Pasirinkite laiko juostą: Pasirinkti
Rangas

Reva V. - Sotnikov E.

06/04 22:05
Įdėta 2020/06/04 17:47 | 5 padėkos | 2236 peržiūros
  • Taip: 45.5%
  • Ne: 18.2%
  • Nežino: 36.4%
  • Balsų: 11

Statymas: Reva V. @-120 10/10 -10.00

OTHERS - MEN Setka Cup (Ukraine).

18+ | Galioja T&C | Žaiskite atsakingai

Komentarai (19)

  • kaunas20

    Nzn cia man vistiek keistai as vistiek galvoju kad cia fixuoja jie 1 seta suvalgo o po to i kasa gauna be kovos realiai

    Tokiame lygyje kitaip neimanoma. Ka tie tenisininkai ten gauna, tokie ir sportininkai. Praeis karantinas, bus max statymas 10€

  • 1534415964

    Kas neuzmigti ant lauru, reikia ir tokio. 5 setai vos overis. Be kovos.

    Nzn cia man vistiek keistai as vistiek galvoju kad cia fixuoja jie 1 seta suvalgo o po to i kasa gauna be kovos realiai

  • Aciu, Rangai, uz dar viena nuostabia diena!

  • Kas neuzmigti ant lauru, reikia ir tokio. 5 setai vos overis. Be kovos.

  • Visada galvoji sita stafke atrodo 100proc, uzmeti dienos pelna, ir eini miegot nieko neuzdirbes ;DD

  • Supyle sitas isgama cia..smugiavo gal kokius 5 kartus. Man tai akivaizdu

  • Na ir win degė,tai ne taip abidna.

  • Jo cia stipru

  • Dejau reva -1,5, nes win jau tik 1,35 kofas buvo... sudege jau ***

  • Cia labai geras statymas paemiau ir as stambiau sita nes labai gerai atrodo

  • rokenzo

    Reva katik lose, 3:0 kazkoki suvare, cia tikrai turi w but ;D

    Suvare ta kur Sotnikova 3-1 aplose

  • Reva katik lose, 3:0 kazkoki suvare, cia tikrai turi w but ;D

  • Sotnikovas tik 3 macus suzaides ir beweik visus sausai gavo siandien jei nebus fixo nu cia tikrai turetu laimet Reva

  • Tai vat,kol pinoj nėra,tol ir laikosi.

  • Rangas

    Is visų šios dienos statymų šitas man atrodo rimčiausiai.Įdomų kofą bukai duoda. Aš duočiau 1.15

    Keista kad ir kofai kaip ikalti laikosi,idomu ka pina pasiulys.

  • Is visų šios dienos statymų šitas man atrodo rimčiausiai.Įdomų kofą bukai duoda. Aš duočiau 1.15

  • Saunuolis Jani 😁 kuo toliau tuo geriau viska nuspeji...

  • Siandienai gana.Pailseti irgi reikia. Dekui uz palaikyma visiems );

  • Nu šiandien judi kosmosas 😄 , dar kažką nužiūrėjęs vėliau ar užbaigsi šiandien su šiuo pasirinkimu?

    P.s dėkui už nemokamus pasirinkimus!