Pasirinkite laiko juostą:
vyckazal
Mavs - NY
01/06 05:30
Įdėta 2014/01/06 02:54 | 0 padėkų | 1139 peržiūros
- Taip: 53.8%
- Ne: 7.7%
- Nežino: 38.5%
- Balsų: 13
Statymas: NY @240 8/10 +19.20
NY gryzus Melo gryzo ir i forma atrodo, iveikti SAS, beveik nuleistas ant zemes HOU, tikiu kad sykart bus ne beveik bet galutinai pasodinti ir Mavs. Jau zaide karta siemet Dallase ir pralose tik paciam gale ant 3tsk o namie paseme ir cia buvo kai jie buvo ziauriai prastoi formoi ir be Chandlerio su Feltonu. Dallas geras komanda bet jie gera pries ne tokio tipo kaip NY kurie daug bega ir meta daugiau tritaskiu negu dvitaskiu. Cia galvoju kad bus kova gera bet galutinis nugaletojas iseis NY, sekmes!
PRISIJUNKITE https://t.me/statymaigroup
18+ | Galioja T&C | Žaiskite atsakingai
+17 HT, jei ismetys tai bb.d 😄