Ežerūnas - Vytis
- Taip: 63.3%
- Ne: 13.3%
- Nežino: 23.3%
- Balsų: 60
Statymas: Vytis @2.040 7/10 +7.28
NKL. Susitinka pergalių šiame sezone neiškovojusios ekipos. Pradėsiu nuo to, kad Ežerūnas turėtų kovoti šį sezoną dėl išlikimo lygoje, tik kiek netikėtai pirmose varžybose namuose labai gerai sukovojo su Mažeikiais, pralaimėdami tik 1 tšk. Po to išvykoje gauta nuo RKL praktiškai komandos Lietkabelis-2 ir vakar pralaimėta jauniesiems Žalgiriukams. Silpna komanda ir nėra ten nei ryškių lyderių nei pavardžių nei žaidėjų normalių. Vytis irgi čia parodija kažkokia su tuo projektu, bet komanda turi tikrai neblogų žaidėjų tik reik sulipdyt juos kažkaip, pirmose varžybose po pratęsimo pralošta Palangai, namuose nepasipriešinta Sūduvai ir vakar paskutinėmis sekundėmis nusileistai Naftai. Birgelis, Redikas, Tamašiūnas, Beliavičius, Virbalas visi šie žaidėjai ragavę LKL duonos plius Brusokas su Užupiu, septyni tikrai neblogi žaidėjai + jaunimas, turi šiandien imti pirmą pergalę Molėtų arenoj. GL.
Praeitais metais Lietuvos kariumene tarp remeju budavo irasyta, vadinasi remdavo
Gali buti. tada gal ir reme. bet tiketina, kad nefinansiskai. 😁
Praeitais metais Lietuvos kariumene tarp remeju budavo irasyta, vadinasi remdavo
Gali buti. tada gal ir reme. bet tiketina, kad nefinansiskai. 😁
Tai kokia konkreciai parama? netikiu, kad gaudavo. kariuomenes finansavimas yra ribotas ir tokiems projektams nera laisvu pinigu. juokinga butu remti kluba kuris nesusijes su kariuomene. kamufliazine apranga- nebuvo oficialios Lietuvos kariuomenes marginimo, tokia gali bet kas pasidaryti. kad atstovavo keli kariai, tai taip, vienas ar du ar tris maksimum (negaliu tiksliai pasakyti). kad jei nera faktu, tai neinterpretuok savaip.
Praeitais metais Lietuvos kariumene tarp remeju budavo irasyta, vadinasi remdavo
Visgi laimes ta parodija😁
Ankstesniais metais komanda vadinosi ezerunas-karys. Komanda zaide su kamuflezine apranga, o dalis zaideju atstovavo armijai tarptautiniuose turnyruose. komanda gaudavo parama, si sezona to nebera.
Tai kokia konkreciai parama? netikiu, kad gaudavo. kariuomenes finansavimas yra ribotas ir tokiems projektams nera laisvu pinigu. juokinga butu remti kluba kuris nesusijes su kariuomene. kamufliazine apranga- nebuvo oficialios Lietuvos kariuomenes marginimo, tokia gali bet kas pasidaryti. kad atstovavo keli kariai, tai taip, vienas ar du ar tris maksimum (negaliu tiksliai pasakyti). kad jei nera faktu, tai neinterpretuok savaip.
Ankstesniais metais komanda vadinosi ezerunas-karys. Komanda zaide su kamuflezine apranga, o dalis zaideju atstovavo armijai tarptautiniuose turnyruose. komanda gaudavo parama, si sezona to nebera.
Gerai juda jau po pirmo kelinio manau ramu +20
Aciu uz pika , kol kas nematau sansu moletams ! 😁
I vienus vartus Vytis varo 😁
Vaizda gal kas turit?
Man tas Vytis tai pajuokos objektas, ne komanda, tai ir nemanau, kad siandien laimes
Ezeruno atveju viskas paprasta, treneris isejo i politika, armija pinigu nebeduoda, remejai visi vietiniai ir nieko rimto, biudzetas mazas. Pries sezono pradzia jie net su savo aprangom sportuodavo. Zaidejai labai silpni surinkti ir jokiu perspektyvu cia nenusimato.
Kariuomene pinigu nebeduoda?! man idomu kada ji dave (reme) ezeruno komanda?
Ezeruno atveju viskas paprasta, treneris isejo i politika, armija pinigu nebeduoda, remejai visi vietiniai ir nieko rimto, biudzetas mazas. Pries sezono pradzia jie net su savo aprangom sportuodavo. Zaidejai labai silpni surinkti ir jokiu perspektyvu cia nenusimato.
Aisku. dekui uz atsakyma
Ezeruno atveju viskas paprasta, treneris isejo i politika, armija pinigu nebeduoda, remejai visi vietiniai ir nieko rimto, biudzetas mazas. Pries sezono pradzia jie net su savo aprangom sportuodavo. Zaidejai labai silpni surinkti ir jokiu perspektyvu cia nenusimato.
Per daug nesidomiu ta lyga, bet kaip cia ezerunas taip nusirito. Praejusi sezona, taip kelese, kad verti lkl losti o dabar ...
Ne vytis patirs 4 nesekme😁
Kol parašiau prognoze lygiai tokia pat atsirado 😄 o ir mintys labai panašios 😄 atrodo kad nusirašiau 😄D (Y) eis šitas šiandien tikrai 😄 net patikimumą tokį pat daviau 😄 Sėkmės (Y)
He he, geras, tikėkimes ir baigties geros😉
Kol parašiau prognoze lygiai tokia pat atsirado 😄 o ir mintys labai panašios 😄 atrodo kad nusirašiau 😄D (Y) eis šitas šiandien tikrai 😄 net patikimumą tokį pat daviau 😄 Sėkmės (Y)
Šitas geras 😁