Pasirinkite laiko juostą: Pasirinkti

Eurolyga 2019/20

Atsakyti Sekti temą
Vamos!! rašė:

Siaip geras pasiulymas, nesuprantu kuo jums nepatinka 😄

Ponai, neisijauskit, cia jums ne lryto ar delfi komentaru skiltis. Zmones cia turi teise pasisakyti apie krepsinio komandas ir nesvarbu ar garbinate jus jas ir meldziates joms ar ne. Galiausiai tai tik krepsinis, nesvarbu ar tai Zalgiris, ar Rytas, nesureiksminkit sitaip.

O cia for fun misle. Teisingai atsakes gaus medali:
Lietuvoje 50, Ispanijoje 40, Europoje 10. Kas?

Cia procentais kiek stafkiu tau praeina pagal lygas 😎
Registravosi: 2013/10/03 Žinučių: 326 Padėkų: 20 Tel.: LT
Cituoti
5
kirpejas rašė:

Cia procentais kiek stafkiu tau praeina pagal lygas 😎

Ok matau nenusiteike zaidimam zmones.
Atsakymas - Riverso tritaskiu pataikymo %. Potencialo daug. Dabar sukandus dantis ir uzsimerkus reiks imt Zalgirio win pries Khimki.

O tu kirpejas gali but laisvas, jei neturi ka pasakyt.
Registravosi: 2011/04/19 Žinučių: 5831 Padėkų: 2781 Tel.: LT
Cituoti
1
Ne imčiau Žalgirio nei už ką turbūt prieš nieką šį sezoną. Apie hayes išvis nenoriu kalbėt, o kitas dalykas jau saro spaudos konferencija daug ką pasako, jeigu vis ne džiaugiasi garbingų pralaimejimu.
Registravosi: 2014/10/15 Žinučių: 1484 Padėkų: 877 Tel.: LT
Cituoti
1
Nuoširdžiai manau, kad prieš khimki išvykoj laimėt mažiau šansų nei prieš Efesą namuose.
Registravosi: 2018/02/15 Žinučių: 271 Padėkų: 37
Cituoti
5
werave rašė:

Nuoširdžiai manau, kad prieš khimki išvykoj laimėt mažiau šansų nei prieš Efesą namuose.

Pasiziurek siandienos varzybas chimki ir pamastysi is naujo
Registravosi: 2017/10/29 Žinučių: 17 Padėkų: 1
Cituoti
1
Kaip jum khimki-olympiacos matchas? Khimki veda 9 taškais likus žaist 50s ir sugeba pralošt matcha? 22:2 run. Kosmosas kažkoks.
Registravosi: 2014/10/03 Žinučių: 221 Tel.: LT
Cituoti
4
beatlas rašė:

Kaip jum khimki-olympiacos matchas? Khimki veda 9 taškais likus žaist 50s ir sugeba pralošt matcha? 22:2 run. Kosmosas kažkoks.

Nu joo, alba +5 likus 1min, ir ot gavo ant tasko😄
Registravosi: 2019/09/07 Žinučių: 3 Padėkų: 5
Cituoti
2
du13 rašė:

Pasiziurek siandienos varzybas chimki ir pamastysi is naujo

Pažiūrėk khimkiaus rezultatus išvykose ir namuose
Registravosi: 2018/02/15 Žinučių: 271 Padėkų: 37
Cituoti
0
Zalgiris ar CSKA ? Kuri gi serija nutruks siandien, Zalgirio pralaimejimu ar Efeso pergaliu? Asmeniskai linkciau ties rusu, nes mano manimi komanda turi zymiai daugiau potencialo. Na o Zalgiriui belieka kovoti tik del garbes.
Registravosi: 2010/05/06 Žinučių: 558 Padėkų: 31
Cituoti
1
Ar Topsport ir Olybet nepriiminėja statymų GYVAI Chimki - Žalgirio rungtynėms?
Paspaudus ties Statymo suma MAKS., abiejose bendrovėse matau 0.
Kituose krepšinio mačuose statyti leidžia.
Registravosi: 2011/08/12 Žinučių: 875 Padėkų: 953 Tel.: LT
Cituoti
0
Kaunas rašė:

Ar Topsport ir Olybet nepriiminėja statymų GYVAI Chimki - Žalgirio rungtynėms?
Paspaudus ties Statymo suma MAKS., abiejose bendrovėse matau 0.
Kituose krepšinio mačuose statyti leidžia.

Jau sutvarkė.
Registravosi: 2011/08/12 Žinučių: 875 Padėkų: 953 Tel.: LT
Cituoti
0
Prognozuoju Monroe 4/5 trapakų kitose rungtynėse.
Registravosi: 2018/02/15 Žinučių: 271 Padėkų: 37
Cituoti
0
facebook.com/62876818059.../posts/1807565582712247/
Is pradziu gera treneri pakeite vidutiniskas. Dabar vidutiniska pakeite vienas blogiausiu man zinomu treneriu. Visiskai loosing treneris, kuriam duociau minusini koeficienta. Uzjauciu Baskonia is anksto. Komanda gera, draivo atejus naujam treneriui uzteks gal bent kazkuriam laikui, bet sitas treneris yra atgyvena ir Baskonia padare didele klaida. Panasiai, kaip pvz Khimki padare su Kurtinaiciu ar Barcelona su Pesiciumi. Siu komandu sudetys yra vertos TOP 3, bet as esu isitikines, kad nei Barsa, nei Khimki siemet nieko nelaimes. O jei ir laimes, tai deka super talentu, kurie surinkti i komandas. Neseniai aprasiau visu komandu trenerius savo kanale. Auksciausi balai buvo skirti Maccabi bei Efes treneriams. Zemiausi Oly, Khimky. Dabar prie ju prisijungia ir Baskonia. Sarasas sudarytas pagal tai kaip treneris pagerina arba pablogina esama komandos potenciala. Paprastai snekant - mes galime isivaizduoti koki potenciala turi tam tikru komandu sudetys, bet tik nuo trenerio priklauso ar jis sugebes ta potenciala atskleisti ir galbut padidinti, ar atvirksciai - zaidejai bus geresni nei ju rezultatai.
Registravosi: 2011/04/19 Žinučių: 5831 Padėkų: 2781 Tel.: LT
Cituoti
1
Vamos!! rašė:

facebook.com/62876818059.../posts/1807565582712247/
Is pradziu gera treneri pakeite vidutiniskas. Dabar vidutiniska pakeite vienas blogiausiu man zinomu treneriu. Visiskai loosing treneris, kuriam duociau minusini koeficienta. Uzjauciu Baskonia is anksto. Komanda gera, draivo atejus naujam treneriui uzteks gal bent kazkuriam laikui, bet sitas treneris yra atgyvena ir Baskonia padare didele klaida. Panasiai, kaip pvz Khimki padare su Kurtinaiciu ar Barcelona su Pesiciumi. Siu komandu sudetys yra vertos TOP 3, bet as esu isitikines, kad nei Barsa, nei Khimki siemet nieko nelaimes. O jei ir laimes, tai deka super talentu, kurie surinkti i komandas. Neseniai aprasiau visu komandu trenerius savo kanale. Auksciausi balai buvo skirti Maccabi bei Efes treneriams. Zemiausi Oly, Khimky. Dabar prie ju prisijungia ir Baskonia. Sarasas sudarytas pagal tai kaip treneris pagerina arba pablogina esama komandos potenciala. Paprastai snekant - mes galime isivaizduoti koki potenciala turi tam tikru komandu sudetys, bet tik nuo trenerio priklauso ar jis sugebes ta potenciala atskleisti ir galbut padidinti, ar atvirksciai - zaidejai bus geresni nei ju rezultatai.

Akivaizdu jog Baskonia personalas yra "svogeriu krastas" ir tiesiog pasieme sena pazistama.
Registravosi: 2011/06/17 Žinučių: 1174 Padėkų: 1801
Cituoti
1
Vamos!! rašė:

facebook.com/62876818059.../posts/1807565582712247/
Is pradziu gera treneri pakeite vidutiniskas. Dabar vidutiniska pakeite vienas blogiausiu man zinomu treneriu. Visiskai loosing treneris, kuriam duociau minusini koeficienta. Uzjauciu Baskonia is anksto. Komanda gera, draivo atejus naujam treneriui uzteks gal bent kazkuriam laikui, bet sitas treneris yra atgyvena ir Baskonia padare didele klaida. Panasiai, kaip pvz Khimki padare su Kurtinaiciu ar Barcelona su Pesiciumi. Siu komandu sudetys yra vertos TOP 3, bet as esu isitikines, kad nei Barsa, nei Khimki siemet nieko nelaimes. O jei ir laimes, tai deka super talentu, kurie surinkti i komandas. Neseniai aprasiau visu komandu trenerius savo kanale. Auksciausi balai buvo skirti Maccabi bei Efes treneriams. Zemiausi Oly, Khimky. Dabar prie ju prisijungia ir Baskonia. Sarasas sudarytas pagal tai kaip treneris pagerina arba pablogina esama komandos potenciala. Paprastai snekant - mes galime isivaizduoti koki potenciala turi tam tikru komandu sudetys, bet tik nuo trenerio priklauso ar jis sugebes ta potenciala atskleisti ir galbut padidinti, ar atvirksciai - zaidejai bus geresni nei ju rezultatai.

Dėl Trečias luitas už Saulės tai pritariu 100procentu.Bet kuo čia yra išskirtas Atamanas kaip geriausias tai nesuprasiu :-)
Registravosi: 2012/11/10 Žinučių: 283 Padėkų: 10 Tel.: LT
Cituoti
0
Dieckus rašė:

Dėl Trečias luitas už Saulės tai pritariu 100procentu.Bet kuo čia yra išskirtas Atamanas kaip geriausias tai nesuprasiu :-)

Atamana buvau nurases kazkada. Tada pamaciau, kaip jis laimi Eurocupa su vidutinybem. Tada su tom paciom vidutinybem iseina i EL finala. Kad zaidejai vidutinybes, tai yra tik mano nuomone, bet patikekit manimi - larkino turejimas negarantuoja pergaliu. Lygiai taip pat James turejimas pernai Milanui negarantavo netgi patekimo i PO. Viskas priklauso nuo trenerio. Efes sastavas yra daug silpnesnis uz visu Real Cska Barcelona, bet zaidimo kokybe ir lygis niekuo nesiskiria.
Registravosi: 2011/04/19 Žinučių: 5831 Padėkų: 2781 Tel.: LT
Cituoti
0
Vamos!! rašė:

Atamana buvau nurases kazkada. Tada pamaciau, kaip jis laimi Eurocupa su vidutinybem. Tada su tom paciom vidutinybem iseina i EL finala. Kad zaidejai vidutinybes, tai yra tik mano nuomone, bet patikekit manimi - larkino turejimas negarantuoja pergaliu. Lygiai taip pat James turejimas pernai Milanui negarantavo netgi patekimo i PO. Viskas priklauso nuo trenerio. Efes sastavas yra daug silpnesnis uz visu Real Cska Barcelona, bet zaidimo kokybe ir lygis niekuo nesiskiria.

Na, kiek paskaičiau tavo pasisakymų, tai susidariau nuomonę, kad eurolyga paskutinį kartą normaliai sekei 2011-12 sezone, o dabar pažiūrėjęs du turus susidarei nuomonę apie visas eurolygos komandas. Efesas turi elitinius žaidėjus, niekuo nenusileidžiančius caskui ar realui. Tai, kad Efesas niekada nebuvo elitinis klubas ir dabar antrus metus iš eilės rodo gerus rezultatus, jų žaidėjų nepadaro prastesnių už didžiųjų klubų.
Registravosi: 2011/10/29 Žinučių: 437 Padėkų: 356
Cituoti
2
vcpaulis rašė:

Na, kiek paskaičiau tavo pasisakymų, tai susidariau nuomonę, kad eurolyga paskutinį kartą normaliai sekei 2011-12 sezone, o dabar pažiūrėjęs du turus susidarei nuomonę apie visas eurolygos komandas. Efesas turi elitinius žaidėjus, niekuo nenusileidžiančius caskui ar realui. Tai, kad Efesas niekada nebuvo elitinis klubas ir dabar antrus metus iš eilės rodo gerus rezultatus, jų žaidėjų nepadaro prastesnių už didžiųjų klubų.

Iš dalies pritariu. Efes turi geriausią įžaidėją lygoje, kuris praktiškai neturi minusų - Micič, kuris tiek pat geras puolime, tiek gynyboje. Jis galbūt būtų geriausias žaidėjas Eurolygoje, jai nebūtų Larkino. Turi geriausią taškų mašina - Larkin. Turi vieną geriausiai besiginančių centrų - Dunstan. Ir turint tokius žaidėjus, kur visas dėmesys jiems, atsarginiai daro tai, ką moka geriausiai. Manau pagrindinis Atamano pliusas, kad netrukdo tokio talento žaidėjams žaisti iš savęs.
Registravosi: 2019/09/11 Žinučių: 21 Padėkų: 182
Cituoti
1
Ponai, reikskit savo nuomone kiek norit, bet leiskit ir kitiem ja reiksti. Man keista, kai mane random losejai laiko kazkokiu naujoku. As tik primenu, kad kol jus einat i mokykla ar i darba, tai as analizuoju komandas, zaidejus trenerius ir t.t.

Jeigu jum micicius yra Topinis zaidejas, Dunstonas topinis zaidejas, Andersonas, Simonas ir ir t.t. topiniai zaidejai, tai vadinasi jus sutinkat su manim del Atamano, nes lyginant su Real, su Cska, su Barcelona, tai yra visiskos vidutinybes. Mano argumento, kad treneris yra svarbi komandos geru rezultatu dalis, pagrindimas yra cia:
2017/2018 sezona Efesas baige paskutiniai su 7-23 balansu. Komandoj tuo metu jau buvo Simonas ir Dunstonas. Taip pat, buvo Erick Mccolum, Derick Brown, Zoran Dragic, Stimac, Ricky Ledo, Josh Adams, Brock Motum. Labai silpnas sastavas? Mano akimis si sudetis niekuo nenusileidzia siandieninei efeso sudeciai (as sakyciau, kad 2017/2018 metu sudetis pajegesne ant popieriaus). Skiriasi tik rezultatai. Atamanas tame sezone komandos vaira pereme vidury sezono. Is to paties Perasoviciaus.
2018/2019 sezone Efes zaide finale.
2019/2020 sezone Efes turedamas 13-2 balansa dalinasi 1-3 vietas su Barcelona ir Realu.
Dar karta pasikartosiu - jeigu jums sios trys komandos turi panasaus pajegumo zaidejus, tai jus nesigaudote zaideju pajegumuose. Potencialas Miroticiaus + Higgins + Abrines + Davis + Delaney + Hanga + Tomic yra n kartu didesnis nei Efeso lyderiu. Del to jie ir zaidzia Efese, o ne Barsoj ar Reale. Jei jie butu superstarai, tai jau butu nupirkti turtingiausiu klubu.

Mano tikslas aprasant trenerius yra pateikti savo nuomone apie tai ar jie isnaudoja zaideju potenciala, ar ne. Atamanas siuo metu pelno Top1 vieta, nes neturedamas kosminiu zaideju sukuria zaidima, kuris prilygsta visiem desimtmilijoniniam klubam. Efeso sudetis geresne uz Khimki? Per kuria vieta? Tai kodel vieni laimi, o kiti nepalosia?

P.s. Duoti zaidejams laisve yra gero trenerio savybe. Tai yra dalis motyvavimo priemoniu.
P.p.s. Tai yra mano nuomone. Jei norit diskutuot - pareikskit savo apie kiekviena EL treneri. Daug argumentu nereikia. Oponuot visada lengviau.
Registravosi: 2011/04/19 Žinučių: 5831 Padėkų: 2781 Tel.: LT
Cituoti
5
Nu Atamanas tikrai nėra geras treneris čia faktas, bet, kad galbūt kažkiek patobulėjo taip. Mano nuomone siuo metu maccabi treneris yra 1 geriausių. O Micic vasara turėjo Real pasiūlymą, bet atmetė, nes žino, kad Efes turės labai didelė rolę komandoje, kurios nemanau, kad turės Reale.
Registravosi: 2014/10/15 Žinučių: 1484 Padėkų: 877 Tel.: LT
Cituoti
3