Dinamo - Žalgiris
- Taip: 50.0%
- Ne: 21.4%
- Nežino: 28.6%
- Balsų: 28
Statymas: Mažiau (Dinamo 2.5 ivarčių) @-125 6/10 +4.80
Nematau kitokio galimo Žalgirio žaidimo scenarijaus šiose varžybose nei aklina gynyba. Kad ir kaip tai galėtų nepatikti A lygoje atakuoti įpratusiems ir mėgstantiems žaliems, tačiau jei bent šiokią tokią intrigą į Vilnių nori parsivežti Zubo auklėtiniai, jiems teks gintis. Ir gintis sukandus dantis. Dinamo patirtis Europoje žymiai didesnė, o ir rungtyniaujama namie. Tačiau tokioje sezono stadijoje galima tikėtis nemažai žaidybinio broko iš Kroatijos ekipos, be to sunku mušti įvarčius, kai žaisti ,spėju, norės tik viena komanda. Trys įvarčiai , kad ir to pačio Žalgirio vartus, tikrai nėra ta riba ,kurią lengvai galės perlipti šeimininkai ir duodamas koeficientas, mano akimis, kiek per aukštas. Linkime sėkmės saviems ir tikimės Vilniuje pamatyti dar ką nors lemsiančias varžybas 😁
Triobete 2.5 under su 1.97 kfc