Pasirinkite laiko juostą: Pasirinkti
ProFootBets

Shaktar - Dynamo

07/22 22:00
Įdėta 2014/07/22 01:23 | 0 padėkų | 1079 peržiūros
  • Taip: 35.3%
  • Ne: 29.4%
  • Nežino: 35.3%
  • Balsų: 34

Statymas: Dynamo @104 7/10 -7.00

Na, TopSporto bukmekeriai išlaiko tendenciją miegoti, todėl reikia mėginti tuo pasinaudoti. Ukrainos Super Cup finalas Lvove. Du Ukrainos futbolo gigantai, amžini varžovai. Be abejo finalas, turėtų laukti įtempta kova. Tačiau. Tačiau po paskutinių draugiškų varžybų Lyone ( Shaktaras pralaimėjo 1:4 ), M. Luscescu turėjo kaip reikiant pasukti galvą prieš šį finalą. Iš Prancūzijos į Ukrainą dėl įvykusios aviakatastrofos atsisakė sugrįžti net 6 svarbūs Shaktaro žaidėjai : A.Texeira, D.Costa, Dentinho, Fred'as, Ferreyra ir Ismaily. Visi žaidėjai praeitą sezoną buvo pagrindiai ir kertiniai komandos vedliai, o šiuo atveju, ypač saugų linija, Shaktaro ekipoje bus itin nukraujavusi. Kiev Dynamo ekipos trenerio asistentas patikino, jog mėlynųjų gretose visi žaidėjai yra sveiki ir pasiruošę rimtai kovai. Mačai tarp šių ekipų visuomet pasižymėjo kovingumu ir atkaklumu, tačiau esant tokioms aplinkybėms, toks koeficientas mus tenkina, kad pabandyti sostinės klubo pergalę, kurių pusėje šiai dienai daugiau kozirių.

18+ | Galioja T&C | Žaiskite atsakingai

Komentarai (8)

  • Normaliai live kofas nuo 1.80 iki 3 soko uz dynamo pergale, o uz lygiasias iskarto krito iki 2.50. aiskus machas jau buvo pries kova, o live dar patvirtino 😄

  • Tikrai nesame nusistate pries kritika, bet ji turi buti pagrista ir isreiksta kulturingai, o ne tik svaisciojantis piktais zodziais, bandant save pastatyti i ekspertu vieta. Kaip jau kazkada rasiau, kiekvienas pagal savo issilavinimo lygi sporto pasaulyje gali susidaryti ir tureti skirtinga nuomone apie tam tikrus dalykus. Siandien musu poziuris toks, mes ji issakome, o ar zmones patikes ir ims- cia jau ju reikalas, juk laisva salis. Taciau klounais, atsilikeliais ir pan. vadinti zmones dar neprasidejus varzybomis yra itin zemas lygis. Neretais atvejais, klouno vietoje gali likti pats. PEACE

  • ProFootBets

    Siulyciau visu pirma pasidometi- grize po pertraukos neprekiaujame ir net nesiulome niekam is musu kazka pirkti. Dabar tiesiog dalinames su zmonemis savo pasiulymais, nesistengdami is ju pasipelnyti, tad nusiramink. Patys statome ant visu siulomu ivykiu ir esame tokie pat losejai kaip tu. Tad pasikartosiu ir , kaip pats pripazisti - tave erziname, tad nesigadink savo nervu ir pasidaryk sau paslauga nelisdamas mums i akis. 😁

    Visu pirma be jum i akis lendu,o papildau uz arba pries prognize. Tik cia truputi asmenuskumu buvo,bet nevertas rizikos,Dinamo irgi ne pilna sudetis,karas salyje,pirmos varzybos po perraukos ir cia belenkaip gali baigtis net ir neturint 6 pagrindiniu.......belieka sekmes palinket nes jos prireiks,o kad nebepardaviejat tai pagirtina.

  • Public betas jau. tad arba shaktario pergale arba lygiosios

  • Siulyciau visu pirma pasidometi- grize po pertraukos neprekiaujame ir net nesiulome niekam is musu kazka pirkti. Dabar tiesiog dalinames su zmonemis savo pasiulymais, nesistengdami is ju pasipelnyti, tad nusiramink. Patys statome ant visu siulomu ivykiu ir esame tokie pat losejai kaip tu. Tad pasikartosiu ir , kaip pats pripazisti - tave erziname, tad nesigadink savo nervu ir pasidaryk sau paslauga nelisdamas mums i akis. 😁

  • Na visu pirma komentuoju gal 3 ar 4 prognoze ir lendu tada kada kardinaliai nesutinku,be to tokie kaip jus aferistai saziningai mane erzina,kadangi as esu pries pardavimus progniziu,o jus pardavinejate nors jusu pasiulymai yra nieko verti ir neturi jokios vertes. Manau,kad tokiu kaip jus pardavinetoju neturetu buti sitame puslapyje net ekspertai,kurie duoda nemazai naudingu ir patikimu piku neima pinigu,tai siulyciau sedet savo fb ir pelnytis is kvailu zmoniu.......

  • Oho,kiek daug nezinomu faktu pasakei!Aciu tau uz tai. O jei nenori,tai ir nelisk,niekas gi taves nevercia,jau apskritai siek tiek pabodai po praktiskai kiekviena prognoze "loti". Jau nesivargink,supratom,kad tau neitiksim ir grybai esam.Rekomenduoju net nesigadint savo nervu ir laiko tokiu bukaprociu prognozes skaitant.Viso gero.

  • Na jus ir klounai,atsisake vykti del karo veiksmu,Shaxtarius yra Donecko komanda,o teroristai Donecka okupave, ir isvis listi i saly,kurioje kariaujama yra ne tai,kad kvaila,o bukizmo virsune,cia belenkaip gali pasibaigt ir gali net neprasidejus baigtis........