Pasirinkite laiko juostą: Pasirinkti

Apie viską

Atsakyti Sekti temą
Nesuprantu. Man vienam nekrauna lnk go? Noriu LKL pažiūrėt, o nerodo. Dvi sekundes parodo ir vėl sukasi ratukas. Ir dažniausiai nutrūksta visai video. Tada perkraunų puslapį ir reklamų net nekrauna. Nesuprantu čia pas mane problema ar pas juos.
Registravosi: 2014/10/03 Žinučių: 433 Padėkų: 125 Tel.: LT
Cituoti
0
darys rašė:

Nesuprantu. Man vienam nekrauna lnk go? Noriu LKL pažiūrėt, o nerodo. Dvi sekundes parodo ir vėl sukasi ratukas. Ir dažniausiai nutrūksta visai video. Tada perkraunų puslapį ir reklamų net nekrauna. Nesuprantu čia pas mane problema ar pas juos.

Pas mane veikia normaliai, jei kalbi apie šitą puslapį:
lnk.lt/tiesiogiai
Registravosi: 2011/08/12 Žinučių: 677 Padėkų: 909 Tel.: LT
Cituoti
0
Kaunas rašė:

Pas mane veikia normaliai, jei kalbi apie šitą puslapį:
lnk.lt/tiesiogiai

Taip, šitą. Man nekrauna net reklamų.
Cituoti
0
darys rašė:

Taip, šitą. Man nekrauna net reklamų.

Telia išjunginėja 3G tinklą. Gal, sakau, tavo minėti trikdžiai susiję su tuo, jei naudojiesi jų paslaugomis.
Cituoti
1
Kaunas rašė:

Telia išjunginėja 3G tinklą. Gal, sakau, tavo minėti trikdžiai susiję su tuo, jei naudojiesi jų paslaugomis.

Gal. Nors aš to 3G ir nenaudoju 😄
Cituoti
0
Cia b365 grybauja tik man? Live Norway v Italy raso world cup 😄
Beje dingo jau statymas 😄
Registravosi: 2021/08/01 Žinučių: 40 Padėkų: 186
Cituoti
2
Kaip skaičiuojasi statymo įkėlimo laikas puslapyje, kadangi įkeltas įvykis, kuris vyks 01:10val 21 dieną, o įvyksiančio šiandien 22:30 jau įkelti nebeleidžia dėl 3 statymų limito dienai?
Registravosi: 2017/09/19 Žinučių: 193 Padėkų: 178 Tel.: LT
Cituoti
0
Lotas rašė:

Kaip skaičiuojasi statymo įkėlimo laikas puslapyje, kadangi įkeltas įvykis, kuris vyks 01:10val 21 dieną, o įvyksiančio šiandien 22:30 jau įkelti nebeleidžia dėl 3 statymų limito dienai?

Kiek pastebėjau, sekančios dienos 2:00 įvykiai priklauso ne kitai, o dar šiai dienai.
Pačiam dėl to tekdavo atsisakyti eilės prognozių iš NHL, nes ten daug rungtynių prasideda būtent kitos dienos 2:00 val., bet įkelti prognozių neleisdavo dėl šiandien jau, neva, išnaudoto jų limito.
Cituoti
0
Kaunas rašė:

Kiek pastebėjau, sekančios dienos 2:00 įvykiai priklauso ne kitai, o dar šiai dienai.
Pačiam dėl to tekdavo atsisakyti eilės prognozių iš NHL, nes ten daug rungtynių prasideda būtent kitos dienos 2:00 val., bet įkelti prognozių neleisdavo dėl šiandien jau, neva, išnaudoto jų limito.

Įdomiai, keistoj laiko kilpoj čia sukamės, supratau :-)
Registravosi: 2017/09/19 Žinučių: 193 Padėkų: 178 Tel.: LT
Cituoti
0
Lotas rašė:

Įdomiai, keistoj laiko kilpoj čia sukamės, supratau :-)

Taip. Atrodo, administratoriai kadaise jau rašė šiuo klausimu. Bet logikos, kodėl šitaip skaičiuojamas prognozių įkėlimo laikas, vis tiek nesupratau.
Cituoti
1
Kaunas rašė:

Taip. Atrodo, administratoriai kadaise jau rašė šiuo klausimu. Bet logikos, kodėl šitaip skaičiuojamas prognozių įkėlimo laikas, vis tiek nesupratau.

Matyt, šiuo atveju puslapis naudoja nulinę laiko zoną, kai tuo tarpu Lietuvoje visada yra arba +2 arba +3 laiko zona. Kitaip tariant, skaičiuojama yra UK laiku.
Registravosi: 2011/06/24 Žinučių: 1478 Padėkų: 85 Tel.: LT
Cituoti
1
Filosofas rašė:

Matyt, šiuo atveju puslapis naudoja nulinę laiko zoną, kai tuo tarpu Lietuvoje visada yra arba +2 arba +3 laiko zona. Kitaip tariant, skaičiuojama yra UK laiku.

Kadangi dauguma puslapio lankytojų gyvena Lietuvoje, tai nesuprantama, kodėl pasirinkta nulinė laiko zona.
Cituoti
4
Kaunas rašė:

Kadangi dauguma puslapio lankytojų gyvena Lietuvoje, tai nesuprantama, kodėl pasirinkta nulinė laiko zona.

Keletas niuansų, bet buvo su programuotojo argumentais priimtas 0 zonos laikas dėl serverių laikų ir t.t. Todėl ir laikomės to nuo senų senai, kad būtų visiems vienodai.
Registravosi: 2011/03/27 Žinučių: 7235 Padėkų: 2 Tel.: LT
Cituoti
3