Pasirinkite laiko juostą: Pasirinkti

Apie viską

Atsakyti Sekti temą
Kaunas rašė:

Kai lažybų bendrovės Lietuvoje tik kūrėsi, įsigyjant lažybų kortelę Topsporte, reikėdavo sumokėti už ją 10% daugiau, nei statoma suma.
Omnibetas, berods, buvo pasirinkęs kitą variantą: kažkeliais procentais būdavo sumažinamas potencialus laimėjimas.

Žinoma, jeigu viską gerai atsimenu, nes labai seniai tai buvo. : )

Jo atsimenu kad budavo topsport 10% , lygtai ir orakule buvo bet paskui akcija padare kad be proncentu, tai ir kitur paskui panaikino.
Registravosi: 2015/08/31 Žinučių: 594 Padėkų: 164 Tel.: LT
Cituoti
0
onezer rašė:

Uk iskarto statant paima procentus)))

Lygiai taip pat ir Vokietijoje, paima 5% nuo laimėtos sumos.
Registravosi: 2020/01/22 Žinučių: 1
Cituoti
0
Danijoje oddset lazybu kontorose,kiek laimi,tiek ir ismoka. virsijus limita,pinigai ismokami tik pateikus geltonaja korta.p.s pateikti savo nerekomenduojama😉
Registravosi: 1970/01/01 Žinučių: 248 Padėkų: 2004 Tel.: LT
Cituoti
0
onezer rašė:

Uk iskarto statant paima procentus)))

Patikslink. Nes "Gambling" winnings nera apmokestinama ir Lietuvoje.
Apmokestinama yra "income" is lazybu.
Registravosi: 2013/11/20 Žinučių: 230 Padėkų: 221 Tel.: LT
Cituoti
1
Nieko toj UK nenuima,nei punktuose nei internetu,ka laimi ta ir gauni.6m.jau cia.
Registravosi: 2011/10/09 Žinučių: 400 Padėkų: 42 Tel.: GB
Cituoti
4
Kartais atrodo zmones raso kad tiesiog parasyt..
Registravosi: 2015/01/06 Žinučių: 1566 Tel.: GB
Cituoti
3
Sveiki, esu visiškai nesusiejęs su lažybomis ir nieko apie jas nenutuokiu, tačiau darau reportažą apie "Lažybų ekspertų bendroves" ir noriu paklausti jūsų nuomonės apie tokias bendroves kaip LUXO BETS ar MAESTRO PICKS. Klausiu apie juos, nes iš jų reklamų (kalbu apie reklamas instagrame, kur absurdiškai tiesiog yra filmuojami pinigai ir merginos) esu susidaręs įspūdį, kad tai nėra pačios patikimiausios "bendrovės". Tačiau nežinau kaip jie operuoja: iš kur jie gauna statymus? ar jų statistikos yra tikros? ar jie aplamai duoda žadėtus statymus? Jei galėtumėte pasidalinti savo patirtimi ar žiniomis apie tai, būčiau labai dėkingas.
Taip pat esu visiškai nepatyręs forumuose, tai jei rašau ne vietoj, praneškit 😄
Registravosi: 2020/08/01 Žinučių: 1
Cituoti
0
satetinas rašė:

Sveiki, esu visiškai nesusiejęs su lažybomis ir nieko apie jas nenutuokiu, tačiau darau reportažą apie "Lažybų ekspertų bendroves" ir noriu paklausti jūsų nuomonės apie tokias bendroves kaip LUXO BETS ar MAESTRO PICKS. Klausiu apie juos, nes iš jų reklamų (kalbu apie reklamas instagrame, kur absurdiškai tiesiog yra filmuojami pinigai ir merginos) esu susidaręs įspūdį, kad tai nėra pačios patikimiausios "bendrovės". Tačiau nežinau kaip jie operuoja: iš kur jie gauna statymus? ar jų statistikos yra tikros? ar jie aplamai duoda žadėtus statymus? Jei galėtumėte pasidalinti savo patirtimi ar žiniomis apie tai, būčiau labai dėkingas.
Taip pat esu visiškai nepatyręs forumuose, tai jei rašau ne vietoj, praneškit 😄

O kokiam portalui ar informacinei priemonei šis "reportažas" daromas? Nepyk, bet atrodo labai neprofesionaliai, nes rašant bet kokia tema yra svarbu ne tik informuoti, bet ir bent kažkiek suprasti apie tą informuojamą temą.
Registravosi: 2014/07/13 Žinučių: 188 Padėkų: 1 Tel.: LT
Cituoti
6
satetinas rašė:

Sveiki, esu visiškai nesusiejęs su lažybomis ir nieko apie jas nenutuokiu, tačiau darau reportažą apie "Lažybų ekspertų bendroves" ir noriu paklausti jūsų nuomonės apie tokias bendroves kaip LUXO BETS ar MAESTRO PICKS. Klausiu apie juos, nes iš jų reklamų (kalbu apie reklamas instagrame, kur absurdiškai tiesiog yra filmuojami pinigai ir merginos) esu susidaręs įspūdį, kad tai nėra pačios patikimiausios "bendrovės". Tačiau nežinau kaip jie operuoja: iš kur jie gauna statymus? ar jų statistikos yra tikros? ar jie aplamai duoda žadėtus statymus? Jei galėtumėte pasidalinti savo patirtimi ar žiniomis apie tai, būčiau labai dėkingas.
Taip pat esu visiškai nepatyręs forumuose, tai jei rašau ne vietoj, praneškit 😄

Prisistatyk ir parodyk, kokių reportažų jau esi parengęs. Tada gali tikėtis dialogo.

Tiesą sakant, beveik neabejoju, kad jokio reportažo tu neruoši ir norėtum gauti informacijos kitiems tikslams.

Registravosi: 2011/08/12 Žinučių: 878 Padėkų: 954 Tel.: LT
Cituoti
16
😂😁😂 Like Kaunas!!
Registravosi: 1970/01/01 Žinučių: 248 Padėkų: 2004 Tel.: LT
Cituoti
0
satetinas rašė:

Sveiki, esu visiškai nesusiejęs su lažybomis ir nieko apie jas nenutuokiu, tačiau darau reportažą apie "Lažybų ekspertų bendroves" ir noriu paklausti jūsų nuomonės apie tokias bendroves kaip LUXO BETS ar MAESTRO PICKS. Klausiu apie juos, nes iš jų reklamų (kalbu apie reklamas instagrame, kur absurdiškai tiesiog yra filmuojami pinigai ir merginos) esu susidaręs įspūdį, kad tai nėra pačios patikimiausios "bendrovės". Tačiau nežinau kaip jie operuoja: iš kur jie gauna statymus? ar jų statistikos yra tikros? ar jie aplamai duoda žadėtus statymus? Jei galėtumėte pasidalinti savo patirtimi ar žiniomis apie tai, būčiau labai dėkingas.
Taip pat esu visiškai nepatyręs forumuose, tai jei rašau ne vietoj, praneškit 😄

Minusas garantuotas su tais "ekspertais"
Registravosi: 2011/04/27 Žinučių: 65 Tel.: LT
Cituoti
7
Kunickaja laimes...((
Registravosi: 1970/01/01 Žinučių: 248 Padėkų: 2004 Tel.: LT
Cituoti
0
Sveiki. Kas remiat Skirmanta Malinauska Patreone ir norit, kad sis padarytu video apie lazybas - spauskit like ant Aurelijaus V. komentaro (atskirsit pagal tai, kad ilgas), kuri siaip jau parasiau as, bet tai nera svarbu. Svarbu, kad lazybos Lietuvoje pakiltu is pelenu ir kad imones bei institucijos pradetu gerbti zmones.
Registravosi: 2011/04/19 Žinučių: 5831 Padėkų: 2781 Tel.: LT
Cituoti
28
Sveiki. Koks geriausias puslapis analizuot statymam?
Registravosi: 2013/06/25 Žinučių: 1
Cituoti
0
Alcapone12345 rašė:

Sveiki. Koks geriausias puslapis analizuot statymam?

Parašyk, kokius puslapius naudoji, tada mes pasakysime, kuris iš jų geriausias.
Registravosi: 2011/08/12 Žinučių: 878 Padėkų: 954 Tel.: LT
Cituoti
6
Alcapone12345 rašė:

Sveiki. Koks geriausias puslapis analizuot statymam?

Statymai.com , jei žinai tokį.
Registravosi: 2013/05/19 Žinučių: 605 Padėkų: 16847 Tel.: LT
Cituoti
9
Palmyros horoskopai
Registravosi: 2014/06/21 Žinučių: 432 Padėkų: 18 Tel.: LT
Cituoti
4
Registravosi: 1970/01/01 Žinučių: 248 Padėkų: 2004 Tel.: LT
Cituoti
1
Sveiki, gal kas esate Lietuvoje ir naudojates emigrantas.tv su VPN? Imanoma taip? Nes gaunasi pigesne kabeline tv su visais rusu ir anglu kanalais jei taip eina padaryt, nei kad moket pvz uz telia.
Registravosi: 2011/07/19 Žinučių: 194
Cituoti
0
Kuo neikeliat ? youtu.be/LZ7iPh1n-TA
Registravosi: 2017/07/15 Žinučių: 31
Cituoti
11