Pasirinkite laiko juostą: Pasirinkti

Eurolyga 2020/21

Atsakyti Sekti temą
Gal kas zinot ar Larkinas siandien zais?
Registravosi: 2011/04/19 Žinučių: 5831 Padėkų: 2781 Tel.: LT
Cituoti
1
1. Zenit - Khimky over 158.5 1.96 Pinnacle, 1.95 Bet365 6u. Zenit labai underine komanda ir jau esu apie tai rases daug kartu, bet siandien manau, kad nuo Khimkiu priklausys visas tempas, o Zenitas vydamiesi ir patys turetu primest. Paskutiniai varzovai po karantino buvo labai underines Oly ir Lyon komandos, tai siandien tikiuosi visai kitokio krepsinio su mazdaug 25 tritaskiais.

2. Efes - Bayern. Emiau Bayern +6.5 ir over 159.5 po 4u. Nezinau ar zais Larkinas, o jei ir zais, tai neaisku ar tures daug itakos rungtyniu baigciai. Bayerno bukai dar rimtai nevertina ir galima tuo bandyt pasinaudot. Kol rasiau pasikeite fora ir +7 i +6.5..

3. Zalgiris - Cska. Cska su James, Zalgiris po tragisko maco puolime pries Maccabi. Imu over 159.5 6u.

4. Baskonia - Fenerbahce, Baskonia -2 6u. Visi pervertina Fenerio pralaimejima, bet nemato, kad ispanai pralose 3 EL macus is eiles. Man Baskonia labiau patinka, jie turi gera gynyba ir laisviau zaidzia puolime, geriau isnaudoja savo pranasumus.

5.Valencia - Pao. Valencia yra komanda, kurios paskutiniu metu privengiu. Siame mace neturiu nieko bent kol kas.

Kombo:
Zenit over + Efes over + Zalgiris over + Baskonia -2
[email protected]
Registravosi: 2011/04/19 Žinučių: 5831 Padėkų: 2781 Tel.: LT
Cituoti
7
Vamos!! rašė:

1. Zenit - Khimky over 158.5 1.96 Pinnacle, 1.95 Bet365 6u. Zenit labai underine komanda ir jau esu apie tai rases daug kartu, bet siandien manau, kad nuo Khimkiu priklausys visas tempas, o Zenitas vydamiesi ir patys turetu primest. Paskutiniai varzovai po karantino buvo labai underines Oly ir Lyon komandos, tai siandien tikiuosi visai kitokio krepsinio su mazdaug 25 tritaskiais.

2. Efes - Bayern. Emiau Bayern +6.5 ir over 159.5 po 4u. Nezinau ar zais Larkinas, o jei ir zais, tai neaisku ar tures daug itakos rungtyniu baigciai. Bayerno bukai dar rimtai nevertina ir galima tuo bandyt pasinaudot. Kol rasiau pasikeite fora ir +7 i +6.5..

3. Zalgiris - Cska. Cska su James, Zalgiris po tragisko maco puolime pries Maccabi. Imu over 159.5 6u.

4. Baskonia - Fenerbahce, Baskonia -2 6u. Visi pervertina Fenerio pralaimejima, bet nemato, kad ispanai pralose 3 EL macus is eiles. Man Baskonia labiau patinka, jie turi gera gynyba ir laisviau zaidzia puolime, geriau isnaudoja savo pranasumus.

5.Valencia - Pao. Valencia yra komanda, kurios paskutiniu metu privengiu. Siame mace neturiu nieko bent kol kas.

Kombo:
Zenit over + Efes over + Zalgiris over + Baskonia -2
[email protected]

Pangos po sugrizimo dvi rungtynes Eurolygoje - 6,5 tsk, FG 4/17, startavo per 2 rungtynes mesdamas po 19 tsk. Shvedas Eurolygoje lyderis pagal perdavimus (10,7), bet metimas akivaizdziai prapuoles. Nepataiko net laisvas. Per paskutinias dvi rungtynes Eurolygoje su Fenerbahce ir VTB pries CSKA - 8,5 tsk. FG 5/24. Kai abu lyderiai taip nieko nepataiko man overis sunkiai ziurisi.
Registravosi: 2014/07/19 Žinučių: 989 Padėkų: 3133
Cituoti
2
carmelo1 rašė:

Pangos po sugrizimo dvi rungtynes Eurolygoje - 6,5 tsk, FG 4/17, startavo per 2 rungtynes mesdamas po 19 tsk. Shvedas Eurolygoje lyderis pagal perdavimus (10,7), bet metimas akivaizdziai prapuoles. Nepataiko net laisvas. Per paskutinias dvi rungtynes Eurolygoje su Fenerbahce ir VTB pries CSKA - 8,5 tsk. FG 5/24. Kai abu lyderiai taip nieko nepataiko man overis sunkiai ziurisi.

Na cia yra esminis skirtumas tarp musu analizavimo budu:
Tau lyderiu nepataikymas ankstesniuose macuose yra minusas over pasirinkimui, nes kaip cia imsi over, kai jie nepataiko.
Man lyderiu nepataikymas ankstesniuose macuose yra pliusas over pasirinkimui, nes ta nepataikyma as laikui nuokrypiu ir man tai yra neisnaudotas potencialas.

Kitaip tariant, kai kazkas underperformina, as statau, kad ju zaidimas normalizuosis, t.y., kad visada blogai jie nezais, o tu statai (arba nestatai), nes manai, kad toks ju zaidimas tesis.

Panasiai skiriasi mano ir Vicentes analizavimo budai - jis labiau kliaujasi vaizdu, as - statistika. Vienoj situacijoj jis buna teisus, kitoj as.
Registravosi: 2011/04/19 Žinučių: 5831 Padėkų: 2781 Tel.: LT
Cituoti
5
As nesakau, kad bus underis. As suprantu tavo logika. Pas mane irgi Khimki overiams arba nestatai. Atvira krepsini praktikuojantis Kurtinaitis, nesiginantis Shvedas, McCollumas, letas Monroe kuri galima atakuoti pikenrolais ir t.t bet Shvedo nepataikymas tesiasi labai ilgai o jis pas Khmiki Alfa ir Omega. Zenit disciplinuota komanda, kur ryski trenerio ranka. Bus idomu paziureti ar jie velsis i greita zaidima kuris jiems ne naudingas.
Del analizavimu budu. Tai statant zaideju taskus yra viena is stategiju. Bukai duoda vidurki, o tu matai kad jis issimeta metimu kaip pvz ne uz 8 taskus kuriuos siulo, o ant visu 15, bet nieko nepataike arba pries tai varzovai buvo neparankus. Komandu totalams as tokios strategijos netaikau. Pangos ir Shvedas tiesiog buvo pastebejimas, nes tenka skaityti ka diskutuoja Khimki bei Zenit fanai.
Registravosi: 2014/07/19 Žinučių: 989 Padėkų: 3133
Cituoti
4
carmelo1 rašė:

As nesakau, kad bus underis. As suprantu tavo logika. Pas mane irgi Khimki overiams arba nestatai. Atvira krepsini praktikuojantis Kurtinaitis, nesiginantis Shvedas, McCollumas, letas Monroe kuri galima atakuoti pikenrolais ir t.t bet Shvedo nepataikymas tesiasi labai ilgai o jis pas Khmiki Alfa ir Omega. Zenit disciplinuota komanda, kur ryski trenerio ranka. Bus idomu paziureti ar jie velsis i greita zaidima kuris jiems ne naudingas.
Del analizavimu budu. Tai statant zaideju taskus yra viena is stategiju. Bukai duoda vidurki, o tu matai kad jis issimeta metimu kaip pvz ne uz 8 taskus kuriuos siulo, o ant visu 15, bet nieko nepataike arba pries tai varzovai buvo neparankus. Komandu totalams as tokios strategijos netaikau. Pangos ir Shvedas tiesiog buvo pastebejimas, nes tenka skaityti ka diskutuoja Khimki bei Zenit fanai.

Ka diskutuoja fanai as neskaitau. Manau, kad tokia informacija man neduotu nudos, bet kiekvienas taikom skirtingus metodus ir jei visiem gerai, tai tegul taip ir lieka.
Registravosi: 2011/04/19 Žinučių: 5831 Padėkų: 2781 Tel.: LT
Cituoti
6
Mano du šios dienos centrų overio pasiūlymai:

1. Milutinov >9,5. Žalgiris turi problemų su gynyba, Žalgiris turi problemų su varžovų aukštaūgiais. Žibėjo tiek Fall, tiek Tavares. Maskvos serbas praėjusius du mačus jau buvo kažkiek panašesnis į save. Abi rungtynės 6 ir 7 pelnyti taškai, tačiau net penkios pramestos baudos. Visas dėmesys eis į James ir Clyburn, todėl tikiuosi ir keletos lengvų dėjimų/metimų, nes abu amerikiečiai puikiai mato aikštę.

2. Dubljevič >12. Valencia centras idealiai meta baudas. Tiesioginis varžovas - lėtas ir nerangus Papagiannis, todėl drąsiai galima mesti tritaškius. Ispanų lyderis prieš Bayern nesumetė savo metimų, ypač kalba eina apie dvitaškius. Paskutiniai trys mačai under, pats metas užlošti.
Registravosi: 2011/06/30 Žinučių: 23 Padėkų: 33
Cituoti
1
O tai Larkin žais ar ne šiandien ?
Registravosi: 2011/12/16 Žinučių: 1525 Padėkų: 901 Tel.: LT
Cituoti
0
Turėtų žaist.
Registravosi: 2018/02/15 Žinučių: 271 Padėkų: 37
Cituoti
0
Trumpi pamastymai apie Eurolyga:

1. Zenitas siuo metu yra geresne komanda pagal zaidima, ant popieriaus geresni khimkai, bet zaidimas visiska tragedija ir uz juos statyti galima nebent tikintis kad sukris troicai, bet labai abejoju kad komanda kuri nepataiko ( net ir su cska nepataike, bet ten cska nerode didelio noro draskytis, ka buvo galima prognozuoti) ims ir pataikys pries gerai besiginancia komanda. Totalas irgi istrauktas ne pagal siu metu skaicius. Pernai emiau overi vos keleta tasku didesni, bet tada bent jau kazkokie skaiciai ziurejosi, bet ir tai nesumete, o dabar niekas nesiziuri. Nelendu i sita maca, bet jeigu reiktu rinktis speciau zenito pergale su blogu khimku pataikymu.

2. Anadolu - Bayernas. Sunkiai juda anadolu, ypac gynyboje prastai atrodo skaiciai. Anadolu turejo pralosti su pao paskutiniam mace, taciau pao patys susimove, turejo pralosti macabiui pries paskutiniam mace, macabis susimove, bet bayernas siemet yra visai kito lygio komanda lyginant su pernai ir vis dar nevertinami isvykose. Koefas atrodo labai patrauklus ir manau verta surizikuoti pergale (emiau ir su maccabi kai zaide isvykoje). Larkinas mayt zais, bet nezais Beubois ir Dunstonas kurie rode labai gera forma.

Kiti macai man be dideles vertes, matyt live butu geresniu pasirinkimu.
Registravosi: 2008/11/09 Žinučių: 1166 Padėkų: 5 Tel.: LT
Cituoti
10
Gal kas pasidalinsit koki streama per kur ziurit Eurolyga, dekui.
Registravosi: 2020/03/08 Žinučių: 53 Padėkų: 12 Tel.: GB
Cituoti
0
Tramb rašė:

Gal kas pasidalinsit koki streama per kur ziurit Eurolyga, dekui.

LRT rodo
Registravosi: 2014/07/13 Žinučių: 188 Padėkų: 1 Tel.: LT
Cituoti
1
Vamos!! rašė:

1. Zenit - Khimky over 158.5 1.96 Pinnacle, 1.95 Bet365 6u. Zenit labai underine komanda ir jau esu apie tai rases daug kartu, bet siandien manau, kad nuo Khimkiu priklausys visas tempas, o Zenitas vydamiesi ir patys turetu primest. Paskutiniai varzovai po karantino buvo labai underines Oly ir Lyon komandos, tai siandien tikiuosi visai kitokio krepsinio su mazdaug 25 tritaskiais.

2. Efes - Bayern. Emiau Bayern +6.5 ir over 159.5 po 4u. Nezinau ar zais Larkinas, o jei ir zais, tai neaisku ar tures daug itakos rungtyniu baigciai. Bayerno bukai dar rimtai nevertina ir galima tuo bandyt pasinaudot. Kol rasiau pasikeite fora ir +7 i +6.5..

3. Zalgiris - Cska. Cska su James, Zalgiris po tragisko maco puolime pries Maccabi. Imu over 159.5 6u.

4. Baskonia - Fenerbahce, Baskonia -2 6u. Visi pervertina Fenerio pralaimejima, bet nemato, kad ispanai pralose 3 EL macus is eiles. Man Baskonia labiau patinka, jie turi gera gynyba ir laisviau zaidzia puolime, geriau isnaudoja savo pranasumus.

5.Valencia - Pao. Valencia yra komanda, kurios paskutiniu metu privengiu. Siame mace neturiu nieko bent kol kas.

Kombo:
Zenit over + Efes over + Zalgiris over + Baskonia -2
[email protected]

MICIC, VASILIJE Missed Three Pointer (0)
Kai reikia OT.

Ziauriau cia:
LARKIN, SHANE Free Throw In (4/5 - 13 pt) 71 - 72
00:17 LARKIN, SHANE Missed Free Throw (3/4 - 12 pt) 70 - 72


Sumetus baudas Bayernui lieka pilna ataka prir lygaus rezultato. Daug didesnis sansas OT nei game winneriui. Bet yra kaip yra.
Registravosi: 2011/04/19 Žinučių: 5831 Padėkų: 2781 Tel.: LT
Cituoti
4
Vamos!! rašė:

1. Zenit - Khimky over 158.5 1.96 Pinnacle, 1.95 Bet365 6u. Zenit labai underine komanda ir jau esu apie tai rases daug kartu, bet siandien manau, kad nuo Khimkiu priklausys visas tempas, o Zenitas vydamiesi ir patys turetu primest. Paskutiniai varzovai po karantino buvo labai underines Oly ir Lyon komandos, tai siandien tikiuosi visai kitokio krepsinio su mazdaug 25 tritaskiais.

2. Efes - Bayern. Emiau Bayern +6.5 ir over 159.5 po 4u. Nezinau ar zais Larkinas, o jei ir zais, tai neaisku ar tures daug itakos rungtyniu baigciai. Bayerno bukai dar rimtai nevertina ir galima tuo bandyt pasinaudot. Kol rasiau pasikeite fora ir +7 i +6.5..

3. Zalgiris - Cska. Cska su James, Zalgiris po tragisko maco puolime pries Maccabi. Imu over 159.5 6u.

4. Baskonia - Fenerbahce, Baskonia -2 6u. Visi pervertina Fenerio pralaimejima, bet nemato, kad ispanai pralose 3 EL macus is eiles. Man Baskonia labiau patinka, jie turi gera gynyba ir laisviau zaidzia puolime, geriau isnaudoja savo pranasumus.

5.Valencia - Pao. Valencia yra komanda, kurios paskutiniu metu privengiu. Siame mace neturiu nieko bent kol kas.

Kombo:
Zenit over + Efes over + Zalgiris over + Baskonia -2
[email protected]

Geros prognozės, beveik viską atspėjai. Išskyrus tą vieną Anadolu over.
Registravosi: 2020/08/18 Žinučių: 56 Padėkų: 35 Tel.: GB
Cituoti
1
nistelrooyus rašė:

Geros prognozės, beveik viską atspėjai. Išskyrus tą vieną Anadolu over.

Aciu, stengiames. Anadolu OT (arba Larkino pataikyta bauda) man butu atneses apie 70u pliuso (su salyga, kad Bayern butu tilpe i +6.5).

As tokiu dienu, kai neina kombo, o singlai po 4-6u net nesureiksminu. Na, o jei jums padeda, tai labai dziugu.
Registravosi: 2011/04/19 Žinučių: 5831 Padėkų: 2781 Tel.: LT
Cituoti
10
Vamos!! rašė:

Aciu, stengiames. Anadolu OT (arba Larkino pataikyta bauda) man butu atneses apie 70u pliuso (su salyga, kad Bayern butu tilpe i +6.5).

As tokiu dienu, kai neina kombo, o singlai po 4-6u net nesureiksminu. Na, o jei jums padeda, tai labai dziugu.

Tai cia tas 2u, kiek cia buvo padeta?
Registravosi: 2011/10/09 Žinučių: 400 Padėkų: 42 Tel.: GB
Cituoti
0
Vamos!! rašė:

Aciu, stengiames. Anadolu OT (arba Larkino pataikyta bauda) man butu atneses apie 70u pliuso (su salyga, kad Bayern butu tilpe i +6.5).

As tokiu dienu, kai neina kombo, o singlai po 4-6u net nesureiksminu. Na, o jei jums padeda, tai labai dziugu.

Ačiū, man padėjo. Vienam kombo turėjau Anadolu over, o kitam bayern +6.5.
Registravosi: 2020/08/18 Žinučių: 56 Padėkų: 35 Tel.: GB
Cituoti
2
pankis13 rašė:

Tai cia tas 2u, kiek cia buvo padeta?

As turejau visus 5 statymus kombo + 20% bonusas, tai is 2u gavosi apie 63u pliuso jei neklystu. Nu ir i tuos 70u priskaiciuoju dar single wineri, kuris butu laimetas.
Registravosi: 2011/04/19 Žinučių: 5831 Padėkų: 2781 Tel.: LT
Cituoti
3
Padeda ziauriai Vamoso pasirinkimai ir aprasymai,lauksim gal rytoj parasysi.dekui
Registravosi: 2011/04/15 Žinučių: 22
Cituoti
7
Gali tavęs nemėgti tačiau talento neatimsi .Peace
Registravosi: 2018/07/06 Žinučių: 40 Padėkų: 1
Cituoti
9