Pasirinkite laiko juostą: Pasirinkti
Velnyys

Morris - Maciulis

03/20 23:00
Įdėta 2008/03/20 23:00 | 0 padėkų | 914 peržiūrų
  • Taip: 0.0%
  • Ne: 0.0%
  • Nežino: 0.0%
  • Balsų: 0

Statymas: Morris (1) @-125 9/10 -9.00

Na manau neblogas pasiulimas kuri duoda Omnibet. Morris vienas komandos lyderiu, net grizus Vujcic jis aiksteje praleidzia daug laiko ir yra naudingiausias komandos zaidejas, Top16 jo vidurkis beveik 15.5, butu kur kas didesnis, bet labai prastai kaip ir visa komanda jis suzaide butent pries Zalgiri, bet net neabejoju kad siandien jis zais zymiai geriau. Maciulis Top16 pradejas labai gerai, net pirmavo pagal rezultatyvuma visoje lygoje po 2 turu, bet jo kaip ir visos komandos zaidimas smarkiai krito, ypac rezultatyvumas ir pataikymo procentas. Na siandien gal kokia 10 tasku ir imes, bet tikrai nemanau kad daugiau negu Morris, kaip minimum manau jis 15 siandien sugebes imesti.

18+ | Galioja T&C | Žaiskite atsakingai

Komentarai (3)

  • Pritariu 100 procentu. Kovotojas Maciulis davė į nosį kažkuriam žydui. Tai jie tikrai nepamiršo, ir kiekvieną Jono prisilietimą prie kamuolio lydės didelis triukšmas. Gal Jonui tai į naudą, bus labiau užsivedes, bet žmogiškas faktorius dažniausiai veikia kitaip, nu rankos dreba, atsiranda noras dar kam nors duodi į nosį.

  • Abu patikimi.

  • Maciulis pagrindinis kovotojas zalgirio ir siandien manau jis tikrai turetu permest 12 aisku ir morris turetu permest tai kas daugiau imes irgi variantas, bet man patikimesnis Morris over 12