Pasirinkite laiko juostą: Pasirinkti
Kopparberg

Kuznetsov - Klizan

02/07 19:00
Įdėta 2017/02/07 16:48 | 1 padėka | 1111 peržiūrų
  • Taip: 12.5%
  • Ne: 37.5%
  • Nežino: 50.0%
  • Balsų: 16

Statymas: Klizan @160 5/10 +8.00

Kiek gi gali tęstis Klizano nesekmės? Aišku statymas yra rizikingas, tačiau ant 2.6 kofo galima pasidėt truputį. Topas duoda tik 2.39. Sydnėjuj prieš tą patį Kuznetsovą retirino 3 sete, nes patyrę traumą, nors gal labiau norėjo pasiruošt AO, kur 3:2 pralošė Wawrinkai. Davise prieš Fucsą pirmą setą paėmė lengvai, tačiau gavo likusius 3 ir pralošė. Kažkaip keista. Kuznetsovas turėjo ilgesnį laiką poilsiui, kur 01.16 pralošė Nishiui po geros kovos ir pasitraukė iš tolimesnių varžybų. Manau, kad kofas yra šiek tiek per didelis. Lauksim Klizano pergalės. Sėkmės!

18+ | Galioja T&C | Žaiskite atsakingai

Komentarai (28)

  • and2kuz

    Ar draudei ?

    Nedraudžiau

  • Kopparberg

    Klizma davai nepasiduok 😄

    Ar draudei ?

  • Klizma davai nepasiduok 😄

  • sport advisor

    Reik tiketis, bet cia panasu i pornuxa fake taxi

    Rusas *** 😄 retired dw dw dw 😄

  • Betting_expert

    Retired budit ar net ? 😄

    Reik tiketis, bet cia panasu i pornuxa fake taxi

  • Manau jei gaus breika tada reitairins

  • sport advisor

    Matai kad trauma.. ;DD

    Retired budit ar net ? 😄

  • Jau apsimetineja kad pzdc rankai 😄

  • Matai kad trauma.. ;DD

  • 😄DDDDDDD 0-6 nu pries Klizma taip gauti reikia talento tureti

  • Imkit po baranka @

  • and2kuz

    Kazi ar cia apsimoka drausti, kad vieni vartai

    Dar galvoju ar drausiu ar ne

  • Kazi ar cia apsimoka drausti, kad vieni vartai

  • Fix mix kakava

  • Kad ne Klizanas tragiškai atrodo, o tas Kuznetsovas 😄

  • Nzn kaip jum, bet pralostas setas 6-0 ar 6-1 man teikia daugiau vilciu negu 6-3 ar 6-4. 😄

  • O jūs sakėt neįmanoma 😁 po pirmo seto apsidrausiu, ir išeisiu su pliusuku

  • sport advisor

    Jo ir dar dameciau live db 😄

    0-5 normaliai KUze varo.... 😄

  • Prireiks.. nu man ir retired tinka db jau 😉))

  • Nu sėkmės tada 😄 😄

  • Jo ir dar dameciau live db 😄

  • sport advisor

    Juda nu ;D

    Turi už Kuznetsovą pasidėjęs?

  • Juda nu ;D

  • sport advisor

    Net neisvaizduoju kaip sitas galetu sueiti 😁 bet buna visko 😁

    As lygiai taip pat manau 😄 Davise gyva tragedija buvo jis

  • Net neisvaizduoju kaip sitas galetu sueiti 😁 bet buna visko 😁

  • Klizanas pernai siuo metu buvo geriausios formos sezone, bet siuo metu atrodo tragiskai. vienas dalykas tai tas jog jo sveikata visada kelia klaustuka, antras jog kita savaite reikes kazkiek is 500 tasku apsigint roterdame

  • Sutinku, kad kartais neprognozuojamas, bet kažkaip tikiu, kad šiandien gali pradėt lipt iš duobės. Vis gi, kas esat matę žaidžiantį jį, tai žinot, kad gali žaist labai gerai. 😁

  • Nu zinok uz klizana tikrai nedeciau, kazkoks neaiskus jis. Davise nieko stebuklingo neparode ir dar neaisku kada islips is duobes.