Pasirinkite laiko juostą: Pasirinkti
Kopparberg

Vytis - Šilutė

12/27 19:00
Įdėta 2016/12/27 17:07 | 0 padėkų | 1298 peržiūros
  • Taip: 38.9%
  • Ne: 27.8%
  • Nežino: 33.3%
  • Balsų: 36

Statymas: Šilutė (Įskaitant pratęsimą) @110 10/10 -10.00

Kaip ir visada, kada žaidžia Šilutė kofai tai kyla tai leidžiasi. Nebespėjau paimti Šilutės su 2.4 kofu, bet renkuosi su vis tiek neblogu 2.1. Nors Vytis praeitose rungytnėse ir sutriuškino KTU, tačiau jų žaidimas man neimponuoja. KTU netekusi Labučio, įsigijo Davniuka, tačiau jis pelnė tik 2 taškus, taip pat nežaidė A.Kavaliauskas, vienas rezultatyviausių KTU žaidėjų. Kas domisi NKL, tai žino, kad Vytį slegia traumos, Čepanonis,Jacksonas,Butkevičius,Serkevičius traumuoti. Dar visai neseniai po ligonines davėsi ir Užupis. Skaudžiai pralaimėjo tiek Žalgiriui-2, tiek Sūduvai. Namuose nusileido ir tam pačiam Delikatesui, kuri yra visiška namų komanda. Nors Šilutė išvykose žaidžia silpnokai, tačiau komanda susigrąžino praeitų metų lyderį Thomassą Ullyssą. Wannamkeris, Pukelis žaidžia labai užtikrintai. Vytis daugiausia remiasi tritaškiais, juos nors kiek sustabdžius atsirastų daug daugiau šansų Šilutėj kovoti dėl pergalės. Gaila, tačiau niekur neradau šio mačo overio, kuris būtų geriausias statymas iš šio mačo. Tikiuosi, kad Šilutė šiandien duos rimtos kovos Vyčiui. Sėkmės!

18+ | Galioja T&C | Žaiskite atsakingai

Komentarai (15)

  • Viso sezono taiklumas 45%, tikrai nematau nieko neitiketino jeigu vienose rungtynese sukrenta metimai ~70%

  • Kas yra matę, kaip žmogus su tokiu metimu meta, tai turėtų suprast, kad vyksta kažkas neįtikėtino

  • Užupis 8/11

  • Užupis 6/7 trajakai, neįtikėtina

  • Reiies pasiziuret bsk i Wanamakeri

  • Šilutė tai balaganą visišką žaidžia, nu ir vytis neatsilieka nuo jų. Troikes meta tik susikūrę progą 😄

  • Kaip grajus, verta overi bendra imti? Kolkas pagal metimus tragiska, bet gal pakris trajakai kam nors, ar ne tokios tendencijos cia? 😄

  • 39:29 gauna šilutė, bet nėra ko norėt, kai Užupis 4/5 trajakai

  • Nerodo man transliacios, pralosineja?

  • 12vetes yra?;/

  • Visada žinojau, kad jie begalviai yra, bet, kad jau tokie...

  • Už Šilutę dar prie 5 koef. 😄

  • Gal rodys per kur nors?