Altay kaip visada puolime atrodo gan neblogai, tik nerealizuoja puikių progų kaip ir dabar...bet ginyba kiaura kaip batų aulas...

Dviem kasniais suvalgys : D baisu...ka jie dar veikia ledo ritulyje 😄