Pasirinkite laiko juostą:
vcpaulis
Ulm - Maccabi Rishon
10/29 21:30
Įdėta 2019/10/28 13:32 | 1 padėka | 1109 peržiūros
- Taip: 45.5%
- Ne: 18.2%
- Nežino: 36.4%
- Balsų: 33
Statymas: Ulm (-4) @-116 10/10 +8.62
Abi komandos yra prastos ir rikiouojasi grupės dugne, bet ką teko matyti Rishono rungtynėse prieš Andorą praėjusią savaitę, tai komanda bando pramušti dugną, didžioji dalis žaidėjų yra labai silpni gynyboje, puolime visiskas chaosas, jokios taktikos, namų rungtynėse dar pavyko tokiu žaidimu kažkiek būt efektyviems, bet išvykoj komanda žais dar blogiau
PRISIJUNKITE https://t.me/statymaigroup
18+ | Galioja T&C | Žaiskite atsakingai
Over čia geriausias variantas.
Disabled game nusimato
Ulmieciai toki negyvi,kad balar sugebejo nuo 4 juoduku gaut, jauciu krepsinio lsost nenori jau o rytoj grajus jus, atvaziuos izraelitu negrai uzmes tasku ir vel eilini lose bus
Sita ulmo komanda po vakar rungtyniu pagal viska jau turejo issiskirstyti, o treneris pagalvoti ir suprasti, kad ne kiekvienas karzygys gali buti generolu.
Kad panasu,kad ulmieciai bando dugna pramust o ne rishonas