Manau kad siandien kris kaip lapai jie koks 4-1 😁 vakar rusam juoda diena buvo , nesiseke , prasileido 2 pirmus goal kaip fuxus , vartininkui virs peties abu praejo , snd rusai sudraskuti kuos turi 😁