Pasirinkite laiko juostą: Pasirinkti

Jungle King turnyro statymai ir transliacija


Po truputį vis didesnio atgarsio susilaukiantis POP tipo kovų turnyras, kuriame jėgas išbando net ir iki tol ringę nebuvusios socialinio tinklo žvaigždės. Dominykas Dirkstys pagrindinis šios organizacijos įkūrėjas jau pristatė publikai ne viena Jungle King kovų turnyrą. Daug dėmesio susilaukė ir praeityje itin didelio atgarsio susilaukęs Laurynas Burovas „Maybach“ ir jo kova. Savo jėgas Maybachas išbandė kovoje su internautams savo slapyvardžiu žinomas Spinerok. 


Jungle King tiesiogiai transliacija


Jungle King turnyras tiesiogiai pasiekiamas internetu. Šio turnyro organizatoriai, kovas visuomenei pateikia internetine transliacija jų oficialiame puslapyje ir galimybe kovas stebėti įsigijus bilietą į tiesioginį renginį. Jungle King turnyro transliacijas žiūrovai itin dažnai randa ir populiariausiose socialinių tinklų platformose, tokiose kaip Discord, Youtube, Twitch. Itin jaunimo pamėgtą turnyrą nuolatos retransliuoja dėmesio ir populiarumo bandantys susilaukti jaunieji streameriai.


Jungle King statymai ir lažybos


Pagrindinis šios organizacijos turnyras itin daug dėmesio susilaukia ir už turnyro ribų. Šio turnyro populiarumą įvertinusios lažybų bendrovės nuo šiol siūlo lažintis už šiame turnyre vykstančias kovas. Iki šiol Jungle King statymus buvo galima rasti CBET,7bet ir Uniclub lažybų bendrovėse, tačiau net neabejojame, kad itin daug populiarumo susilaukianti organizacija tarp jaunimo, sulauks ir Lietuvos didžiųjų lažybų bendrovių dėmesio. Nereikėtų pamiršti, kad lažintis reikia atsakingai, o tokie pramoginio pobūdžio turnyrai kuriami perteikti geras emocijas savo žiūrovams.


Jungle King turnyro dalyviai ir koeficientai


Jungle King turnyre jau dalyvavo itin daug žinomų ir spalvingų personų. Vienos spalvingiausių personų išbandę savo jėgas ringe buvo Paulius Aršauskas, Laurynas Burovas „Maybach“, Remigijus Viršila, „Spinnerok“ ir kitos mažiau žinomos socialinių tinklų ir „Tik Tok“ žvaigždės. Didžiausio populiarumo susilaukusios kovas sulaukė ir lažybų bendrovių dėmesio, kurios įvertino minėtų veikėjų šansus procentais. Maybach šansai įveikti Remigijų Viršilą buvo vertinami vos 20 procentais, tuo tarpu Pauliaus Aršausko galimybės įveikti Spinnerok buvo kur kas geresnės. „Kripto Milijonieriaus“ šansai procentais buvo vertinami 57.1% procentais.


UTMA turnyras


Naujasis UTMA turnyras susilaukia itin daug dėmesio, kadangi šiame turnyre buvo galima pamatyti tik profesionalius boksininkus, kikboksininkus ir MMA kovotojus. Didžiausio atgarsio šiame turnyre susilaukė Dominyko Dirkscio ir Dovydo Rimkaus „Rimkenzo“ kova. Šio turnyro pagrindiniu rėmėju ir organizatorių tapo seniausia ir populiariausia Lietuvos lažybų bendrovė „Topsport“. Pagrindine rėmėja tapusi bendrovė šių kovų fanatikus nustebino savo lažybų pasiūla. 

Daugiau apie Lažybos internete