Pasirinkite laiko juostą: Pasirinkti

UTMA turnyro lažybos ir transliacija


Vienas iš labiausiai matomų ir geriausius Lietuvos kovotojus pritraukiantis UTMA kovų turnyras. Šio turnyro prestižiškumą puikiai iliustruoja Eimanto Stanionio tapimas šio turnyro ambasadoriumi. UTMA turnyre jau spėjo sukovoti puikiai Lietuvoje ir socialiniuose tinkluose žinomi sportininkai. Daugiausiai ažiotažu susilaukusi kova, kurioje kovojo puikiai socialiniuose tinkluose žinomi kovotojai Dovydas Rimkus Rimkenzo ir džiunglių karaliu save laikantis Dominykas Dirkstys. Toje kovoje rankas į viršų kėlė Dirkstys, o po šios kovos geriausi kovotojai Lietuvoje, pradėjo rinktis UTMA organizaciją.


UTMA tiesiogiai transliacija


UTMA turnyro transliacijos pasiekiamos internetu arba nusipirkus bilietus į patį renginį. Transliacijų ir bilietų kainos svyruoja nuo 10-ies eurų. Turnyrai vyksta įvairiuose miestuose, taip bandant sutraukti vis platesnę žiūrovų auditoriją ir kovų mylėtojus. Daug dėmesio socialiniuose tinkluose skiria ir pati organizacija, nuolatos reklamuojanti ir įtraukianti socialinių tinklų sėkėjus į konkursus bilietams laimėti. 


Oficiali turnyro transliacija pasiekiama tik jų puslapyje - uniquetma.com/


UTMA lažybos ir statymai


Nenuostabu, kad tokie garsūs turnyre dalyvaujantys kovotojai, lažybų bendroves priverčia suklusti ir azartiškiausiems sėkėjams pasiūlyti galimybę atlikti statymus už savo mylimus kovotojus. Kaip vienas pagrindinių turnyrų rėmėjų Topsport lažybų bendrovė pati pirmą pasiūlo šio turnyro koeficientus už dalyvaujančius kovotojus. Tačiau turnyrui artėjant, UTMA turnyro lažybų pasiūla netrukus atsiranda 7bet, Betsafe ar Uniclub lažybų bendrovėse. Populiariausias kovas analizuoja ir STATYMAI.com lažybų ekspertai, pateikdami savo lažybų prognozes.


UTMA turnyro kovotojai


Priešingai nei socialiniuose tinkluose kaip pajuokos objektai apkalbamos JungleKing turnyro kovos, UTMA turnyras orientuotas į profesionalius kovotojus ir šių mišrių kovų fanus. Šio turnyro pirmaisiais kovotojais tapo vienas geriausių Muy Thai kovotojų Deividas Danyla. Po jo sekė ir mūsų minėtas Dovydas Rimkus Rimkenzo, prie kurio prisijungė ir JungleKing vienas iš savininkų Dominykas Dirkstys. Didelio populiarumo susilaukęs turnyras ir jo kovos paskutiniu metu į turnyrą pritraukė ir kitus žinomus kovotojus. Turnyre atsirado ir kurį laiką nekovojęs Arnoldas Misiūnas, iš KOK organizacijos persikėlę Matas Pultaražinskas bei revanšo prieš jį sieksiantis Vitas Karosas. Šiame turnyre galima išvysti ir itin perspektyvų bei savo šlovės akimirkų laukiantį Artūrą Brižinską.


Organizacijos ateitis


Net neabejojame, kad garsiausius kovotojus nuolatos prisiviliojanti UTMA organizaciją, netolimoje ateityje savo žinomumu ir populiarumu nenusileis ir ne vienerius metus konkurencijos neturėjusiai KOK bushido organizacijai. Stiprius rėmėjus ir finansinį užnugarį turinti organizacija turi potencialo tapti ne tik prestižiškiausiu turnyru Lietuvoje, bet ir savo potencialą praskleisti tarptautiniuose turnyruose. Paskutinius metus Lietuvoje kovinis sportas daugelio akimis pradeda pasiekti savo piką.

Daugiau apie Lažybos internete