Palanga - Žalgiris2
- Taip: 29.4%
- Ne: 17.6%
- Nežino: 52.9%
- Balsų: 17
Statymas: Palanga @-105 10/10 +9.50
Jei Žalgiriukai ir laimės seriją, tai tik savo namų arenoj. Yra aišku super Trio Birutis-Masiulis-Žemaitis, kiti likę ganėtinai silpni, o ypač išvykose. Praverstų Varnas labai jiems, bet traumuotas. Namų arenoj dar jaunimas būna emociškai stiprūs, o išvykose jau nebėra taip. O jei dar vieną iš to Trio išjungti, tai tada jau prasideda individualūs veiksmai. Palanga, kad ir kaip keistai skambėtų manau turi didesnę rotaciją šioje sezono stadijoje, namuose jie žaidžia žymiai geriau, turi patyrusių žaidėjų kaip Reminas su Urbonu, kurie sunkiais momentais gali patempti. Juodi irgi neblogūs kaip tokiam lygyje, tik kad baudų greit neprisirinktų. Bertašius labai mobilus puolime pridaro daug bėdų. Paskutinėse varžybose ir laikas padalintas buvo tvarkingai, nes matė, kad jau rezultatas ne koks, tai pataupė šios dienos varžyboms. Namų arenoj buvo ir grėsmingesni varžovai įveikti, tai šiandien dar sezonas neturėtų baigtis Palangai.
Komentarai (0)