Pasirinkite laiko juostą: Pasirinkti

Eurovizija Lietuva 2024


Kaip ir kasmet, Eurovizijos dainų konkursas sutraukia itin didelį ne tik visos Lietuvos dėmesį, bet ir dėmesį mūsų atlikėjams. Į šią Eurovizijos karštinę įsitraukia ir didžiausi fanai ir sporto lažybininkai, kuriems neretai šie su sportu nesusiję įvykiai tampa itin pelningais. Jau aišku, kad 2024 metų Eurovizijoje Lietuvą atstovaus Silvester Belt su daina „Luktelk“. Jau nuo pat Eurovizijos atrankos Lietuvoje favoritų buvęs atlikėjas, ne ką mažesnio dėmesio susilaukia ir tarp užsienio fanų.Eurovizijos 2024 koeficientai


Eurovizijos atrankų metu didžiausio dėmesio susilaukia visų šalių atlikėjų šansai laimėti patį konkursą. Lietuvos šansai laimėti paskutiniais metais, priverčia pasvajoti ir apie galimybę laimėti ir Eurovizijos dainų konkursą surengti Vilniuje. Silvester Belt šansai triumfuoti 2024 Eurovizijoje šiuo metu vertinami 3%. Lietuviai pagal šansus laimėti užima 10-tą vietą. Eurovizijos koeficientai bei statymai nuolatos kinta, o Eurovizijos atrankos kitose šalyse dar tik įgauna pagreitį. Labai realu, kad Lietuvos šansai laimėti, artėjant pačiai Eurovizijai nuolatos keisis.


Eurovizijos 2024 favoritai


Šiuo metu didžiausius šansus laimėti anot lažybų bendrovių, turi Ukrainos ir Kroatijos šalių atlikėjai, kurie šiuo metu turi vienodus 14% šansus iškovoti pergalę. Kroatams atstovauja Baby Lasagna su daina „Rim Tim Tagi Dim", o ukrainiečiams šių metų Eurovizijoje atstovaus duetas alyona alyona & Jerry Heil su daina „Teresa & Maria". Tačiau vis dar išryškėjusių favoritų nėra, o už šių šalių nugaros rikiuojasi ir Islandija, Italija bei Belgija. Prasčiausiai vertinamos šalys yra Albanija ir Moldova, kurių šansai laimėti vertinami mažesniu nei 1%.


LRT Eurovizija tiesiogiai


Kaip visuomet Eurovizijos atranką Lietuvoje ir patį Eurovizijos dainų konkursą galite stebėti per LRT kanalą arba jų internetiniame puslapyje. Nepamirškite jog transliacija pasiekiama tik gyvenantiems Lietuvoje. 


Eurovizijos statymai bei prognozės


Eurovizijos šalių pasirodymus nuolatos akylai stebi ne tik dainų ekspertai, bet ir lažybininkai, kurie turi savo vertinamu ir įžvalgas, kuriomis dalinasi ir mūsų puslapyje. Eurovizijos statymai ir lažybų ekspertų prognozės susilaukia ir aršių forumo diskusijų, kurios neretai baigėsi skirtingomis nuomonėmis.

Daugiau apie Lažybos internetu