Bucks - Pistons
- Taip: 66.7%
- Ne: 0.0%
- Nežino: 33.3%
- Balsų: 15
Statymas: Pistons (-3.5) @-123 8/10 +6.48
Dvi, galima drasiai sakyt, skirtingo kalibro komandos. Pistonsus as buvau labai nuvertines sezono pradzioj, aisku padariau is ju nesekmiu Lakeriam ir Bulliam siekt tiek pliuso bet dabar tai visai kita komanda. Atsirado susizaidimas, komanda ant bangos, vakar taip graziai nunesti Heatai kad ant tos pacios bangos turetu buti pasiimti ir Bukcsai. Apie Milvokio komanda nera ka ir besneketi daug, viska pasako tai kad pagrindinis zaidejas yra Mayo kuris bet kurioi is Playoffu komandu turbut kiltu nuo suolo arba butu 4-5 opcija puolime. Nezais Butleris kuris taip pat svarbi persona sitoi komandoi, Yliyasova ant klaustuko o jei ir los tai daugiau minuso turbut duos negu pliuso. Cia nesitikiu nieko kito kaip kad isibegejusiu Pistonu triuskinancios pergales pries didziausius lygos lavonus Bucks. Sekmes!
Phnx lavonai vel isikalineja
Nenustebsiu jei dar ir gaus kas nori tas gauna nusisikt jiem cia dar nemazai laiko iki playoff tai ir atsipute losia
+13 va dabar jau sulose kaip gali ir moka 😁 dar viena kelinuka neismetyt ir viskas
Phnx turiu 12 pliusine bet jauciu vel paleis kaip vakar ir pliusine net degs 😄
Is tikruju tai as sokiruotas, viena dienas nukali NBA cempionus ir geriausia lygos komanda kita diena visiskai nesistengia pries blogiausia lygos komanda. Cia yra apgailetina
Aj as tai bb.d isvis, nuo ryt rasysiu priesingai negu manau 😄 nes logiski pasirinkimai NBA nekanalina 😄
Krc tas nba jau smirdalyne isvis paliko tu paziurek ka jie ten isdarineja ir ka tu jiem
Ai, taip ir buna poto su didesnem forom, pastatai -6 laimi ant 4, pastatai ant -4 laimi ant 2 😄 uzteks ir tokios nors as irgi neisivaizduoju kas ten gali priesintis
Cia galima butu ir dar didesne fora neisivaizduoju kas ten pasipriesins is bucks