Šiaip pats totalas tikrai prašosi under statymo, nes mačo svarba didelė, neaiškios Nedovic kondicijos ir aplamai čia turbūt niekas neaišku. Bet jei jis žais sau įprastą laiką, tai totalas labai jau tiksliai nustatys vertinant oponentą. CZ nėra ta komanda, kuri gerai ginasi nuo metikų. Jeigu leis vėl išsimest tiek tritaškių, kiek leido pirmam mače,tai vargu ar su savo ranka jis gali pramest daug. Tas vadinamas match up tikrai palankus ganėtinai Nedovič. Įdomu dar ką prie jo Zvezda statytų, nes turi daug gerų gynėjų. Bet jei tarkim stos turbūt geriausiai gynyboje vertinamas Lazic, tai ir baudos metimų Nemanja čia gaus, nes greičiu ryškiai lenkia Lazičių, o pastarasis jau eilę turų renkasi pakankamai pražangų stodamas prie varžovų lyderių. Tiesiog tuo naudojasi visi ir čia Plaza tą tikrai turėjo akcentuot. Kiti gynėjai mažiau kibūs, daugiau akcentuoti puolimui ir jeigu čia Nedovic gaus savo laiką, tai totalas tikrai 50/50. Bet kaip jau minėjau, man asmeniškai čia daugiau klausimų nei atsakymų. Čia mano nuomonė, jei kas papildytų, tai būtų tikrai malonu ;]
Registravosi: 2017/02/26 Žinučių: 450 Padėkų: 159
Cituoti
0
Nedovic ruled out a few hours ago he could not train in Serbia. twitter.com/Luisheel kaip suprantu kazkoks ispanu zurnalistas kuriuo galima pasitiket
Registravosi: 2009/08/26 Žinučių: 322 Padėkų: 817
Cituoti
2
makafutka rašė:

Nedovic ruled out a few hours ago he could not train in Serbia. twitter.com/Luisheel kaip suprantu kazkoks ispanu zurnalistas kuriuo galima pasitiket

Na va. Viskas kaip ir daug paprasčiau. Bet tada ir komandos draugų under nebesižiūri, o padėjau lenką.. Naujienos keičiasi, kaip moters nuotaika per TAS dienas..
Registravosi: 2017/02/26 Žinučių: 450 Padėkų: 159
Cituoti
0
Tiek daug besikeičiančios info dėl traumų dar Eurolygoj neteko matyt
Registravosi: 2018/02/15 Žinučių: 271 Padėkų: 37
Cituoti
0
robii rašė:

Sveiki, ką renkatės penktadieniui? Manau, kad pamatysim aršią kovą tarp Pao ir Oly. Visi žinom, kokia būna atmosfera arenoje, kai tarpusavyje žaidžia šios komandos. Tokių kovų metu nelabai, ką reiškia turnyrinės lentelės padėtis ar demonstruojama tuo metu forma. Pao laimėjo visus tris kartus prieš Oly šį sezoną, tiek Eurolygoje, tiek Graikijos lygoje. Taip, Oly tragiškai žaidžia išvykose Eurolygoje, patyrė ne vieną žeminantį pralaimėjimą, bet abi komandos žais Graikijoje, tai ta išvyka manau labiau formalumas. Manau galima bandyti rinktis šių rungtynių underį, nes dažniausiai dominuoja gynyba ir galbūt net Oly pliusinę.

Pao Oly prisipirko amerikonų tai tempas turėtų būti didesnis ir čia over imti būtina imti sikarta
Registravosi: 2012/11/10 Žinučių: 283 Padėkų: 10 Tel.: LT
Cituoti
1
Dieckus rašė:

Pao Oly prisipirko amerikonų tai tempas turėtų būti didesnis ir čia over imti būtina imti sikarta

Dabar jau gal nelabai... Prie 142 dar buvo daug vertės, dabar vargu, kai totalas taip kilęs.
Registravosi: 2017/02/26 Žinučių: 450 Padėkų: 159
Cituoti
0
Basket19z44 rašė:

Dabar jau gal nelabai... Prie 142 dar buvo daug vertės, dabar vargu, kai totalas taip kilęs.

Nū jo tas tiesa. Bet live jei kas gaus iki 144 tai tikrai verta
Registravosi: 2012/11/10 Žinučių: 283 Padėkų: 10 Tel.: LT
Cituoti
1
Labai jau tyloka šiandien Serbijoje 😁
Registravosi: 2018/02/15 Žinučių: 271 Padėkų: 37
Cituoti
0
Kodel kai Pao-Olympiacos zaidzia tarpusavi, beveik visados gan stipriai underina bendrus totalus, palyginus kai zaidzia pries kitus varzovus. Kazkaip nelabai esu gilinesis i ju ta "rivalry", tai smalsu pasidare. Bene vienintelis match-up'as, kur tai vyksta praktiskai nuolatos ir komandos net 140 tasku nesumeta.
Registravosi: 2014/07/03 Žinučių: 187 Padėkų: 71
Cituoti
-1
alon rašė:

Kodel kai Pao-Olympiacos zaidzia tarpusavi, beveik visados gan stipriai underina bendrus totalus, palyginus kai zaidzia pries kitus varzovus. Kazkaip nelabai esu gilinesis i ju ta "rivalry", tai smalsu pasidare. Bene vienintelis match-up'as, kur tai vyksta praktiskai nuolatos ir komandos net 140 tasku nesumeta.

Nervų karas? Geriausias krepšinio derbis Europoje? El clasico tarp Realo ir Barcos jau kelis sezonus miręs, nuo tų laikų kai Xavi Pascualis paliko Barcelona. Kažkokiu būdu Barca šiais metais pasiėmė taurę, bet daugiau jokio rimto pasipriešinimo per kelis metus.. Tuo tarpu Oly vs Pao rungtynėse visada dominuoja defence-first žaidimo tipas ir praktiškai visada žaidžiamos atkaklios rungtynės.
Registravosi: 2018/02/15 Žinučių: 271 Padėkų: 37
Cituoti
2
Gal kas šiandien pasiruošęs pasidalinti savo nuomonėmis? 🙄
Registravosi: 2018/02/15 Žinučių: 271 Padėkų: 37
Cituoti
0
werave rašė:

Gal kas šiandien pasiruošęs pasidalinti savo nuomonėmis? 🙄

Nežinau kiek čia mano nuomonė įdomi, bet vis parašau. Parašysiu ir šiandien už ~ valandos.
Registravosi: 2017/02/26 Žinučių: 450 Padėkų: 159
Cituoti
0
Basket19z44 rašė:

Nežinau kiek čia mano nuomonė įdomi, bet vis parašau. Parašysiu ir šiandien už ~ valandos.

Kam neįdomu tas gali praleisti. 😁
Pameginsiu aš irgi vakaro pusėj kažką parašyti.
Registravosi: 2018/02/15 Žinučių: 271 Padėkų: 37
Cituoti
2
Turim 25 EL turą. Šiandien 4 mačai, trumpai apie juos ir apie pasirinkimus :

Khimky - Olimpia Milano. Šiame mače man no bet. Khimky stengiuos neremti niekada, bet prieš juos imti kažką taip pat yra pavojinga. Dvi turbūt labiausiai neprognozuojamos komandos visoje EL. Jei AJ žais vėl be Theodore, tada galima galvoti, kad Khimky, kurie dabar ant šiokios tokios žaidimo bangos, susitvarkys nesunkiai. Jei Theodore žais, tada tikrai sunku pasakyti ir labiau visos mintys kryptų į AJ pliusinę. Bet kaip jau minėjau, tai čia man no bet tikrai. Totalas iš vienos pusės einamas, iš kitos tikrai ne. Khimky gali žaist labai underinį mačą, labai gerai gintis ir prastokai pulti. AJ irgi, vienam mače gali mest 80 taškų, kitam 65.

Efes - Maccabi. Čia pasiėmęs Maccabi su fora. Daugiau nieko negalvoju dėl šio mačo, užteks ir Maccabi. Mačas taip pat gali būti sunkiai nuspėjamas. Efes EL dėl nieko nekovoja. Komanda susitelkus vietiniame fronte ir čia aišku, kad nebus atiduodamas maximumas. Vietiniame fronte praėjusiame mače visi lyderiai lakstė po 30 ir daugiau minučių. Tuo tarpu Maccabi labai rimtai ruošiasi šiai akistatai. Vietinėse primenybėse pralaimėjo, bet buvo labai aiškiai nuleidinėjamas mačas tam, kad pasiruošt geriau rungtynėms būtent su Efes. Mačas žydams labai svarbus kovoje dėl PO ir su tokia sudėtimi aš sunkiai įsivaizduoju tą PO be jų. Manau, kad šiandien jie savo pranašumą įrodys. Esu parašęs prognozę apie šį mačą. Kaip paminėjo Vamos, tai vertės daug gal būt ir nėra, bet aš remiuosi šį kartą į komandų nusiteikimą, požiūrį į mačą.

Valencia - Baskonia. No bet šiuo metu, bet tikrai kažką pasidėsiu. Šiaip šiai dienai linkstu link Valencia klubo pergalės. Dar laukiu tikslios info dėl T. Pleiss galimybių žaisti šiame mače. Kas dėl mačo, tai klubai vienas kitą žino iki pat smulkmenų ir čia mačo nugalėtoją gali remti smulkios detalės. Baskams mačas gerokai svarbesnis, tačiau Valencia namuose visiems sunkiai įkandamas riešutas ir principiniame mače grajaus tikrai neturėtų nuleidinėt. Manau, kad rungtynės bus gan lygios, nes ir Baskai neatrodo neįveikiami pastaruoju metu, o koef. kiek sukeltas už namus. Šiuo metu no bet, bet kažką užsimesiu, kaip jau minėjau.

Real - Panathinaikos. Čia aš su svečiais iš Atėnų. Komanda pasipildžiusi James ir Peyne man atrodo viena iš top 4 komandų visoje EL. Real šiandien galimai be Doncic ir jei tai pasitvirtins, tai aikštės šeimininkai praranda labai didelę jėgą. Pao sudėtimi taip pat vargu ar taip stipriai nusileidžia Real klubui. Bent jau ne taip, kaip mum sudėliotos foros. Čia pasiėmęs svečių forą ir pergalę smulkiau. Lauksim patvirtinimo dėl Doncic ir jei pastarasis nerungtyniaus šiandien, tai turbūt dar teks damest už svečius.

Nieko konkretaus šiuo metu, pora statymų, kuriuos jau turiu. Dienos bėgyje info pateiksiu, kiek tik pavyks rast ir kiek bus laiko, o tada bus ir gal kažkokių sprendimų. Gal kažką iš žaidėjų pasiūlos pavyks gero susirasti. Lauksim kitų nuomonių ;]
Registravosi: 2017/02/26 Žinučių: 450 Padėkų: 159
Cituoti
3
Siandien nesiplesiu, neturiu daug laisvo laiko ir per telefona rasau.

Khimki - Milanas. Milanas turbut dengsis pliusine, bet be Theodoro jie man visai nepatinka. Turiu cia under 164.5 su 1.93 10u. Argumentu siam statymui nepateiksiu.

Efes-Maccabi. Bukai idejo fishy linija cia, nes motyvuoti cia tik zydai, bet imti ju minusine zaidziant isvykoj? Tikrai ne. Totalas nelieciamas.

Valencia-Baskonia. Baskonai man lb patinka, bet sikart i nugaletojus negalima listi. Valencia namie su 2.2 irgi kazkoks nesusipratimas, nes dabar jie atsigave ir namie nesa visus is eiles. Nelendu, nes motyvacijos turbut daugiau baskonai turi ir jie man galingesni atrodo.
Turiu cia pasiemes under 163 1.93 10u.

Real-Pao. Man cia norisi imt overi ir realo minusine, bet abu butu labai sunkus statymai, todel no bet bent kol kas.
Registravosi: 2011/04/19 Žinučių: 5831 Padėkų: 2781 Tel.: LT
Cituoti
6
Aš galiu pasidalinti tik tiek, kad verta manau eiti su Maccabiu. Anadolu visiskai nera zaidimo kol nelosia Dragic,Simon.. nezinau kas ten per komanda, todel manau Maccabi siandien pergale butina.
Registravosi: 2017/12/11 Žinučių: 204 Padėkų: 38
Cituoti
0
Anadolu overis gal puse velnio ziuris. Maccabi labai daug tasku isvykose praleidzia. Be Simon su Dragic, dabar nuolatos kamuolys bus visose rungtynese pas Anadolu amerikonus . Tas praeitos savaites apskritai stiprus bendras underis pries Milana kazkoks nesusipratimas buvo.
Registravosi: 2014/07/03 Žinučių: 187 Padėkų: 71
Cituoti
0
Khimki - Olimpia Milan
Nelabai turiu čia daug komentarų. Maskviečiai kovoja dėl aukštesnės pozicijos baigiant reguliariam sezonui ir nelabai matau čia spragų, kuriose Milanas galėtų įgelti. Khimkis yra viena geriausių lygos komandų pagal praleidžiamus taškus, tačiau nėra ypatingai gera puolime. Tuo tarpu Milanas visoje lygoje praleidžia daugiausiai taškų. Jeigu reiktu rinktis už ką statyti iš šitų rungtynių, tai turbūt eičiau su underiu, ypač apmažėjus Milano offensive potencialui, iškritus Theodorui bei žinant prieš kokią kibią gynybą jiems reiks susidurti.

Efes - Maccabi
Turbūt vienas baisiausių įmanomų matchų Eurolygoje. Efesas prasčiausiai kamuoliu besidalinanti komanda, o dar prie viso šito herojiškio krepšinio pridėjo Sonny Weemsą. Neturiu gerų žodžių ir ties Maccabiu, komanda suburta ant keletos lyderių, kurie irgi mieliau imasi individualių veiksmų nei bando žaisti komandiškai, nors pagal assistus visoje lygoje ir stovi gan neblogai. Vienu žodžiu, daugiau motyvacijos turėtų būti pas žydus, bet čia nepatariu nei žiūrėti šito matcho, nei tuo labiau statyti, žinant, kad žydai išvykose yra viena tragiškiausiu komandų Eurolygoje.

Valencia - Baskonia
Vienareikšmiškai geriausias šiandienos matchas. Jeigu gerai perskaičiau iš šaltinių, tai Valencia pirmą kartą nuo sezono pradžios turės 12 registruotų žaidėjų savo sudėtyje, jeigu prie komandos prisijungs ant klaustuko esantis Tibor Pleiss. Pirmoj sezono pusėj dėl traumų išretėjusi komanda vis dar bus be Dioto bei Van Rossomo, bet ir be jų komanda antroj sezono pusėj jau rodo labai gerus rezultatus. Tuo tarpu Baskonia yra priversta rinktis pergales, jog iš aštuoneto išmestu Maccabi krepšininkus. Laukiu labai gražaus akiai krepšinio, tačiau jeigu reiktu rinktis komandą turbūt rinkčiaus Baskonia. Net neabejoju, jog jie įšoks į playoffų traukinį ir tai būtų jau padarę senai jei nepavykęs eksperimentas su Pablo Prigioni sezono pradžioje.

Real - Panathinaikos
Realas be Dončičiaus, Panathinaikos be Pappo. Labai įdomu bus pamatyti ką bus sugalvojęs Pablo Laso ties įžaidėjo pozicija... Panathinaikosas dabar turi atvirai pasakius labai prastą atkarpą savo žaidimo kokybes prasme. Ypač išvykose graikai atrodo tragiškai. Rungtynės mirtinai svarbios abiejoms ekipoms, tačiau manau, jog PAO prieš tokį varžovą sugebės coverinti pliusinę forą. Taip pat iškritus Pappui, manau, jog šiandien garantuotų 25+ min turėtų gauti K.C. Riversas, kuris tuo pačiu žais prieš savo buvusią komandą. Nežiūrėjau linijų, tačiau manau, jog galima tikrai išpešti ką nors iš tokios situacijos.
Registravosi: 2018/02/15 Žinučių: 271 Padėkų: 37
Cituoti
1
Nu va ir turim pirmą šios dienos sensaciją. Daug kas judėjot su Milano pliusine? 😁
Registravosi: 2018/02/15 Žinučių: 271 Padėkų: 37
Cituoti
0